bugun farkettiğim polip :O

minie_

Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2013
13
0
31
bugun aynaın karsısında bikini bölgemi ağda yaparken fark ettim vajianın orda (netten arastırıdıgıma göre polip deniliyor sanırı) böyle solucan gibi ince bişey var ıkındıkca daha cok cıkıyo sonra geriye kaçıyo. evli değilim bakireyim ama çok korktum bi hastalığa işaret değildir dim. bakire kızlarda görülme olasılığı nedir ?

Son düzenleme:

BritneyArmy

LGBTT
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2014
115
26
Ilk defa duyuyorum öye birsey... bakire olup olmamanla alakasizdir eminim fakat ismini netten arastirdiysan herseyi arastirsaydinya...
kotu huylu kanser olanda varmis.. biran önce doktora git göster bence

minie_

Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2013
13
0
31
Ilk defa duyuyorum öye birsey... bakire olup olmamanla alakasizdir eminim fakat ismini netten arastirdiysan herseyi arastirsaydinya...
kotu huylu kanser olanda varmis.. biran önce doktora git göster bence

yumurtalık ki,stlerim var ondan kaynaklanan bi durum değildir. suan cok korktum :KK43:

mavi_ekran

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2014
481
204
31
kıl falan dönmüştür belki tam neresi anlamadım ama poliplerin kansere dönüşme ihtimali biraz zayıf diye biliyorum

tutkumavi

0 km bir ruh istiyorum
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2011
958
26
Polip korkulacak birsey değildir canım her kadında olabilir geçen ay bende de vardı operasyonla alıyorlar ama mutlaka bir doktora göstermelisin

tutkumavi

0 km bir ruh istiyorum
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2011
958
26
Aldırmak için mi ? Polip olması için mi anlamadım ama her ikisi içinde evli olmak şart değil olabilir her bayanda

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi