bugun farkettiğim polip :O

minie_

Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2013
13
0
34
bugun aynaın karsısında bikini bölgemi ağda yaparken fark ettim vajianın orda (netten arastırıdıgıma göre polip deniliyor sanırı) böyle solucan gibi ince bişey var ıkındıkca daha cok cıkıyo sonra geriye kaçıyo. evli değilim bakireyim ama çok korktum bi hastalığa işaret değildir dim. bakire kızlarda görülme olasılığı nedir ?

Son düzenleme:
Ilk defa duyuyorum öye birsey... bakire olup olmamanla alakasizdir eminim fakat ismini netten arastirdiysan herseyi arastirsaydinya...
kotu huylu kanser olanda varmis.. biran önce doktora git göster bence

Ilk defa duyuyorum öye birsey... bakire olup olmamanla alakasizdir eminim fakat ismini netten arastirdiysan herseyi arastirsaydinya...
kotu huylu kanser olanda varmis.. biran önce doktora git göster bence

yumurtalık ki,stlerim var ondan kaynaklanan bi durum değildir. suan cok korktum :KK43:

kıl falan dönmüştür belki tam neresi anlamadım ama poliplerin kansere dönüşme ihtimali biraz zayıf diye biliyorum

Polip korkulacak birsey değildir canım her kadında olabilir geçen ay bende de vardı operasyonla alıyorlar ama mutlaka bir doktora göstermelisin

Aldırmak için mi ? Polip olması için mi anlamadım ama her ikisi içinde evli olmak şart değil olabilir her bayanda

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X