Bugün 7, günüm yarın alçım alınacak.

beyazkelebekk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2010
18
0
yarın alçım alınınca hafiflicem inşallah. çok sabırsızlanıyorum ama silikon tamponlar alınırken hissedeceğim acıyı düşündükçede çooook korkuyorum. :gitme:

ya acısın nolcak 1 dk lık bir acı sonuçta..önemli olan görüntü bence inş güzel olmuştur cnm..=)

Silikon tampon alınırken acıdığını kim söylüyor ki, acımıyor ki, valla... tereyağından kıl çeker gibi korkma sakın canım, o kısmı kolay

Beyaskelebennk cok gecmis olsun yarin moralin tavan yapicak bence :) buarada silikon tampon cikarken bende acimiyo diye biliyorum

1 ay önce benim de tampon ve alçılarım alınmıştı ..hey gidi günler:))
Çabucak geçiyor zaman arkadaşlar merak etmeyin hiç..Silikon tampon alınırken sadece bir şeyin sürüklendiğini 1-2 sn hissettim onun dışında ne acı ne de kanama oldu..Bende alçı 10 gün kalmıştı..Yapılan işleme göre ya da dr un tekniğine göre alçının kalma süresi değişiyor tabi.

Geçmiş olsun şimdiden..Sağlıklı ve mutlu günlerde kullan:)

oskecim ya ben alçıyı bir iki gün sonra çıkarıyor, bir hafta sadece silikon tampon duruyor sanıyordum :çok üzgünüm: neyse artık katlanacağız yapacak bişey yok... peki bandajlar ikinci haftanın sonunda çıkıyor dimi? mesela senin burnunda artık bandaj felan yok di mi canım?

Son düzenleme:
Benim 2.haftam yarin dolcak yarinda muayeneye gidicem insallah cikarir ama bazen daha uzun kaldigida olabiliyormus tatlim

di mi ya akannehir benim kafa hakkaten uçmuş canım kusura bakma. senin bu üçüncü haftaymış gibi düşündüm bir an. halbu ki biliyordum kafamçokkarıştı

Olsun canim :) o gunleride gorcez insallah

canım Allah daha nice sağlıklı ve güzel günler görmemizi nasip eder inşallah. benim de alçının, tamponların derdine düşeceğim günler gelir mi acaba? geriye sayım başladı 29 gün sonra ben de size katılacağım inşallah :eek:

Araya bi sinav donemi falan girsin zaman cabucak gecer aslinda alcinin bandajin cok bi rahatsizligi yok ama heyecan insani deli ediyo
Bide ben yuzumu yikamayi cok ozledim yaa :)

Araya bi sinav donemi falan girsin zaman cabucak gecer aslinda alcinin bandajin cok bi rahatsizligi yok ama heyecan insani deli ediyo
Bide ben yuzumu yikamayi cok ozledim yaa :)

oyy kıyamam ben sana ya tek derdin yüz yıkama olsun bitanem biraz sabredeceksin. sen de benim gibi aşırı heyecanlısın. anlaşılan ameliyattan sonra daha beter bir meraklı bekleyiş başlıyormuş. canım dualarım seninle...

cnmm abartılcak kdr bi agrı deill ama benn çok kastıgımdan kendimi ayagımı falan hep havaya kaldırmıştım:)toplasan 5 snye bile sürmüyo ikisni çıkarmakk farklı bi agrııı amaaa abartılcak kdr deil.doktorun tamponu tutup çekmesi bir oluyo:)

cnmm abartılcak kdr bi agrı deill ama benn çok kastıgımdan kendimi ayagımı falan hep havaya kaldırmıştım:)toplasan 5 snye bile sürmüyo ikisni çıkarmakk farklı bi agrııı amaaa abartılcak kdr deil.doktorun tamponu tutup çekmesi bir oluyo:)
inşallah canım yaa.

Benim de bugün 6.günüm ve alçımla tamponum çıkıp bandajlandım, alçıyı alırken azcık acıdı gibi ama tamponlarda pek bir şey hissetmedim, ben de çok korkmuştum hiç birşey yokmuş oysaki.

X