Günlük Kombinler Bu Vücut Proporsiyonuna Giyim Önerileri

Kombin yarat, stilini oluştur, trendleri belirle, trendleri keşfet, stilini tasarla, tarzını paylaş, setlerini yarat, markaları takip et, kreasyonları keşfet, kombinlerini paylaş, moda grubunu oluştur, moda önerileri al, moda önerileri paylaş...

fataldanger

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.464
1.060
Merhaba arkadaşlar,

Aslında çirkin bir kadın değilim(yüzüm, gözüm güzeldir) fakat vücut proporsiyonumun çok kötü olduğunu düşünüyorum. Bir kere boyum çok da kısa olmadığı halde bacak boyum gövdeme göre daha kısa olduğu için olduğumdan kısa duruyorum. Bence özellikle dar paçalı pantolonlar kötü gösteriyor vücudu. Fakat boru paça pantolonu(ne dar paça olacak ne de ispanyol paça) da hiçbir yerde bulamıyorum. Böyle boru paça, insanın fiziğini daha düzgün gösterecek pantolonlar veya kıyafetler nereden bulabilirim yardımcı olabilir misiniz? Çünkü bu durum beni fazlasıyla üzmekte ve aynalarla küstürmekte. Özellikle bugün aynalarla dolu geniş bir salondaydım ve kendimi, fiziğimi görünce moralim çok bozuldu.

Konu paça değil bence, vücudu ve bacak boyunu uzun göstermek için internette pek çok giyim önerisi bulabilirsiniz. Bunlardan en bilindik ve işe yarayanı Yüksel bel pantolonlar ve eteklerdir. Yüksek bel pantolonun altına da tercihe bağlı topuklu ayakkabı giyilebilir. T shirt hep yüksek belin içinde kalmalı, bu şekilde gövde payından kısıp bacak payını arttırırsınız. Ceket mont seçimlerinizi de belde biten ve crop modellerden tercih edebilirsiniz

Sizin vücut proporsiyonunuza göre kıyafetler her markada hemen hemen bulunuyor. Dar veya geniş fark etmez, önemli olan yüksek bel pantolon etek tercihleri yapmalısınız ki, alt kısım daha uzun gözüksün. Dolayısıyla düşük belden kesinlikle kaçının. Palazzo pantolonlar, yüksek bel ispanyol paçalar çok yakışır.

Merhaba arkadaşlar,

Aslında çirkin bir kadın değilim(yüzüm, gözüm güzeldir) fakat vücut proporsiyonumun çok kötü olduğunu düşünüyorum. Bir kere boyum çok da kısa olmadığı halde bacak boyum gövdeme göre daha kısa olduğu için olduğumdan kısa duruyorum. Bence özellikle dar paçalı pantolonlar kötü gösteriyor vücudu. Fakat boru paça pantolonu(ne dar paça olacak ne de ispanyol paça) da hiçbir yerde bulamıyorum. Böyle boru paça, insanın fiziğini daha düzgün gösterecek pantolonlar veya kıyafetler nereden bulabilirim yardımcı olabilir misiniz? Çünkü bu durum beni fazlasıyla üzmekte ve aynalarla küstürmekte. Özellikle bugün aynalarla dolu geniş bir salondaydım ve kendimi, fiziğimi görünce moralim çok bozuldu.

Yüksek bel pantolonlar, etekler güzel durur bence sizde. Bir de siyah pantolon ile siyah topuklu botlar, çıplak bacak altına teninizin renginde topuklular. Bunlar bacak boyunuzun daha uzun olduğu ilüzyonu yaratır

Merhaba arkadaşlar,

Özel dikim yaptirabilirsiniz. Kot ve kumaş pantolonda yüksek bel modeller tam size göre .

X