Bu yasda ailem karisiyor

Ya sana guvenmiyor ya da cevreye.. yani aksam 10 kotu bi zaman degilki nedir bu gece illla disarda olucam israri bende anlamiyorum bunu. Arada evet o saati gecerde bu kadar israr ters teper bence.. ama annen normal biri gibi gelmedi bana o ayri mesele

24 yaşındayım gece 2 de işten çıkıyorum sabit, ilk zamanlar kadın gece çalışır mı diye baskı olurdu şimdi çevrem dahil herkes alıştı bu duruma. Biraz sizle alakalı bir durum aslında. Siz sağlam ve özgüvenli durur karşı gelirseniz ( saygıyı bozmadan) sonrasında karşınızdaki kişiler size alışıyor.

Kendinizi ezdirmeyin bu konularda. Hayat sizin, bir kere geliyorsunuz.

Merhaba arkadaslar
Giremedim uzun zamandir isim cok yogundu. Bayagi tartismalar yorumlar olmus :)
Tum yorumlari tek tek okudum icimi rahatlatanlarda olmus cünki bir süre kendimi suclu görüyordum acaba yaptigim yanlismi saygisizlikmi diye ve sürekli özür diliyordum.
Ha birde buarada annemle yine tartistik aramiz limoni..
Bir ara oturdum güzelce konustum icini rahatlatmaya calistim ama olmadi..
Meselesi sorunu tam olarak ne bende cözemedim. Aciklamasi su:
Bir yandan o saatte gelmem ona karsi saygisizlik oldugunu söylüyor diger yandan erkek arkadasimla o saatlere kadar gezersem benimle ciddi düsünmedigini, beni kullandigini söylüyor.
Neymis bir insanla nasil 7-8 saat gecirebiliyormusum, adam bunalirmis benden. Ayrica adamin yaptigida büyük saygisizlikmis ona karsi.
Oysa zaman okadar cabuk geciyor ki. Ayrica hafta ici zaten kisitli geciriyoruz is güc derken..
Ee mesela önümüzdeki hafta konser var bize süpriz bilet almis ama gel gelelim benim karin agrilarim simdiden basladi.

Bu arada erkek arkadasimla annem tanismiyorlar hatta korkuyorum tanistirmaya cünki annem kesin bu konulari acacak ve ikimizi orda maf edecegini biliyorum..
Ben de bu kafayı anlamıyorum. Anlaşılan anneniz sizin cinsel bir şeyler yaşamanızdan korkuyor. Ee iyi de 7-8 saat gezmeseniz, 1 saat bile gezseniz isteseniz o işi halledersiniz ki. İlla uzun saatler beraber olunca mı o işi yapabilirsiniz? Annenizin mantığı yok. Benim bir arkadaşım vardı ailesi çok baskıcıydı gündüz vakti az bir vakitte gider sevgilisiyle buluşur cinsellik yaşar dönerdi. Ailesinin ruhu bile duymazdı. Yani yapmak isteyen insan bırak 7 saati 7 dakikada bile yapacağını yapar.

X