Bu yaşımda eriyip bitiyorum,aşkımdan ölüyorum :((

sdf10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2011
52
0
2 sene önce erkek arkadasımdan ayrıldım. ikimiznde ilk ilişkisydi ve 1 sene çıktık. ben hala depresyondayım. hala onu sevdiğimi biliyo ve en sonunda dayanamadı patladı. zavallı gibisn artık, şu haline bak, kendine gel artık aşırı gurursuz davranıyosun, cidden bıktım bu ezik halinden. bu yüzden senle konusmak bile istemiyorum dedi :KK43:( bu yaşımda eriyip bitiyorum, aşkımdan ölüyorum :KK43:( antidepresanlar da etki etki etmiyo. nolur yardım edin, böyle nasıl yasarım ben :KK43:((

canım zaten 2 sene önce ayrılmışsın üzülmek de nedir ?
tamam unutmamış olabilirsin ama acın en azından ilk günkü gibi ağır değildir değil mi ?
Bana çok garip geldi yanii ..:44::44:

Erkek arkadaşında söylediği halde neden kendini yıpratıyorsun ki :KK19:
Bırak boşver artık olan olmuş. ayrılmışsınız.
Sen hayatını yaşamaya bak .. Onsuz da dünya dönüyor bunu unutma ..:KK19:
Şunu bil ki şu dünya da senden değerli kimse yok :KK20:

nası yanı canım kac yasındasın kı ?
2 yıl gecmiş unutulmaz mı yaa ayy Allah korusun

Erkek arkadaşından resmen tiksindim yaa saygısız şey sana bunları nasıl diyebilir yaa...
Erkekler güçsüz ağlayan yapışık bir kadın görmek istemezler yakınlarında..
Sen güçlü olacaksın dik durakcaksın ki kıskansın hasedinden çatlasın..
Çok sevdiğim bir söz vardır... Dik dur ve gülümse, bırak neden güldüğünü merak etsinler.. diye
Aynen öyle yap.. Giyim tarzını değiiştir saçını kestir bişeylerle uğraş ne bileyim keman kursuna git mesela..
Neler kaçırdığını görsün o üzülsün..
Pislik yaa çektirdiği yetmiyormuş gibi birde üste çıkıyor...
Aynısını bende yaşadım bebeğim.. Ondan içime oturdu senin yazdıkların şimdi...
Allah sabır versin kolay değil.. Ben bunları yaptım.. O kadar umursamaz davrandım ki ona şimdi köpek gibi peşimde dolanıyor daha da dolancak pişman olacak.. Gebersin umurumda değil..

Neyse konuyu dağıtmadan.. 35 40 senelik evlilikler bitiyor insanlar neler neler yaşıyor böyle kötü hissettiğin zaman kendini bunları düşün ve şükret.. Öyle güzel başlayan evlilikler bitiyor yaa bizim onlara göre kıçı kırık sevdalarımızın ardından akıttığımız gözyaşlarımız pek önemli değil... Dünyada ki son erkek de o değil.. Kendine gel senin bir geleceğin bir hayatın var unutma bunu.. Seveni Teperler Tepeni Severler bunu da unutma...

:113:

Ask acisi cektimde bi söz bulmusdum netde o bana cok yardim eti
“bir rüyadır gelir geçer
her aşk bir gün hayal olur
unutulmaz denen günler
unutulur unutulur..

“ben hiç bir zaman onu unutamayacağım” şeklinde sıradan insan düşüncesine kendinizi kaptırmayın. Mutlaka unutacaksınızdır. Bir çok kişi unutamam sanmış ama unutmuştur.

unutamamaın sebebi erkek arkadasınla ayrıldıktan sonra dahi irtibat halinde olman olabilirmi sana bunca lafı soyledigine gore demekki bu 2 sene icerisinde gorusmussunuz demektir onu unutabilmen icin hayatından tamamen cıkarman gerekiyor hicbir sekilde gorusme konusma

Son düzenleme:
2 sene önce erkek arkadasımdan ayrıldım. ikimiznde ilk ilişkisydi ve 1 sene çıktık. ben hala depresyondayım. hala onu sevdiğimi biliyo ve en sonunda dayanamadı patladı. zavallı gibisn artık, şu haline bak, kendine gel artık aşırı gurursuz davranıyosun, cidden bıktım bu ezik halinden. bu yüzden senle konusmak bile istemiyorum dedi :KK43:( bu yaşımda eriyip bitiyorum, aşkımdan ölüyorum :KK43:( antidepresanlar da etki etki etmiyo. nolur yardım edin, böyle nasıl yasarım ben :KK43:((

Valla eşek gibi sevsem de sırf bu lafları duydum diye, ani bir değişiklik yaparım hayatımda..Saçımı makyajımı düzeltir, fıstık gibi bir halde ortalıkta gezer..Onu gördüğümde de görmezlikten gelirim..Bırak o kudursun!

