Bugün 11. Yılımız Bitti.12.Yıla Merhaba Diyoruz

xyydx3hhfrxg5d0gmn3.jpg

alkisalkisalkis canayakınım ,kutlarım :lepi:canım benim.allahım,nice nice mutlu sağlıklı,güzel yıllar nasip etsin inşallahh.:Saruboceq: :Saruboceq:

hiiiiççç. ayrılmayın yeşil gözlü aşkınla :jeyyar:,ailecek bir yastıkta kocayın tatlım benim,:asigim:

2764280455_170305f94f_o.jpg

yüzükleriniz parmağınızdan,sevgi,aşk gönüllerinizden hiiçç cıkmasın tatlım,uzuuuuuunnn yıllara. ailecek.opuyorumnanaktan

Tebrikler canım ....
Nice nice mutlu seneler diliyorum ,hiç ayrılmadan inşaallah....

Nice nice 12. yıllar olsun :nazar:
Mutluluğun ve huzurun hiç bozulmasın canım.
Sevdiklerinle ve ailenle çok mutlu olman dileğimle.
Sevgiler canım..kaydirigubbakcemile3

xyydx3hhfrxg5d0gmn3.jpg

alkisalkisalkis canayakınım ,kutlarım :lepi:canım benim.allahım,nice nice mutlu sağlıklı,güzel yıllar nasip etsin inşallahh.:Saruboceq: :Saruboceq:

hiiiiççç. ayrılmayın yeşil gözlü aşkınla :jeyyar:,ailecek bir yastıkta kocayın tatlım benim,:asigim:

2764280455_170305f94f_o.jpg

yüzükleriniz parmağınızdan,sevgi,aşk gönüllerinizden hiiçç cıkmasın tatlım,uzuuuuuunnn yıllara. ailecek.opuyorumnanaktan

tsk88.gif

ALLAH ım mutluluğunuzu daim eylesin inşallah daha nice evlilik yılları göstersinopuyorumnanaktan​

tebrıkler canım .. a.s. nıce nıce yılları hep bırlıkte el ele gonul gonule kutlayın ınsallah.. :Saruboceq: Rabbım mutlulugunuzu huzurunuzu daım eylesın.. :1hug: :nazar:

Kankacım öyle güzel anlatmışsın ki tek kelimeyle bayıldım.Nice nice uzun senelere.allah bir yastıkta kocatsın.torunlarınızı sevme güzelliğne ulaştırsın sizi.mutluluklar canım opuyorumnanaktan

X