Bugün hangi parfümü kullandınız ?

Harika anlatmışsın canım denemek farz oldu:KK6: ysl libre hiç denemedim ama o bahsettiğin kokuya da bakayım 🌼 peki 212 sexy, linterdit ve cyrstal noir oylasan kaç puan verirsin bu parfümler ve en ağırdan daha hafife nasıl sıralarsın :KK55:
Crystal noiri en kremsi ve kadınsı buluyorum. İlk bastaki 5 dk lık keskin acılısa aldanmıyorum😚
Benım bu üçü arasından kendi kullanımımda tercih sıralamam
Crystal noir>l’interdit>212 sexy olurdu

Byredo blanche parfüme eşim bakıyordu bugün almış hediye etti, inanılmaz hoş bir koku mis gibi temiz kokuyor. Bence beyaz sabun gibi kokuyor o yüzden sevdim. Kendisine de byredo bal d'afrique almış fakat bunun kokusu ilk sıkışta cidden yoğun ve pek hoşuma gitmedi, kaldıkça güzelleşiyor. Lady million Prive sürekli kullandığım (işe giderken) bir parfümdü, biraz daha ağır olsa da hoş bir koku ve dikkat çekici. Şimdi Blanche günlük kullanıma daha uygun geldi. Bunların sanırım tek dezavantajı Beymen'de satılmaları. Başka parfümerilerde bulunmuyor, boynerde yok örneğin. O yüzden çok fazla indirimde olan ürünler değil.
Eşimin mevcut parfümü Bvlgari Man in black, bu parfümü özellikle eşlerinize veya sevgililerinize hediye almanız için öneririm. Buram buram erkeksi bir koku ve cidden kokunun karizması var. Byredo bal d'afrique'ya bin beş yüz basar diyebilirim :KK70:
Simdi yüzde yirmi indirimde ben de aldım parfum hemen indirimi görünce ama en fazla yüzde yirmi yapıyor maalesef

Klasiğine göre nasılll?
Klasiğini bilmiyorum doğrusu

Kokuya gelince cok ilginc ya...unisex bir koku diycem ama erkeğe sürünce birşeye benzemiyor 😁 çoğu tarza uygun
Geceye de uygun Cluba da gidersin, gunduz eşofman crop giyip çıkarsın da..
Spor sexi bir koku 😂 daha cok ten kokusu tende daha cok sevdim
Bir tık ağırlığı ya baldan yada böğürtlenden çözemedim...
Angelin erkeğine benzettim ben açıkçası ve dediğim gibi unisex biraz
Amor amor tarzı bir koku değil

Klasiğini bilmiyorum doğrusu

Kokuya gelince cok ilginc ya...unisex bir koku diycem ama erkeğe sürünce birşeye benzemiyor 😁 çoğu tarza uygun
Geceye de uygun Cluba da gidersin, gunduz eşofman crop giyip çıkarsın da..
Spor sexi bir koku 😂 daha cok ten kokusu tende daha cok sevdim
Bir tık ağırlığı ya baldan yada böğürtlenden çözemedim...
Angelin erkeğine benzettim ben açıkçası ve dediğim gibi unisex biraz
Amor amor tarzı bir koku değil
Merakımdan ölürüm. Orijinal bulamadım, küçük boylarda almak istiyorum. En iyisi Dekant almak olacak sanırım🙄

Bende bir zamanlar satıcı kızın gazına gelip agent provocateur maitresse parfümünü almıştım. Hiç kullanamadım. Aynı tütün kolanyası gibi kokuyordu. O yüzden bu markanın parfümlerine biraz önyargım oluştu.
Maitresse evet iyi kötü dilinde herkesin ona da bakıcam ama sanırım en cok petal noir ve blue silk merak ediyorum şu an...
Benim aksine markaya sempatim oldu
En azından sexy koku = bol şeker ve vanilyayı bas gitsinin demek olmadığını çözmüşler sanki

X