Bugün ne giydin? Çek görelim..

HeartLess

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2007
12.735
40
52
Arkadaşlar bu bölümde günlük
kıyafetlerimizin resimlerini paylaşacağız,
yorumdan çok resim paylaşımı olsun lütfen..
bölümümüz misafirlere kapalı olsa da,
resimlerimiz lütfen belli sınırlar dahilinde olsun...
Güzel paylaşımlar diliyorum...
sevgiler...

yeni topik hayırlı olsun öncelikle
madem konu sorumlusu olarak siz gereğini yaptığınız düşünüyorsunuz o zaman ben Ponusun resmine yorum yaparak yeni konuya ilk mesajımı yapıyorum..

Ponuscuğum
her zamanki gibi kibar ve zarifsin
bende senin Kadınlar Gününü kutlarım ayrıcada anneciğinin doğum gününüde
Kot sana çok yakışıyor a.s.

Yeni topic hayırlı ve uğurlu olsun :nazar:inşallah amaca göre tartışmasız ve görsel olarak dopdolu bir topic olması dileğiyle...

bende bu topıge resım ekleyen bırı olarak sunu soylemek ıstıyorum 3-4 resım bır arada olmasından rahatsız olanlar olmus ama bır karede bende 3-4 resım eklıyorum yandan durusu onden duruşu ve goz makyajım oluyor ve gayet yerınde oldugunu dusunuyorum ve tam bır gorus açısı oluşuyor bu durumdan benım kolajladıgım resımlerımden de rahatsız olan varmı merak ettım dogrusu
konu curretkar pozları elstırmekten buraya kadar gelmiş bence ekleyenler kadar izliyenlerde saygılı olmalı boyle detaylara takılınmamalı herkes fıkırını soylesın eminim tadında uyarılar dıkkate alınacaktır buraya resım ekleyenler paylasım ıcın eklıyor fıkır almak ıcın eklıyor bende elestırılmeyı ıstedıgımden eklıyorum yaptıgım yanlısları yapmam gereken yenılıklerı farkedıyorum herkesten olumlu olumsuz elestırı beklıyorum burdan herangı bır cıkarımız yok sonuç ıtıbarıyle kımse elestırı alacakmıyım durusuma kıyafetıme dıye fazlada kasmak zorunda kalmamalı dıye dusunuyorum tamam aynı resımler bellı aralıklarla eklenmemelı

usturuplu pozlar verılmelı ama gerısıde ekleyenlere kalsın kaç karede kaç poz var pekte onemlı degıl banagore ben anne yım dıye dar gıymemem gerektıgını bıle soyleyen oldu maksatlar aşılmamalı herkese sevgıler

Son düzenleme:
yeni konu tekrardan hayırlı olsun resim koyacak arkadaslarada basarılar diliyorum:)
ponus cok hossun ben cok begendim..

bende bu topıge resım ekleyen bırı olarak sunu soylemek ıstıyorum 3-4 resım bır arada olmasından rahatsız olanlar olmus ama bır karede bende 3-4 resım eklıyorum yandan durusu onden duruşu ve goz makyajım oluyor ve gayet yerınde oldugunu dusunuyorum ve tam bır gorus açısı oluşuyor bu durumdan benım kolajladıgım resımlerımden de rahatsız olan varmı merak ettım dogrusu
konu curretkar pozları elstırmekten buraya kadar gelmiş bence ekleyenler kadar izliyenlerde saygılı olmalı boyle detaylara takılınmamalı herkes fıkırını soylesın eminim tadında uyarılar dıkkate alınacaktır buraya resım ekleyenler paylasım ıcın eklıyor fıkır almak ıcın eklıyor bende elestırılmeyı ıstedıgımden eklıyorum yaptıgım yanlısları yapmam gereken yenılıklerı farkedıyorum herkesten olumlu olumsuz elestırı beklıyorum burdan herangı bır cıkarımız yok sonuç ıtıbarıyle kımse elestırı alacakmıyım durusuma kıyafetıme dıye fazlada katmak zorunda kalmamalı dıye dusunuyorum tamam aynı resımler bellı aralıklarla eklenmemelı

usturuplu pozlar verılmemlı ama gerısıde ekleyenlere kalsın kaç karede kaç poz var pekte onemlı degıl bana anne yım dıye dar gıymemem gerektıgını bıle soyleyen oldu maksatlar aşılmamalı herkese sevgıler

takma kafana gayet hossun cennetkokulum seni gormek isterim ben sahsen hergun hic rahatsız olmuyorum ama ben artık yokum sen resmini koyda yorum yapalım:)

