Bu yolun sonu nereye çıkar..? son durumum

Eşiniz boşanma öncesi her şeyi abartarak anlatıp sizi haksız çıkarma çalışmalarına başlamış bile. Telefonu hediye etmesi, durduk yerde iyi davranmaya başlaması ölmeyecekse başka planına dair sanırım.

Ben hiç zannetmiyorum, matem boşanmak istemezse adamın boşanacağını. Ne güzel ailecek aralarına alıp bi sağdan bi soldan bi önden bi arkadan çekiştirebilecekleri ağzı var dili yok kadını bulmuşlar, bırakırlar mı? Azcık sesi çıkınca ağzına bir parmak balı da çalmış adam, tamamdır.

Aksine böyleleri artık bu yaşantıdan sıkılıp yeni limanlara yelken açıyorlar. Boşamazsa anasına, kendisine hizmet etsin diyedir genelde. Erkek dışarda nasıl olsa gönlünü eğlendirir.

Taviz tavizi doğurur her zaman.
Kendi aileme de eşimin ailesine de haftada 3 gün gitmem yani,neden gideyim ki?
Çocuklardan önce daha az görüşüyorduk,şimdi torun sevgisi ağır basıyor eskiye nazaran sık görüşmeler(pandemi öncesi tabi)ama yine de haftada 3 gün olmaz yani imkansız. Ha hastalık olur,gidilmesi gereken durumlar olur onları ayrı tutuyorum ama durum bu.
Yerinizde olsam haftada 1 gider görürüm,arayacağım stresine de girmem,içimden gelirse ararım. Bu tip konuşmaları da telefonla değil,yüzyüze başbaşa yapmaktan yanayım ayrıca belirteyim zira bakın başkaları da dinleyip kendi kendilerine triplere giriyorlar,kaynınız gibi.
Bu aile değişmez,aranızda sevgi/saygıdan ziyade mecburiyet var gibi. Eşinizle çözün bundan sonrasını, ailesini kötülemeden bir çözüm yolu bulmaya bakın. Pandemi bahane edilebilir pekala şu an.

Yaza kadar süre tanıyorum kendime biraz daha düşünüp ya bu durumu düzelticem
Sizin yapabileceğiniz bir şey yok ki. Kusura bakmayın ama eşinizin de eşinizin ailesinin de psikolojik olarak sıkıntılı olduğunu düşünüyorum.

Bence derslere asıl sınav için epey çabala. Kaybetme korkusunu bilmeyen erkek. Anasının da aslan oğlu modu. Kendin için birseyler yap.

Hepsinden uzağım en iyisi bı tavsiyem

Kendim yazdim sandim.
Senin dusuncelerin, hissettiklerin
Esinin tavirlari
Ailesinin tavirlari hepsi okdar cok benziyoki.

Cok yorucu...
Hakkinizda ne hayirlisiysa onu versin tez zamanda Rabbim. Ben hep boyle dua ettim sonunda da ayrildim. Okdar cok rahatimki. O surekli kusur arayan gozlerden, ailesinin bi lafiyla aylarca sıkıntı cikaran kocadan kurtuldum. Cok sukur

Size ayrilin demem diyemem. O evde siz yasiyosunz en iyisini siz bilirsn

Benim annem 6 ay memlekette kalır sonra ist gelirdi gelinimiz annemi hiç aramadı şimdi kardeşimle arası iyi değil kardeşim bir haftadır annemde kalıyor şimdi gelinimiz anneme kızıyor niye aramıyor diye sizin gibi gelinlere şaşıyorum kayın valideniz bulmuşta bunuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…