buda benim çeyizim

Güle güle kulan canm termosuna bayıldım ne cici şeymiş o öyle kırmızı kırmızı :):)neyse bende çeyiz listeme eklim görmüşken :KK1::KK1::KK1:

güzel günlerde kullan canımm.. her biri ayrı güzel .. tupperlarından bendede var :)

devamını bekliyorumm :) özellikle elektrik süpürgesi konusunda maraton düşünmeye başlıcam sonunda bende :)

teşekkür ederim daha güzelleri sizlerin olsun:) tupperlarda çok iyi marathon kullandım çok memnumum evlenmeden önce hepsini deniyorum bide:)) aldıkça fotoları koymaya çalışıcam

aaa negüzelmiş tatlım ütümüz tupperwarelerimiz tefal blendr setimiz aynıı bende ufaktan alıyordum hep ama buara iyice belirsizlikler canımı sıktı oyüzden almıyorum hiçbişey:KK43::KK43:

Güle güle kulan canm termosuna bayıldım ne cici şeymiş o öyle kırmızı kırmızı :):)neyse bende çeyiz listeme eklim görmüşken :KK1::KK1::KK1:

teşekkür ederim çok şirin gerçekten mediamarktten almıştım 50 tl idi. tantitonide indirimli hali bile 70ti 1lt lik tam iki kişilk.
kahvaltı takımıma uymadı ama idare edicem:))

teşekkür ederim çok şirin gerçekten mediamarktten almıştım 50 tl idi. tantitonide indirimli hali bile 70ti 1lt lik tam iki kişilk.
kahvaltı takımıma uymadı ama idare edicem:))
güle güle güzel günlerde kullan bencedee çoook ama çook güzelmş bende bakiim kırmızı benmde kahvaltı takımıma uymıcak ama çok beğendm:KK16::KK16:

aaa negüzelmiş tatlım ütümüz tupperwarelerimiz tefal blendr setimiz aynıı bende ufaktan alıyordum hep ama buara iyice belirsizlikler canımı sıktı oyüzden almıyorum hiçbişey:KK43::KK43:

Aaaa ne güzel gerçekten ütüyü alarak iyi ettik mi bilmiyorum herkes philips azur al diyordu. benim haberim olmadan annem almış:S
daha deneyemedim. sen açıp denedin mi güsel mi?
Ne gibi belirsizlikler sıktı canını:KK43:
çeyiz al moralin düzelir heheheh:)
ben en ufak bi mutsuzlukta küçük bir havluyla kendimi toparlayabiliyorum:))

Aaaa ne güzel gerçekten ütüyü alarak iyi ettik mi bilmiyorum herkes philips azur al diyordu. benim haberim olmadan annem almış:S
daha deneyemedim. sen açıp denedin mi güsel mi?
Ne gibi belirsizlikler sıktı canını:KK43:
çeyiz al moralin düzelir heheheh:)
ben en ufak bi mutsuzlukta küçük bir havluyla kendimi toparlayabiliyorum:))

denedim denedim:KK16:valla bende forumda kızların paylaşımlarını okuyunca keşke philips mi alsaydım dedim ama güzel ben geçen denedim gayette iyi açıyo kırışıkları:)
ya bizim düğün tarihyle ilgilii napcaz nezaman olcak fln gibi belirsizlkler ama bakalım dediğiin gibi en iyisi yarın english home'a bi gidiim briz moralimii düzeltiiim ozaman:KK16:

hayırlı olsun hepsi çok güzel .. Romanca kahvaltı takımın özellikle :) bende günlük yemek takımını almayı düşünüyorum :) tupperware den kaplar aldım ama nasıl olcak bilmiyorum inş memnun kalırım , kalırız :)

canım herşeyini gelecekteki mutlu günlerinde güzellikle kullanman dileğiyle inşallah

bu arada çatal kaşık bıçak setin jumbo galiba hangi ürünü canım ben 8100 istiyorum ona benziyor ama farklı bir model sanırsam ve ne kadara aldığını sölermisin bende jumbodan alcam kısmetse

teşekkür ederim. iyice kafayı çeyizle bozdum hergün yeni bir şey almak istiyorum durduramıyorum kendimi:))

Evet öyle oluyo :) Ben de bütün çeyizimi İstanbul'dan almak için Ankara'da harcama yapmayayım diyordum ama olmuyor duramıyorum, alıyorum:) İstanbul' a param kalmayacak :KK52:

X