Bugün Labioplasti ameliyatı oldum

Pek ödem kalmadı bende. Klitoris kısmı bazen küçülüyor bazen şişiyor ama nedeni nedir bilmiyorum. Ama dikişler olduğu gibi duruyor hiçbiri erimedi. Ayrıca iç dudakların kesildiği yerler (boydan boya) ve klitorisin üst kısmı inanılmaz sert. Resmen odun gibi. O sertlik ne zaman geçecek bilmiyorum. Çok rahatsızım bu durumdan. Bir de kaşıntı. Kaşıntı beni öldürdü resmen. Külot giyemiyorum. Çünkü külot dokundukça kasindiriyor. Iş yerinde bol şeyler giyiyorum kulotsuz geziyorum valla. Bu kaşıntı ve dikiş yerlerinin sertliği ne zamana geçer acaba yaa

ameliyatı olalı ne kadar zaman geçti senin?
Pek ödem kalmadı bende. Klitoris kısmı bazen küçülüyor bazen şişiyor ama nedeni nedir bilmiyorum. Ama dikişler olduğu gibi duruyor hiçbiri erimedi. Ayrıca iç dudakların kesildiği yerler (boydan boya) ve klitorisin üst kısmı inanılmaz sert. Resmen odun gibi. O sertlik ne zaman geçecek bilmiyorum. Çok rahatsızım bu durumdan. Bir de kaşıntı. Kaşıntı beni öldürdü resmen. Külot giyemiyorum. Çünkü külot dokundukça kasindiriyor. Iş yerinde bol şeyler giyiyorum kulotsuz geziyorum valla. Bu kaşıntı ve dikiş yerlerinin sertliği ne zamana geçer acaba ya
ameliyatı olalı nekadar zaman geçti sizin?

Şimdi inceledim. Bugün 20. Günüm. Ödem biraz azalmış fakat dikiş boğumları falan duruyor. Dikişlerin de çoğu duruyor. Tek dudağım diğerinden daha büyük gözüküyor. Hala eski halinden yüz kat güzel olduğunu düşünüyorum tabi o ayrı mevzu. İyileşmek uzun sürecek sanırım 🙁
23.günündeyim benim de iplerim hala duruyor ve batıyor

Ben 28 bin ödedim. Hiç devlet hastanelerini araştırmadım. Keşke baksaydim diyorum şimdi.
Ben düşündüm ama bu ameliyatı devletin yapmadığını duymuştum. Sigortanın karşılamadığını. Bir de hastane mikrobu beni çok korkutuyordu. Çevremde hastane mikrobundan ölen iki tane insan var çünkü.

Demek ki anormal bir durum yok, sadece zamana ihtiyaç var. En kötü ihtimalle doktor kalan dikişleri alır herhalde bilmiyorum ki. Ben 40. Gün bidaha gideceğim son olarak
3 aya kadar zamanımız var bide o rası hep sürtünüyor ya bide ne kadar kuru tutsak bile yine de nemli kalıyor iyileşmesi biraz zaman alıyor

Merhaba, benim üst üste iki tane dudak varmış. Ben hiç anlamamıştım. Doktor diyince fark ettim. Bir tanesi küçük onun hemen arkasından daha büyük bir dudak geliyordu. Ñ

Normalde de vajinanızın yapısı büyük değilse güzel olur. Bende biraz asimetri var maalesef. Yine de öncekinden iyi:KK43: klitoris dışarıdan görünüyor ama çok rahatsız edici değil. Ortada kalın bir çizgi gibi. Dışarıya sarkan bir dudak da kalmadı.
Merhaba, kaçıncı gününz sizin, 21.günüm benim üst kısımlardaki ödemlerim ve morluklarım geçmişti,iç dudakların arka kısımların ödemler kaldı sadece bazı yerlerde benimde sertlikler var, ağrım acım hiç kalmadı, ara ara yoğun kaşıntım ve akıntm oluyo sadece onada travazol sürüyorum, herşey yolundaydı aslında ama dün aynayla iyice inceleme gafletinde bulundum biraz tadım kaçtı orada, dudakları biraz aralayınca klitorsin aşağıya doğru devamı parça parça duruyo,dikişlerden kaynaklı diye düşünüyorum

X