Bugün Labioplasti ameliyatı oldum

hala ödemlimi şuanda benim 22. gün ve iç dudaklar klitoris şiş hala
Şimdi inceledim. Bugün 20. Günüm. Ödem biraz azalmış fakat dikiş boğumları falan duruyor. Dikişlerin de çoğu duruyor. Tek dudağım diğerinden daha büyük gözüküyor. Hala eski halinden yüz kat güzel olduğunu düşünüyorum tabi o ayrı mevzu. İyileşmek uzun sürecek sanırım 🙁

Şimdi inceledim. Bugün 20. Günüm. Ödem biraz azalmış fakat dikiş boğumları falan duruyor. Dikişlerin de çoğu duruyor. Tek dudağım diğerinden daha büyük gözüküyor. Hala eski halinden yüz kat güzel olduğunu düşünüyorum tabi o ayrı mevzu. İyileşmek uzun sürecek sanırım 🙁
bende de aynı şekil tek taraf daha şiş ve boğumlu duruyor bide hudoplasti olduğm için klitoristimde çok şiş skıldm bu iyileşme sürecinden😭

bende de aynı şekil tek taraf daha şiş ve boğumlu duruyor bide hudoplasti olduğm için klitoristimde çok şiş skıldm bu iyileşme sürecinden😭
Kendinizi sıkmayın orası çok hassas ve nemli bir doku. İyileşmesi uzun sürüyor demek ki. Bence 3 ayı tamamlamadan hüküm vermemek gerekiyor. En azından günlük aktivitelerimi yapabiliyorum artık. Oturmak, yatmak, yürümek, çömelmek… Sizin de böyledir eminim ki. Bir karar aldım 3 ay dolmadan şekli hakkında endişe etmeyeceğim. Bence siz de öyle yapın 🌸

Kendinizi sıkmayın orası çok hassas ve nemli bir doku. İyileşmesi uzun sürüyor demek ki. Bence 3 ayı tamamlamadan hüküm vermemek gerekiyor. En azından günlük aktivitelerimi yapabiliyorum artık. Oturmak, yatmak, yürümek, çömelmek… Sizin de böyledir eminim ki. Bir karar aldım 3 ay dolmadan şekli hakkında endişe etmeyeceğim. Bence siz de öyle yapın 🌸
bilmiyorum pskoljim iyi değil 1 senedir klitoristimde kist vardı sürekli şişip iltihaplanıyordu hep şiş gördüm orayı uzun zamandır artık çabucak iyleşsin istiyorum sanırım🥺

Merhaba herkese, yıllardır bir türlü olamadığım labioplasti ameliyatını bugün oldum. Samsun'da özel bir hastanede yaptırdım ameliyatı. Öncelikle doktor hanıma (kadın doğum uzmanı) 1000 lira muayne ucreti ödedim. Muayenede iki tane iç dudagimin olduğunu söyledi. Gerçekten de yıllardır bendeki sorunu cozememistim. Kadın öyle deyince bana da bir aydınlanma geldi. Hem klitoris düzeltmesi hem de labioplatiye 28 bin nakit ödedim. Biraz da bugünden ve şu anki hislerimden bahsetmek istiyorum. Ameliyat 1.5 -2 saat arası sürdü. Lokal anestezi oldum. Aşırı rahatsız oldum ameliyat olurken. Aşırı üşüdüm ve her yerim uyuştu. Doktor hanıma kafamdaki soruları hiç soramadım. Çünkü hep çok yoğun kendisi. Ayaküstü söyleyeceklerini söyleyip kayboluyor ortalıklardan. Bu konuda gerçekten çok ilgili biri olduğu söylenemez. Ameliyati yaparken bu işlerin ne kadar kârlı olduğundan falan bahsediyordu yanındaki hemşirelere. Şaka mı bu ya? Neyse ameliyatı oldum çıktım. Fotoğrafımı çekme dediğim halde çekmiş ve bana gösterdi öncesi sonrasını. Buradan da kocaman bir sıfır. Bence yayınlanmasını istemediğim halde beni dinlemeyecek. Belki de çoktan yayınladı bilemiyorum. Her neyse, alt dudakları olduğu gibi kesmiş. Gözlerime inanamadim gerçekten olacak iş değil. Eve geldim biraz inceledim aynayla. Klitoris olayını becerememis. Resmen kocaman duruyor ortada. Umarım şiş olduğu için öyledir diyeceğim ama ameliyat biter bitmez de o sekildeydi. Hen şişmiş olabilir mi, sanmıyorum. Ne olacak bilemiyorum. Klitorise asimetrik bir şekil vermiş. Gerçekten aşırı üzgünüm. Tuvaletimi yaparken idrarim olduğu gibi sol taraftan bacağıma akıyor. Neden öyle olduğunu anlamadım. Klitoris sola yatıyor biraz o yüzden mi acaba. Yine klitorisin sol tarafında siyah bir beze oluşmuş. Derinin altına kan oturmuş galiba, bombe şeklinde görünüyor. Korkunç bir görüntüsü var. Nohut tanesi büyüklüğünde. Kendiliğinden mi gidecek yoksa öyle kalacak mı bilemiyorum. Kendisine söylesem de muhtemelen ilgilenmeyecek durumla. Parasını aldı artık bakmaz arkasına. Sonuç olarak vajinamla ilgili bir şeyler değişti evet ama cidden bok gibi oldu. Baktıkça ağlayasim geliyor. Onca yıl bekledim bu operasyon için. Keşke bilinen birine gitseydim. Belki de artık hep yan iseyecegim, düşündükçe içim darlaniyor cidden.su anda da her yerim sızlıyor. Çok canım acıyor. Ahh ahhh hiçbir şekilde değmedi ya. Ne olacak şimdi? Tekrar bu parayı nerede bulup da duzelttirecegim

