Bu zamanda samanlk seyran oluyor mu?

Keşke herkes sizin gibi olabilse ablam
Keşke çoğu erkek badem gözlün gibi olabilse
Ama herkes sizin yaptığınızı yapamıyor işte. :1closedeyes:
Bravo size alkisalkisalkis

Peki merak ettiğim bişi var ailenle görüşmüyo musun :uhm:

çok teşekkür ederim bitanem
annemler ilk yıl konuşmadılar
ben bebeğimi kaybedince dayanamadılar
şu an çok iyiyiz
herşeyin başı sabır ve inannç

hayat çok zor arkadaşlar ... önümüzde aşılması gereken daha çok engel var ...

Son düzenleme:
E senin okulunun bitmesine zaten 2 sene var !!CADIARZUO süreçte sevgilin de okulunu bitirir, askere gider gelir sende çalışmaya başlarsın.şakkıdı Eşyalarınızı beraber alırsınız....Herşeyin tastamam olması gerekmiyorki ilk başta!!! Herşeyy zamanla oluyor. Bak gör o zaman herşey ne güzel olacak .....alkisalkisalkisa.sa.sSabır önemli evlilikte, bizde evlendikten sonra tamamladık bazı şeyleri ama şu anda sıfır borçla evlenmiş arkadaşlarımız borç içinde yüzerken biz arabamızı da aldık eksiklerimizi de tamamladık.:Saruboceq: Çok şükür önemli olan birbirinize destek olarak ne istediğiinizi bilmeniz ...:1rolleyes:..
Sen ona inanmazsan, onu motive etmezsen zaten birşey olmaz ki....... İnsan sevdiğinin arkasında durmalı bence. Sende öyle yap .benneyaptımkiBu kadar yıl vermişsiniz birbirinize 2 3 yılın ne önemi varki :nazar::sm_cool:sositosositosositososito

Son düzenleme:
inşallah kısa dönem yapıcak .. ama geçenlerde haberlerde dinledim 1-2 sene içinde herkes 12 ay askerlk yapacakmış kısa dönemi kaldıracaklarmış :KK43: yaa arkadaşlar hep bir engel çıkıyor önümüze sanki hhep bir erteleme durumu oluyor..m

inşallah kısa dönem yapıcak .. ama geçenlerde haberlerde dinledim 1-2 sene içinde herkes 12 ay askerlk yapacakmış kısa dönemi kaldıracaklarmış :KK43: yaa arkadaşlar hep bir engel çıkıyor önümüze sanki hhep bir erteleme durumu oluyor..m

CANIM BENIM emın ol suan yasadıgın sıkıntıyı yasayan bırcok kız var enazından benım etrafımda dıyım.senın derdın aslında evlılık degıl gelecegın belırsızlıgı askelık konusunda cıkan o haberlerden sonra bırsuru arkadasım ayrıldı gercekten hayat cok zor bız gencler ıcın
cunku sıkısmıs bı genclıgız bız.eskıden kısa zamnda meslek sahıbı olan ınsanlar vardır erkekler memur oldumu kız anne babaları rahat rahat verıyodu ama artık oyle degılız neyazıkkisenağlama
rus kızları falan gelıyo ya 2 ünv.mezunu ama burda bakıcılık hızmetcılık yapıyolar bazen korkuyorum oyle olucaz dıye
konuyu uzattım ama sadece sunu bıl YANLIZ DEGILSIN....
sımdı bunu kafaya takıyosun sen okulunu bıtırınce bırde senı ıstemeye nıyetlencek ınsanlae olcak hayatını yoluna ottutturmus herseyı olan aılen mantıklı olarak onları dusunmenı ısteyecek dıyecegım okı zor gunler beklıyor senı ama askından emınsen sabredeceksınkı ılerde torunlarına anlatacak bı aşkın olsun hadı kolay gelsın canım:1hug:

canım bekle bekle nereye kadar bellı bır sure yok dıyorsun maddı sıkıntı var dıyorsun sevgılınde calısıyormus ama demekkı maası yetmıyor ayrılmam bıbı bır sey olamaz tabıkı ama barı sevgılın bıraz caba gostersın okulu ıcın veya dondursun askere gıdıpp gelsın sonrada devam edebılır

olmuyorr senağlama kesinlikle tamam para herşey deil ama parasızda sürekli gerginlikk sürekli yarın nasıl geccek düşüncesi insanı yiyip bitirior :1no2: bnde seninle aynı durumda gibiyim senağlama

Bence rahata çıkana kadar bekleyin derim
Şimdiden para meselesini kafana takmış durumundasın
Bence okullar bitene kadar beklemelisin

meraba canım.seni anlıorum.para önemli şöyle öenmli geçinebilecek kdr kazandığnz sürece sorun yok.ama eğer geçim sıkıntısı çekeceksenz inan seyran filan olmaz.illaki sorun yaşıcaksınız.bn 1 aylık evliyim.eşim düğüne 1 hafta kala işsiz kaldı.bn neyapıcağımı şaşırdım.lk haftamızda bile huzursuzlk yaşadım ufak tartışmamız oldu ama çok şükür 3 haftada işe başladı şuan çalışıor ve geçinebilecek kdr kazanıoruz rahatız.ama eğer başlamasaydı inan şuan mutsuz olurduk.hiç bizamn daha fazlası olsun demem.sadece geçinebilelim.ufak bi birikimimiz olsun yeter bana.bnce i düşün derim.yaşınzda ilerlio.hakkınızda hayrlısı olsun

düğün yapmak ev kurmak malesef bu devirde tek kişinin çalışıpta altından kalkacağı bir olay değil..zor yani hepsine birden yetişmek... anladığım kadarıyla ailede destek olabilecek durumda değil...sizinde dediğiniz gibi bekleyip herşeyi rayına oturtmak sonrasında evlenmek en mantıklısı...yoksa acele ederek biran önce kavuşalım mantığı samanlığı seyran etmeyi bırakın hayatınızı cehennem eder...

parasız aşk olmaz kızlar,parasızlık en büyük aşkı bile siler süpürür çok büyük zenginlikler şart değil tabiiki ama kimseye özenmeyecek ve kimseye muhtaç olmayacak evlilikler yapmanızı tavsiye ederim...

X