Bugün ne yaptım?

Önceki gün arkadaşımın eşiyle konuştuk.
46 yaşına girdim 40 dan sonra hayat başka akıyor dedi.👻

Tadını çıkar daha önünde 7 sene var 🤪

Dedim benim daha 3 senem var 😌
Zaman ne çabuk geçiyor.
Dile kolay 1.5 yıl olmuş ne çok anı sığdırdık.:KK60:

Neler yaptın doğum günü çocuğu?
Arkadaşların kimi erken kutladı kimi sonradan :KK53:

belleza belleza boğamın da bir kaç gün önce idi doğum günü ❤️

Bütün boğalar yakın tarihlerde sayılarız.
Boğalar olarak ortak gün mü belirlesek ne yapsak, takip etmesi daha kolay olur 😅

belleza belleza yeni yaşın kutlu olsun Belleza❤ 🎂🎉

40tan sonra başka mı akıyor dedi, olumlu bi şey mi kastediyor yani balım :KK53:

Önce kendini, sonra seni ve dolaylı olarak beni kandırmıyodur di miiii :KK17:

Ömür daha da hızlı geçiyor deyip her şeyle mutlu mu oluyorlar acep... O yaşlarda bir arkadaşımda arap atı gibi sonradan açıldığını söylüyo, hiç bi şeyi takmıyorum artık diyo, her bi şeyi tak tak söylüyorum tutmuyorum artık diyo 😅😅 Birlikte yaşayıp görecez bakalım bizde ne gibi ufuklar açacak 😜 Anılarımızı artırarak ❤

Gerçekleştiremediğim bazı şeylerden dolayı yaş beni biraz kaygılandırıyor canım. Böyle düşünen çok insan vardır ama...

Bugün burada meşhur bir tepenin başına çıktım, altı şehir, karşısı deniz, yay gibi sıralanmış tepe ve dağlar... Biraz etrafı seyrettim, gelecek planları yaptım, yapmayı düşündüğümüz evin olası konumunu düşündüm. Bi çay içtim, oradaki kedileri sevdim, yasemin kokularının çokluğundan çarpıldım, şimdi dank etti, şu an biraz kaşınıyorum...

Biz özellikle doğum günü kutlamıyoruz ama arayan, hatırlayan, gelen dostlarımızla vakit geçirdik, sağolsunlar. Biraz da çalıştık tabi. Sabah arkadaşlarla kahvaltıya gitmeyi planladık, benimki vazgeçmezse paraşütle atlayacaz 😅

Kayınvalideme gidiyorum ben de. Şükür ki bu defa yatılı kalmayacağız 🙄😅 kayınvalidede yatılı kalıp mutlu olan var mı?
Güle güle git gel canım, döndün mü bilmiyorum da umarım iyi geçiyordur 😶

Valla bunu bende merak ediyorum 😟
Hiç kayınvalidesi olmamış biri olarak %50 hayır diyerek sana katılayım 😅

Gelin makyajı için gittiğim kuaföre gözlerimi on plana çıkar demisimdir

1652562174088.png

Son düzenleme:
tepenin başına çıktım, altı şehir, karşısı deniz, yay gibi sıralanmış tepe ve dağlar... Biraz etrafı seyrettim, gelecek planları yaptım, yapmayı düşündüğümüz evin olası konumunu düşündüm. Bi çay içtim, oradaki kedileri sevdim, yasemin kokularının çokluğundan çarpıldım, şimdi dank etti, şu an biraz kaşınıyorum...

Biz özellikle doğum günü kutlamıyoruz ama arayan, hatırlayan, gelen dostlarımızla vakit geçirdik, sağolsunlar. Biraz da çalıştık tabi. Sabah arkadaşlarla kahvaltıya gitmeyi planladık, benimki vazgeçmezse paraşütle atlayacaz 😅
enerji_kusagi enerji_kusagi günün keyifli geçtiği anlatımından belli 🤗

Gönlündeki gibi olur inşallah evin 🏡

Paraşüt çok heyecanlı 😌
İnşallah binersin 🍀

40tan sonra başka mı akıyor dedi, olumlu bi şey mi kastediyor yani balım :KK53:
Bence olgunlukta nirvana gibi ya da dışardan daha net görme olan biteni.
Tecrübe belki bir nevi.

Dur bizim kızlara soralım.

Roka35 Roka35 asliogretmen asliogretmen kızlar 40 dan sonra ne değişiklik oluyor?

Canlı kanlı yaşayan olarak sizlerden dinleyelim bir de. :KK19:

14 Mayıs 🌺
Evi toplayıp, temizledim.🏡
Kitabımı okudum. 📚
4021 adım attım.🚶‍♀️
Oğluma Türkçe çalıştırdım.📚
300.sayfamızı kutladık.🎂
benimde babanem bizdeydi 90 yaşında kendisi elinde büyüdüm rahatsız hissediyordu gel bende kal seni doktora götüreyim ilgileneyim dedim 1 hafta kaldı bizde ne şikayeti varsa hepsi için doktora götürdüm baktılar biraz ilgilendim babane torun keyif yaptık ahsende çok sever benim babanemi :KK70: kendi yatağını falan verdi babanem rahat etsin diye balkonda kahve keyfimi yapmadık gıybetin dibine mi vurmadık :KK70: 1 hafta aslında ikimize de çok iyi geldi sadece babaneme de değil ... tabi biraz yoruldum ama değdi valla

bugün evine gitti bende evi temizledim duşa girdim uyuyakalmışım uyandım buraya geldim :KK70:
nice 300 lere 1000 leride görürüz inşallah :KK200:

300. Sayfamız kutlu olsun, nice güzellikleri paylaştığımız sayfalarla dolsun topiğimiz 🎉🎉🎉🥳🥳🥳🌺🌺🌺💗💗💗💗🧿🧿🧿

X