ilerleyen zamanda ameliyatınızın sonucunu çok merak ediyorum
bende de büyük ihtimal hudoplasti olması gerek
klitoris üzerinde ki deriye müdahale olunca
sonuç ne oluyor merak ediyorum
hem görüntü hem his olarak
umarım ameliyat sonucunuz iyi olur

geçmiş olsun
2 tane iç dudak derken neyi kast ettiniz acaba
uzun olmasını mı
Merhaba, benim üst üste iki tane dudak varmış. Ben hiç anlamamıştım. Doktor diyince fark ettim. Bir tanesi küçük onun hemen arkasından daha büyük bir dudak geliyordu.

geçmiş olsun
2 tane iç dudak derken neyi kast ettiniz acaba
uzun olmasını mı
Merhaba, benim üst üste iki tane dudak varmış. Ben hiç anlamamıştım. Doktor diyince fark ettim. Bir tanesi küçük onun hemen arkasından daha büyük bir dudak geliyordu. Ñ
ilerleyen zamanda ameliyatınızın sonucunu çok merak ediyorum
bende de büyük ihtimal hudoplasti olması gerek
klitoris üzerinde ki deriye müdahale olunca
sonuç ne oluyor merak ediyorum
hem görüntü hem his olarak
umarım ameliyat sonucunuz iyi olur
Normalde de vajinanızın yapısı büyük değilse güzel olur. Bende biraz asimetri var maalesef. Yine de öncekinden iyi:KK43: klitoris dışarıdan görünüyor ama çok rahatsız edici değil. Ortada kalın bir çizgi gibi. Dışarıya sarkan bir dudak da kalmadı.

hala ödemlimi şuanda benim 22. gün ve iç dudaklar klitoris şiş hala
Pek ödem kalmadı bende. Klitoris kısmı bazen küçülüyor bazen şişiyor ama nedeni nedir bilmiyorum. Ama dikişler olduğu gibi duruyor hiçbiri erimedi. Ayrıca iç dudakların kesildiği yerler (boydan boya) ve klitorisin üst kısmı inanılmaz sert. Resmen odun gibi. O sertlik ne zaman geçecek bilmiyorum. Çok rahatsızım bu durumdan. Bir de kaşıntı. Kaşıntı beni öldürdü resmen. Külot giyemiyorum. Çünkü külot dokundukça kasindiriyor. Iş yerinde bol şeyler giyiyorum kulotsuz geziyorum valla. Bu kaşıntı ve dikiş yerlerinin sertliği ne zamana geçer acaba ya

Siz ne kadar ödediniz acaba?

Pek ödem kalmadı bende. Klitoris kısmı bazen küçülüyor bazen şişiyor ama nedeni nedir bilmiyorum. Ama dikişler olduğu gibi duruyor hiçbiri erimedi. Ayrıca iç dudakların kesildiği yerler (boydan boya) ve klitorisin üst kısmı inanılmaz sert. Resmen odun gibi. O sertlik ne zaman geçecek bilmiyorum. Çok rahatsızım bu durumdan. Bir de kaşıntı. Kaşıntı beni öldürdü resmen. Külot giyemiyorum. Çünkü külot dokundukça kasindiriyor. Iş yerinde bol şeyler giyiyorum kulotsuz geziyorum valla. Bu kaşıntı ve dikiş yerlerinin sertliği ne zamana geçer acaba ya
Pardon, bana sordunuz sanmıştım ama yukarıdaki hanımefendiye sormuşsunuz siz:)

X