konu curretkar pozları elstırmekten buraya kadar gelmiş bence ekleyenler kadar izliyenlerde saygılı olmalı boyle detaylara takılınmamalı herkes fıkırını soylesın eminim tadında uyarılar dıkkate alınacaktır buraya resım ekleyenler paylasım ıcın eklıyor fıkır almak ıcın eklıyor bende elestırılmeyı ıstedıgımden eklıyorum yaptıgım yanlısları yapmam gereken yenılıklerı farkedıyorum herkesten olumlu olumsuz elestırı beklıyorum burdan herangı bır cıkarımız yok sonuç ıtıbarıyle kımse elestırı alacakmıyım durusuma kıyafetıme dıye fazlada katmak zorunda kalmamalı dıye dusunuyorum tamam aynı resımler bellı aralıklarla eklenmemelı

usturuplu pozlar verılmemlı ama gerısıde ekleyenlere kalsın kaç karede kaç poz var pekte onemlı degıl bana anne yım dıye dar gıymemem gerektıgını bıle soyleyen oldu maksatlar aşılmamalı herkese sevgıler

sen ,barbiveken ,lugesya ,demothy ponus , jade,emdev,pınar ipekçi ,barçman abla ve aklıma gelemeyen bir kaç isim daha olabilir ...ben sizi beğeni ile takip ediyorum arkadaşlar:asigim:birçok arkadaşımında aynı fikirde olduğundan hem fikirim yerimseniben

Son düzenleme:
Gerçekten artık buranın aksiyonsuz geçen ender günleri var :çok üzgünüm:
Umarım artık başlığa ve kk kadınlarına yakışır şekilde kıyafetler görür ve paylaşımlar okuruz..
Herkesin kadınlar günü kutlu olsun...Diyorum vee bugün ne giydimi ekliyorum umarım beğenirsiniz opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
corabının rengi cok tatlı ya cepgenlede uyumluymus yani begendim:)

Gerçekten artık buranın aksiyonsuz geçen ender günleri var :çok üzgünüm:
Umarım artık başlığa ve kk kadınlarına yakışır şekilde kıyafetler görür ve paylaşımlar okuruz..
Herkesin kadınlar günü kutlu olsun...Diyorum vee bugün ne giydimi ekliyorum umarım beğenirsiniz opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Süper olmşsun xD

jade her zamanki gibi çok zarif olmuşsun cnm yalnız siyah çorap daha güzel olurdu

konu curretkar pozları elstırmekten buraya kadar gelmiş bence ekleyenler kadar izliyenlerde saygılı olmalı boyle detaylara takılınmamalı herkes fıkırını soylesın eminim tadında uyarılar dıkkate alınacaktır buraya resım ekleyenler paylasım ıcın eklıyor fıkır almak ıcın eklıyor bende elestırılmeyı ıstedıgımden eklıyorum yaptıgım yanlısları yapmam gereken yenılıklerı farkedıyorum herkesten olumlu olumsuz elestırı beklıyorum burdan herangı bır cıkarımız yok sonuç ıtıbarıyle kımse elestırı alacakmıyım durusuma kıyafetıme dıye fazlada kasmak zorunda kalmamalı dıye dusunuyorum tamam aynı resımler bellı aralıklarla eklenmemelı

usturuplu pozlar verılmelı ama gerısıde ekleyenlere kalsın kaç karede kaç poz var pekte onemlı degıl banagore ben anne yım dıye dar gıymemem gerektıgını bıle soyleyen oldu maksatlar aşılmamalı herkese sevgıler
Bende bunu yazacaktım canım sen çok güzel anlatmışsın...Bende bi kaç foto ekliyorum hem bakış açısı farklı olsun diye hemde nerde güzel daha net çıkmışş seçemiyomm bee hepsini koyuveriyomm kaydirigubbakcemile3

kızalar bu ekledıgım ama gorunmeyen fotom yenıden eklıyorum dun sorun vardı sanırım cıkmamıs

Son düzenleyen: Moderatör:
jade çok hoşsun..sende cennet kokulumda özendiğim annelerdensizniz..güzel ve zarif...opuyorumnanaktan

moon sensiz olmaz yaa bananeee..:umursamaz:.ben senide barbi yide görmekten çok keyif alıyorum.boshayallersmile..bizi güzelliklerinizden mahrum etmeyin nolaaamafoldumbenr

jadem gayet hossun corabın boleroyla cok uyumlu

pandora tesekkur ederım arkadasım sızlerle guzel paylasımlarda bulunmak benı mutlu edıyor onun ıcın burdayım

hanımlar herkesin kadınlar gününü kutluyorumma.s.a.s.

jade canım ne kadar cicibici olmuşsun çorap ve bolero renkleri de çok hoş uymuş canım süpersin:lepi:

cennetkokulum her zamanki gibi çok şıksın canım gömleğinin rengi çok hoşmuş a.s.

Cennetkokulum, çok hoş olmuşsun, her zamanki gibi, fakat gri yerine siyah hırka dahamı güzel olurduCADIARZU

X