Bugün hamile olduğumu öğrendim!

Bilge Can

Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2015
1
5
38
Merhaba kızlar!

Bugün inanılmaz heyecanlıyım! Üç yıllık evliyim ve bugün hamile olduğumu öğrendim! Bebeğim 6 haftalık. Eğer gebe olup olmadığını merak eden anne adayları varsa kendi sürecimi paylaşmak istiyorum.

Regl'imin 11 gün gecikmesi üzerine Miratech test alıp uyguladım. Testin sabah idrarı ile yapılması daha doğru diyordu ama ben öğleden sonra gerçekleştirdim. Testi uygulamamın 10. saniyesinde iki kırmızı çubuk net bir şekilde görünüyordu.

Regl gecikmesi dışında yaşadığım belirtiler:

Göğüslerde şişkinlik ve hafif ağrı
Hafif bel ağrısı
Kokulara karşı hassasiyet ve günün her saatinde meydana gelen mide bulantısı
Yataktan kalkınca yaşanan halsizlik ve baş dönmesi hissi
Sanki regl olacakmışım gibi hissetmek, karın ve kasık bölgesinde şişlik,
Gözlerde kaşıntı ve kirpiklerimin karışarak birbirine girmesi

Bebek bekleyen tüm annelere kolaylıklar ve hayırlı haberler diliyorum!

Not: Bulantı için doktorum Dramamine tablet verdi. Şimdilik biraz daha iyiyim. Ama kokulara aşırı hassasiyetim devam ediyor.

Eklentiler

• Test.jpg
    Test.jpg
    89,2 KB · Görüntüleme: 434
Merhaba kızlar!

Bugün inanılmaz heyecanlıyım! Üç yıllık evliyim ve bugün hamile olduğumu öğrendim! Bebeğim 6 haftalık. Eğer gebe olup olmadığını merak eden anne adayları varsa kendi sürecimi paylaşmak istiyorum.

Regl'imin 11 gün gecikmesi üzerine Miratech test alıp uyguladım. Testin sabah idrarı ile yapılması daha doğru diyordu ama ben öğleden sonra gerçekleştirdim. Testi uygulamamın 10. saniyesinde iki kırmızı çubuk net bir şekilde görünüyordu.

Regl gecikmesi dışında yaşadığım belirtiler:

Göğüslerde şişkinlik ve hafif ağrı
Hafif bel ağrısı
Kokulara karşı hassasiyet ve günün her saatinde meydana gelen mide bulantısı
Yataktan kalkınca yaşanan halsizlik ve baş dönmesi hissi
Sanki regl olacakmışım gibi hissetmek, karın ve kasık bölgesinde şişlik,
Gözlerde kaşıntı ve kirpiklerimin karışarak birbirine girmesi

Bebek bekleyen tüm annelere kolaylıklar ve hayırlı haberler diliyorum!

Not: Bulantı için doktorum Dramamine tablet verdi. Şimdilik biraz daha iyiyim. Ama kokulara aşırı hassasiyetim devam ediyor.
Hayirli olsun canim.bende bu sabah hamile oldugumu ogrendim:)

tebrikederim anne adayı :)

Hepinize hayırlı olsun kızlar Allah kucağınıza almayıda nasip etsin.Bende beklemedeyim bat 17 Eylül.darısı başıma inşallah

ne mutlu sizlere arkadaşlar tebrik ederim,bende hamile kalamıyorum eşimin sperm sonuçları çok düşük 1.5 yıldır istiyoruz ama maalesef o güzel duyguyu yaşayamadım

Sadece bir ay kullanılmış concord neo bebek arabası puset ve anakucağı(oto koltuğu) 2015 model. İlgilenenlere fotoğraf gönderebilirim yeni bir araba almış gibi olursunuz.

