Bugün hangi parfümü kullandınız ?

Nomade nasil bir koku? Merak ediyorum da
canım bende sample vardı edp si böyle baharlık bir koku çiçeksi hoş baharatsız nasıl desem sanki biraz ekşilik biraz çiçeksilik var içinde ilk sıktığında yoğun sonra daha güzelleşiyor

canım bende sample vardı edp si böyle baharlık bir koku çiçeksi hoş baharatsız nasıl desem sanki biraz ekşilik biraz çiçeksilik var içinde ilk sıktığında yoğun sonra daha güzelleşiyor
Yani sekerli ya da boğucu agir bir koku değil? Ciceksi kokulari severim

Yani sekerli ya da boğucu agir bir koku değil? Ciceksi kokulari severim
Değil kesinlikle bende sevmem şekerli baharat boğucu parfümleri çok güzel bence ama en güzel hafif ve pudramsı çiçeksi koku chloe love story efsanedir benim için onu denemelisiniz birde yeni çıkmış lucia o da çok güzel sevilden deneyin 🥰

Değil kesinlikle bende sevmem şekerli baharat boğucu parfümleri çok güzel bence ama en güzel hafif ve pudramsı çiçeksi koku chloe love story efsanedir benim için onu denemelisiniz birde yeni çıkmış lucia o da çok güzel sevilden deneyin 🥰
Teşekkür ederim 😍🤗😘love story parfümünü de merak ediyordum

Sensuous nude - Asiri baharatli, sekerli kokulari sevmeyenlere. Tam bir ten kokusu, bebek gibi kokuyor.

en sevdiğim kokularım yasemin kokulu olanlar...LCW de bulabilirsiniz hatta şu an indirimde görünüyor...bu arada LCW deki tüm parfümleri öneririm tarzınıza uygun çeşit çeşit parfüm var. Benim severek kullandığım parfüm linki:

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar az önce inst. Loris parfum kampanya yapmis 3 gunlugune.Cuma vumartesi pazar kargo bedavaymis.Kota varmi bilmiyorum bilginizee😊

Paco Rabanne Olympea. Oldum olası baharatlı, kadınsı parfümleri sevmişimdir. Koridor kokusu dedikleri arkandan kalan cinsten. Sıkılana kadar artık bunu kullanırım 😀 Lancome Tresor’u 10 sene kullanmış biri olarak.

yaz için ağır olmayan, iç baymayan, freshlik noktasında da çok kolonya gibi de kokmayan naif, zarif parfüm önerilerinizi alırım :KK49:

Caudalie the des vignes gün içinde zara femme gece VS velvet petals kokudaslara selam olsun :KK70: Ah su forumda henuz koklamadıgım ama asık olabileceğim parfümler doludur ya suraya bak kac sayfa :O :KK70:

X