Bugün Ne Giysem? Show Tv

2. olan kızın elbisesi hosuma gitti kırmızı siyahlı vardı bir kız onunki guzeldi birde mavi ısıltılı dantelli gibi bir elbise giymisti biri onu begendim..3. olan kapalı bayanın kıyafeti guzel degildi cidden ucuncu oldu diye kızdımı ne etti anlamadım ama o elbiseye ucuncu olmasına sevinmeli birinci olan kadında haketmedi bence ya

gwencım kım bırıncı oldu googledan baktım bulamadım.
yaa kralıyet aılesı gıbı bordo renk elbıse gıyen bı kız vardı ben onu begenmıstım

ıkıncı hangısı oldu?
yaa kapalı kız 3. mü oldu ilginççç ben begenmedım sahsen onun kıyafetını,daha ne cok sık bayanlar wardı.
yaşlı teyze yasına gore şıktı ama daha sıkları vardı yanı bıraz duygusal bı oylama olmus anlasılan

düşen kadından cidden almanyadan gelme falan çok havalıydı ben düşmesine üzüldüm açıkçası sonuçta rezil oluyorsun ama belki de bu da dünyanın adaleti..

:KK9::KK9::KK9::KK9:
bende ayni fikirdeyim, almanyada yasiyorum bende ama hava atacak bir durum degil bence. :KK51:
o bayan belkide sonradan görme olup kaldiramayan birine benziyordu. :KK37:
genel olarak cok havaliydi. havali olmasi icin sebep var miydi? :KK53:
bence yok standartin üstünde bir güzelligi yok, ki yüzünü Allah yaratmis fakat begenmedim cok itici ve gicik geldi. :KK53:
tanitimdaki havalari ve düstükten sonra durumu toparlamak icin "nazar" demesi beni gülme krizine soktu.
senin neren nazarlik sen "nazara"misin :KK53::KK1::KK1::KK1::KK1:

kısacası bacılar;

sağ taraf bozulmasın diye kapalı bayanı üçüncü yaptılar,

sol taraf bozulmasın diye teyzeyi birinci yaptılar

lan bu millet salakmı bir tanede doğrudürüst birini seçelim diye ikinciyi seçtiler.

totomla gülüyorum,kendi kendilerini bitirdiler,rezalet.

her kesimi düsünmüsler daha ne istiyoruz ki :KK53::KK53::118::KK1::KK1::KK1:

rana-ozmutlu.jpg

hurremcigim birinci olan teyze :KK31:

Ne saçmaladılar ya.
beklerken bir ara uyumuş kalmışım üçüncü ikinciyi görmedim gözümü bir açtım teyzeye birinci dediler inanamadım uyanamadım sandım.şaka sandım ama gerçek miş :S
Hala inanamıyorum da.. :)
Komedi...

bugun-ne-giysem-2012-26.jpg

bu kızın kıyafetide ilgincmis
ay yok beee hiç sevmem boyle lady gaga gıbı:KK19:
ne fıstıklar vardı beyaz pelerınlı bı kız vardı begendım borda kabarık elbıselı vatıkan karalıyet aılesı felan dedıler o kızda guzeldı, çok begendıgım oldu sımdı hatrlamıyorum nerden buldun buı resımlerı bkayım bnde

Ne saçmaladılar ya.
beklerken bir ara uyumuş kalmışım üçüncü ikinciyi görmedim gözümü bir açtım teyzeye birinci dediler inanamadım uyanamadım sandım.şaka sandım ama gerçek miş :S
Hala inanamıyorum da.. :)
Komedi...

ay arkadasım gece gece guldurdun benı oyle komık anlatmıssın ki..:KK9:

sen anlatığımda gülüyorsun da benim bir de o halimi düşün :KK70:
Ay allahım keşke izlemeseydim :) uykum kaçtı resmen

adil bir yarışma olmadığını biliyordum,
ama bu kadar saçmalayacaklarını da düşünmemiştim:KK53:

ay yok beee hiç sevmem boyle lady gaga gıbı:KK19:
ne fıstıklar vardı beyaz pelerınlı bı kız vardı begendım borda kabarık elbıselı vatıkan karalıyet aılesı felan dedıler o kızda guzeldı, çok begendıgım oldu sımdı hatrlamıyorum nerden buldun buı resımlerı bkayım bnde

tvaktuel.comdan baktım cnm

duygu-bak.jpg

2. si.. duygu bak

ayse-dogan.jpg

3.su..ayse dogan

Bu ne yaaaa! Rezillige bak bir de kapalı olacak heryer meydanda nasıl itici nasıl igrenc gözüküyor.. Yazık yazıkk!!!

1. teyze mi oldu o da ayrı bi sacmalık ne alaka ya birsürü güzel kız vardı 4 güzel kıyafet gördüm (2 beyaz giyinen biri mavi dantelli azeri kız birde o bordo elbiseli) büyük haksızlık!

Son düzenleme:
X