2 sene geçmiş
ayrılığı hala ilk günkü gibi yaşıyorsanız çok büyük sorun var demektir.
psikolojik yardım falan aldınız mı.
hayat ondan ibaret değil
bi an önce toparlanın etrafınıza bakın
yaşamaya değer bi sürü güzellik var

bence kendini şartlandırmışsın.hiç kimseye dönüp baktın mı.illa biriyle bir ilişki yaşamanda gerekmiyor.bir kafeye falan gittiğinde kafanı kaldırıp etrafına bakmıyorsun.tabii bu bakmadan kastım normal sıradan bir bakış.yni birini arama bakışıda değil.ne kadar insan var.inan sevmiyorsun.başkası olamaz diye şartlandırmışsın kendini.birkaç sene sonra hatta eğer şansın yaver giderde düzgün birini bulduğunda sende aynen böyleymiş diyeceksin.

benimde ayrılıklarımdan sonra yeni bir ilişkiye başlamam uzun sürer.1-2 sene falan.ciddi şekilde etkilenmem lazım.artı kendimi toparlamam ve öbürkünden iyice arınmam gerek.bu süre zarfında özlediğimi hissediyorum bazen.bazen gerçekten özlüyorum bazende o olayı özlüyorum.daha doğrusu arkadaşlarım ve diğer insanların sevgileri ile dolaşmalarına özeniyorum.heves ediyorum.öbürkünden çok azda olsa uumudum olunca ona bağlıyorum bu duygu halini.kendimde bunu keşfettim.bayada sancılı bir keşif oldu gerçekten.belki sende sadece flört olaylarına imreniyorsundur.

erke arkadaşın gerçekten ağır konuşmuş.bu şekiilde konuşması bile artık seninle bir ilişki istemediğinin kanıtı.artı birde aklı sıra sana toparlanda demek istemiştir.senin üzülmene o da üzülmüştür ve kendini suçlu hissediyordur.kendinede banada bunu yapma diyordur.o da çaresizlikten bağırmıştır.

canım sen öncelikle kendine yardımcı ol yaaaa

degermiii b kadar kendini yıpratmana

daha çok gençsin yolun basındasın

karsına ne kadar degerli insanlar çıkar boşver onu salla gitsin

beynini mesgul edecek farklı seyler bull

2 sene geçmiş
ayrılığı hala ilk günkü gibi yaşıyorsanız çok büyük sorun var demektir.
psikolojik yardım falan aldınız mı.
hayat ondan ibaret değil
bi an önce toparlanın etrafınıza bakın
yaşamaya değer bi sürü güzellik var

pskiyatriste gidiyorum, ilaç da kullanıyorum. ama durum pek de değişmedi. o kdr garip bir durumki benimki, iki yılda nasıl unutulmaz bir insan ya :KK43:

bence kendini şartlandırmışsın.hiç kimseye dönüp baktın mı.illa biriyle bir ilişki yaşamanda gerekmiyor.bir kafeye falan gittiğinde kafanı kaldırıp etrafına bakmıyorsun.tabii bu bakmadan kastım normal sıradan bir bakış.yni birini arama bakışıda değil.ne kadar insan var.inan sevmiyorsun.başkası olamaz diye şartlandırmışsın kendini.birkaç sene sonra hatta eğer şansın yaver giderde düzgün birini bulduğunda sende aynen böyleymiş diyeceksin.

benimde ayrılıklarımdan sonra yeni bir ilişkiye başlamam uzun sürer.1-2 sene falan.ciddi şekilde etkilenmem lazım.artı kendimi toparlamam ve öbürkünden iyice arınmam gerek.bu süre zarfında özlediğimi hissediyorum bazen.bazen gerçekten özlüyorum bazende o olayı özlüyorum.daha doğrusu arkadaşlarım ve diğer insanların sevgileri ile dolaşmalarına özeniyorum.heves ediyorum.öbürkünden çok azda olsa uumudum olunca ona bağlıyorum bu duygu halini.kendimde bunu keşfettim.bayada sancılı bir keşif oldu gerçekten.belki sende sadece flört olaylarına imreniyorsundur.