Merhabalar ben 20 yaşındayım çok acemi ve korkak buluyorum artık kendimi umarım bana yardımcı olursunuz :KK43: bana cuma günü sabah polikistik over tehşisi konuldu öğlen kan verdim bthgc 5.28 çıktı doktorum şüphelendi pazar günü tekrar kan verdim bu gün gittiğimde 8.91 olmuş bthgc doktorum ikiye katlanmasi gerektiğini söyledi düşük le sonuçla nabilir dedi benim 3 ay önce bi kürtajim var bebegim in kalbi durdu şimdi bunu da kaybetmek istemiyorum düşük olur mu? Nolur yardım edin :KK43::KK43:

Tebrik ederim.. İnanilmaz bir duygu degilmi:anneadayı: Allahim isteyen herkese nasip etsin insallah.. Ben de dun gece ogrendim ve dogruca hastaneye gidip kan tahlili yaptirdim kesinlestirmek icin:KK16: ve doktoru: '' gozunuz aydin'' demesiyle de Annelik serüvenim baslamis bulunmakta:anneadayı::KK69: :KK68:

Aramıza hoşgeldiniz o zaman :)) Allahımhayırlı evlat hayırlı doğum nasip etsin inş :)

Merbaha bayanlar... :) 16 eylülde mr giricektim girmeden ne olur ne olmaz diye kan testi yaptırdık adetime 4 gün varken kan değerim 36,86 çıktı ama inanılmaz şekilde karın ve kasık ağrısı çekiyorum... daha erken diye kadın doğuma gitmedim bayramdan sonraki hafta gidicem belki kese görünür diye ikinci gebeliğim 13.03.2013 doğumlu oğlum var... inşallah hepimiz sağ sağlim kucağımıza alabiliriz.

Merhabalar 15 eylülde evde test yaptım ve çift çizgi gördüm
16 eylülde kan tahlilim ile bu doğrulandı :)
en son adet günüm 14 ağustostu.. buna göre 5 haftalık hamileyim
ama kesem görülmedi ve doktor 2 hafta sonraya gün verdi bana yardm edermisiniz kızlar :KK43: geç değil mi :KK43:

Tebrik ederim.. İnanilmaz bir duygu degilmi:anneadayı: Allahim isteyen herkese nasip etsin insallah.. Ben de dun gece ogrendim ve dogruca hastaneye gidip kan tahlili yaptirdim kesinlestirmek icin:KK16: ve doktoru: '' gozunuz aydin'' demesiyle de Annelik serüvenim baslamis bulunmakta:anneadayı::KK69: :KK68:
merhaba canım sende benm gibi gebeliğinin 5. haftasındaymışşn bebeğinin kesesini görebildin mi ben 16 eylülde ögrendim hamile olduğumu 15 eylülde evde test yapmştım doktor 2 hafta sonraya gün verdi bi tuaflık mı var anlamadım ben :KK43:

canım üzmek istemem asla seni ayrıca uzmanı da değilim ama 5. haftamda ben de kese görüldü bebek yoktu içinde seninki de böyle mi acaba bilemiyorum boş gebelikmiş benimkisi yaklaşık 9 ay önce kürtaj oldum ben alttan muayene ile hemen anlaşılıyor yine de cinayet işlememek adına doktorlar 10 gün en az bekliyor zaten 10 gün sonra netleşiyor 6 7 haftalarım arası kürtaj olmuştum ben de. dua et üzülme vardır bir hayır belli olmaz belki hiçbir sıkıntın da olmayabilir

Slm kızlar bende bugün test yaptım normalde yarın adet olmam gerek ama dayanamadm işte yaptım ve ikinci çizgi silik cıktı bide siz bakın sizce hamişmiyim bu teste göre

Eklentiler

• IMG_20150918_181907.jpg
    IMG_20150918_181907.jpg
    50,2 KB · Görüntüleme: 165
merhaba canım sende benm gibi gebeliğinin 5. haftasındaymışşn bebeğinin kesesini görebildin mi ben 16 eylülde ögrendim hamile olduğumu 15 eylülde evde test yapmştım doktor 2 hafta sonraya gün verdi bi tuaflık mı var anlamadım ben :KK43:
merhaba..henüz erken diye ve kese olsa dahi bebek görünmez diye gitmemiştim ama 2 gün sonra gidicem doktora Allahın izniyle.. ben de 14 eylülde test yaptım ve öğrendim :) 17 ağustos son adet tarihimdi.. bakalım iple çekiyorum randevu günümü.. sana doktor tam olarak ne söyledi canım

X