Bugün ne yaptım?

Nerdesin?
İstanbul işi ne durumda?
Adanadayım
Yarın osmaniyeye arkadaşımın yanına gideceğim bikaç gün kalacaz😆😆

İstanbul işinin galibi şimdilik büyük kızım çıktı babasıyla anlaşma yaptılar karnede teşekkür alırsa gitmeyecektik son 2 senesi ve yeni bir ortama girmek alışma süreci filan istemiyor dışlanırım korkusu var o yüzden şimdilik askıda gitmemiz🤩🤩🤩

Bugün tüm gün evdeydim biraz halsizlik bel ağrısı regl sancısı dinlenerek geçti sosyal medya sörfü
Takılmaca
Kitap okumak veya birşey yapmak içimden gelmiyor😓
Her gün aynı olmuyor insanın modu🙃
Yarın toparlarsın.🤗
Bende bugün biraz kaygılıyım.

Boş durmak iyi gelmiyor🤪

Adanadayım
Yarın osmaniyeye arkadaşımın yanına gideceğim bikaç gün kalacaz😆😆

İstanbul işinin galibi şimdilik büyük kızım çıktı babasıyla anlaşma yaptılar karnede teşekkür alırsa gitmeyecektik son 2 senesi ve yeni bir ortama girmek alışma süreci filan istemiyor dışlanırım korkusu var o yüzden şimdilik askıda gitmemiz🤩🤩🤩
Değişiklik bu yaşta bizi bile etkiliyor.
Kaygılandırıyor, ergen haliyle nasıl olur bilmiyorum.

İsabet olmuş bence de.
İstanbul'u kazanır belki iki sene sonra gelirsiniz.

Bugün buraya yazdığım üçüncü gün. Her şey aynı monotonlukta gidiyor. Tek fark bugün öğlen üçte uyandım. Gün içinde fazla zaman kalmadı ama yine de ağırlık çalışarak spor yaptım. 100 sayfa kitap okudum. Karın egzersizimi de tamamladım. İngilizce pratiğine bir saat ayırdım yine. Birkaç bölüm dizi izledim ve her gece olduğu gibi iki set şınav çektikten sonra uyuyacağım. KPSS çalışmam gerekiyor ama zaman bir türlü yetmiyor.
Herkese iyi geceler dilerim.

Herkese günaydın ☀️
Bana pek günaydın olmadı ama 🤪

Uyandım bir WC gireyim dedim.
Bir de ne göreyim kacaman bir lagim faresi 🐀🐭karşımda .
Önce çığlık sonra kaçış 😂
Sağı solu kapattık hemen .
Kapağı oynatıp çıkmış kereta.
Eski kapak sabitti,yeniledik.Şimdi yeni kapak ile kolay çıkmış sanırım.
İlk defa başıma geliyor.😌
Evde WC ye de girmedim.
Etkinlik mekanında girdim.

Sabahım böyle başladı devamı nasıl olur bilemiyorum 🤪

Oğlumu etkinliğe gönderiyorum.
Şimdi ordayız .
Aracının hareket etmesini bekliyorum. 🚍🚌

17 Temmuz 🍀

Bir saat yüzdüm.🏊‍♀️
5873 adım attım 🚶🏻‍♀️
Uzun zamandır yapmadığım bir yemeği yaptım,yedik.😋
Parka çıktık 😌

Orta halli bir gündü.

Bugün buraya yazdığım üçüncü gün. Her şey aynı monotonlukta gidiyor. Tek fark bugün öğlen üçte uyandım. Gün içinde fazla zaman kalmadı ama yine de ağırlık çalışarak spor yaptım. 100 sayfa kitap okudum. Karın egzersizimi de tamamladım. İngilizce pratiğine bir saat ayırdım yine. Birkaç bölüm dizi izledim ve her gece olduğu gibi iki set şınav çektikten sonra uyuyacağım. KPSS çalışmam gerekiyor ama zaman bir türlü yetmiyor.
Herkese iyi geceler dilerim.
Kpss ye de az kaldı.
Allah kolaylık versin.

Kamp aracı biraz geç geldi.
Neyse oğlanı yolladım.
Koştur koştur eve geldim 🏠
Kahvaltı hazırladım.
Alelacele biraz yumurta yedim.Bir iki yudum çay içtim.

Çantamı hazırladım. 🎒
Yüzme havuzuna geçtim.
Tabi geç kaldım .
15 dk sonra girdim ancak seansa.
Neyse sırt üstü yüzme denemelerime devam ettim.
25' er metre dinlenmeden sırt üstü gitme alıştırması yaptım. 🏊‍♀️
Baya yorulmuş bedenim bacağım , omzum, sırtım,boynum,belim ağrıyordu.

Ordan çıkışta kuaföre gittim.
Ordan kütüphaneye geçtim.📚
Kitapları düzenleyeceğiz dediler,kitap vermediler.Belki bir ay veremeyiz dediler.

Ordan markete geçtim.
Evde su,tost ekmeği ve dondurma kalmamıştı.🥪🍦💧

Eve geldim 🏠
Biraz uyudum.

Bir makine çamaşır yıkadım, serdim.