erke arkadaşın gerçekten ağır konuşmuş.bu şekiilde konuşması bile artık seninle bir ilişki istemediğinin kanıtı.artı birde aklı sıra sana toparlanda demek istemiştir.senin üzülmene o da üzülmüştür ve kendini suçlu hissediyordur.kendinede banada bunu yapma diyordur.o da çaresizlikten bağırmıştır.

doğru diyosun sanırım. geçen sene mesela bir kişiden hoşlandıgımı sanıp 5 gün çıkmıştm. sonra ondan başkasıyla yapamayacağımı, başkasını sevemeyeceğimi düşünmeye başladım. dediğin gibi farkında olmadan şartlandırdım kendimi :KK43: benimkide senin anlattığın gibi belki de bi imrenmedir, umarm öyledir. çünkü bu bitmiş halimle naparım bu hayatta bilmiyorum. canım hiç bir şey yapmak istemiyor, hayattan elimi ayağımı çekmiş gibiyim. sanki ilk günkü gibi bu acıyı çekmek istemiyorum, mutlu olmak istiyorum artık :KK43:

Unutursun merak etme hayatta ne acılar dertler var aşk acısı neki onların yanında
bilinçaltını onsuz olamayacağına şartlandırmışsın yani kendini kandırmışsın
kendini nasıl kandırdıysan onsuzda çok güzel yaşayabileceğini düşünüp yine kendini kandırmalısın
şu güzel yaşlarını bir hiç uğruna daha fazla heba etme
çivi çiviyide sökebilir bence başka bir aşka yelken açmayı dene

garip olan 2 yılda unutamamış olman değil de acının aynı kalması.
yani alışman gerekiyordu onsuzluğa, ayrılığa.
yoksa hala onu seviyor olman anormal bir durum değil.
sevgilin zaten vicdansızlığını belli etmiş sana o lafları söyleyerek.
daha 19 yaşındasın. hayat devam edicek. okuyormusun bilmiyorumama derslerine ağırlık ver.
geleceğini düşün heba etme vicdansızın teki için.

belki kımse anlamaz senı ama sunu gormen gerek bır cok kısı aynı seyı soluosa dogrudur,o yok dıe gunes dogmamazlık yapmıo ay desen hergun gorunuo, o yok dıe hıcbsy degısmıo yasadıgın sey tamamen senın ruhunla alakalı.bende 18 yasımda bırıyle cıktım ayrıldıgımda 2 yıl hıc evden cıkmadım bır haftada 13 kılo verdım hep kendı kendıme konustum uzerınden 5 yıl gectı donsen baksan hala aynı yerdeyımdır belkı ama hıcbsy yerınde deıl aslında ve o kısı 2 ay snra evlenıo ve akrabamız,kendı hayatımı baskasından ızlıom kısacası...acım hafıflemedı ama alıstım,askından kımse ölmez sende ölmezsın o yuzden artık neler yapabılecegıne bak,zor olur ama baska bırıyle yola devam et,ve unutma ne zaman onu dusunmek ıstersen ıstedgın kadar dusun ıstedgn kdr agla ama bunları yaparken yalnız ol ve kımseye anlatma onu dusundugunu cunku kımse senın ıcın bsy yapamaz........sadece o ıcınde yasarken yoluna devam etmeyı kural edın ve ogren.....

ah canim ben kac sene unutamadim.. sonunda kavustum ama yinede olmadi.
Allahtam herzaman en hayirlisini dilemelisin.
Kalbini ferah tutmalisin, onun gözlerinde cok gurursuzsun.
Hemen kendine gelmeye calis, biran toplan ve gururunu kimse icin yerlere serme!
gelecegine bak bunlar dahada önemli, Allaha dua et!

bir de şöyle bişey var, bu çocuk 2 sene peşimden koşmuştu, ondan sonra ilişkimiz başlamıştı. buna rağmen sonra beni bırakıp gitmesini yediremedim kendime, takıntı yapmamın sebebi budur belki de..çok teşekkür ederim kızlar.çok doğru şeyler söylüyorsunuz, dediklerinizi dikkate alıcam. inşallah en yakın zamanda kendimi toparlayabilirim.

X