Şimdi de çay keyfi.☕

Merhaba
Kahvaltı yaptık annemle
Çay,kahve takılma
Sohbet etme
Ardından gündem sosyal medya
İşle ilgili eğitim
Yemek var dünden kalan
Sadece bulgur pilavı yapacağım
Düne göre regl sancısı vs daha iyiyim
Mutfaksal işler temizlik düzen
Biraz kitap okuyacağım
Güzel bir gün dilerim

Herkese merhaba. Dün gece ilk defa mantra dinledim ve uyudum. Gece su içmek için uyanınca eşimle kısa bir sohbet sırasında bir anda büyük bir kavgaya tutuştuk. Normalde bir şey tartışsak bile sesimi yükseltmem. Ama 6 senelik evliliğimde ilk defa bağır çağır kendimden geçtim. Hiç böyle bir şey yaşamamıştım. Bu durum mantralarla ilgili olabilir mi bilgisi olan var mı. Tesadüf de olabilir ama ben buna yordum.

Herkese merhaba. Dün gece ilk defa mantra dinledim ve uyudum. Gece su içmek için uyanınca eşimle kısa bir sohbet sırasında bir anda büyük bir kavgaya tutuştuk. Normalde bir şey tartışsak bile sesimi yükseltmem. Ama 6 senelik evliliğimde ilk defa bağır çağır kendimden geçtim. Hiç böyle bir şey yaşamamıştım. Bu durum mantralarla ilgili olabilir mi bilgisi olan var mı. Tesadüf de olabilir ama ben buna yordum.
Merhaba
Hoş geldiniz 🍀

Oğlumu almaya geldim😇
Tabi ki o hala gelmedi.😂

Akşama yemeğim yok.
Sandviç yapmıştım o baya tok tuttu.🥪
Mücver yapmayı düşünüyorum .
Yemek için geç bir saat ama kahve içince pes peşe acikamadim da pek.

Merhaba ✨
Ben de aranıza katılmak istiyorum sakıncası yoksa çünkü bu tip aktivitelerin enerjiyi ve aurayı yenilediğini düşünüyorum 😇

🌸Olumlama çalışmaları ma devam ediyorum ✨
🌸Bugün iş görüşmesi için çağırıldım ve olumlu bir görüşme gerçekleştiğini hissediyorum, önümüzdeki hafta sonuçlarını öğreneceğim.
🌸Kistimle mücadelede ilk adımı atıp hayıt tohumu aldım ve içmeye başladım. İnşallah fayda edecek ve reglim de düzene girecek.
🌸Eve dönerken metrodan inince otobüse binmeyip eve yürümeyi tercih ettik annemle. Hava çok güzeldi ve püfür püfür esiyordu.
🌸Annemle eve döndüğümüzde birlikte yemek yaptık, sonra ailecek güzel bir sofra kurup yemek yedik 💕
🌸Bugün erken kalktığım için akşam yemeği sonrası biraz şekerleme yaptım ve çok iyi hissettirdi. Yenilenmiş hissettim.
🌸Venüs yengeç burcuna geçtiğinden ay taşımı temizlemeye karar verdim. Bu güzel döneme güzel bir adımla başlayacağım.
🌸Şimdi de kahvenin suyunun kaynamasını beklerken bu satırları yazıyorum.

Akşam 5civarı yemeyi yiyip benim mutfak kafeyi kapattım
Saat 7de komşum merve ile sahilde yürüyüşe çıktık
Gayette tempolu yürüdük
Sahilde maden suyu tükettim
Ardından yine sahilde tempolu yürüyerek eve çıktım
6000e yakın adım atmışım bugün
Şimdi duş
Ardından yarım salatalıl tükettim
Kalorisi çok düşük diye
ve bu saatten sonra birşey yemeyeceğim inşallah sadece su
Klima açtım aşırı sıcak var. Buharlaşmak istemiyorum❤️‍🔥
Herkese iyi geceler güzellikler dilerim

Merhaba ✨
Ben de aranıza katılmak istiyorum sakıncası yoksa çünkü bu tip aktivitelerin enerjiyi ve aurayı yenilediğini düşünüyorum 😇

🌸Olumlama çalışmaları ma devam ediyorum ✨
🌸Bugün iş görüşmesi için çağırıldım ve olumlu bir görüşme gerçekleştiğini hissediyorum, önümüzdeki hafta sonuçlarını öğreneceğim.
🌸Kistimle mücadelede ilk adımı atıp hayıt tohumu aldım ve içmeye başladım. İnşallah fayda edecek ve reglim de düzene girecek.
🌸Eve dönerken metrodan inince otobüse binmeyip eve yürümeyi tercih ettik annemle. Hava çok güzeldi ve püfür püfür esiyordu.
🌸Annemle eve döndüğümüzde birlikte yemek yaptık, sonra ailecek güzel bir sofra kurup yemek yedik 💕
🌸Bugün erken kalktığım için akşam yemeği sonrası biraz şekerleme yaptım ve çok iyi hissettirdi. Yenilenmiş hissettim.
🌸Venüs yengeç burcuna geçtiğinden ay taşımı temizlemeye karar verdim. Bu güzel döneme güzel bir adımla başlayacağım.
🌸Şimdi de kahvenin suyunun kaynamasını beklerken bu satırları yazıyorum.
Merhaba
Hoş geldiniz 🍀

X