Bugün ne yaptım?

Slmlar🍁
Dün WCleri lavaboları yıkadım.
Banyo dolaplarını düzenledim gereksiz şeyleri attım.
Vestiyeri düzenledim çöpleri attım.
Bugün evi komple süpürüp sildim.
1 mak çamaşır yıkayıp serdim 1 mak daha yıkandı birazdan sileceğim.
1 sepet çamaşır katlayıp yerleştirdim.
Masallah ya baya şeyler yapmışsın

Benim de var ütülenip katlanacak seyler

Kendime yine 3 elbise aldım😬bu indirim işleri bana hiç iyi gelmiyor
Dolabımı düzenleyip bazılarını vermem lazım

Gezıye gittik ya eşim 1 pantolon bir kaç tshirt ve gömlek almış yanına
Bana dıyor senın kıyafetlerle ayakkabılar da güzel gezdı😬😬

Tülay kök videosu izledim üç tane.
Üç aşağı beş yukarı bizim bu ara en çok konuştuğumuz şeyi anlatmış.
Kendime vakit ayır diyor oda.
Beyhan da aynısını diyor
Demekki hayat akıp giderken en fazla kendi hayatımızı ıskalıyoruz.
Duş, kahve, bakım gibi basit şeylerden bahsetti o da.
Balkonda boş otur gerekirse kafa dinle diyor.

Offf 🤤 afiyet olsun 😋
Orayı topla burayı topla derken soğudu valla.
Tadını alamadım 🤪
Neyse meyve ile kuruyemiş yedim ağzım tatlansın diye 🤪
Slmlar🍁
Okul yaramış maşşallah sana 🧿

Günaydın kızlar
Gercı öğle oldu ama

Eşim yine dalmaya gıttı😬😬
Ben uyudum o gittikten sonra
Sabah o arayınca uyandım

Kahvaltı hazırladım
Sonra işe gitti ben mutfak topladım
Salonu robot süpürüyor

Kendime kahve yapıp gezı programı izleyecem
Sanki boğazım acıyor gece iki kere yutkunurken acıdı
Hasta oluyorum herhalde 🤦‍♀️

Sizler nasılsınız 🥰
Dikkat et ben de hasta olacağımı ilk boğazımdan hissederim. Hatta covid olduğumda da bile ilk oradan vurmuştu. Ihlamur iç, bal falan ye.. geçmiş olsun🌺

Slmlar🍁
Ohhh ellerine sağlık 😍 şöyle güzel bir dinlenmeyi hak etmişsin
Evi süpürdüm.
Yatağın altını mopla çektim. Allahım o nasıl bir toz 😁
Dizi keyfimi de yaptım.
Buz dolabında sebze çekmecelerini yıkadım.
Sebzeleri elden geçirdim.
Kahve keyfimi de yaptım.
Hafif dinlenmeye başladım sanki 😍
Ellerine saglik sudem. Ohh iyice dinlen güzelce

Ben de cumartesi fix temizlik yaptım ama robot evi turboda 2 kere süpürdü. Ben de toz aldım ve halısız yerleri sildim🤣

Çamaşır ve nevresimleri hallettim. Ya eskiden kurutucular çektiriyordu eşyaları benim de aklımda bekarken o muhabbet kaldı istemem de istemem dedim hep kurutucu. Ama işte şu an kaç günde kuruyor çamaşır deli oluyorum. Var mı söyle çamaşırı hızlıdan kurutmak için bir yöntem. Valla şu an evin en sıcak odasına kurdum askılığı.. yarına kurusun istiyorum 😬

Şimdi biraz uzandım ama banyoya girip hayıflanacağım. Bir çift arkadaşımızla yemeğe gideceğiz bugün. Ben ameliyat olmadan bu çiftle her hafta dışarı çıkardık. Şimdi ameliyattan sonra ilk çıkışımız olacak.. hazırlanmaya başlayacağım. Keyifli bir hafta sonu oluyor benim için

Merhaba
Buraya 1-2gündür uğrayamadım.Kutlama ve yemek oldu günün anlam önemi için haliyle bizim diyette gümledi neyse geri tekrar başlamaca
Bugün geç kahvaltı yaptım
Evde işler birikmiş
Bulaşık mak çalıştııldı toplandı tekrar çalıştırdım
2posta çamaşır katladım 2posta çamaşır attım serdim
Tuvalet ve lavaboları temizledim
Evi toparladım kıyafetleri
Geridönüşüme gidecekleri toparladım
Müzik dinledim
Sevdiğim bir arkadaşımla görüştük farklı şehirden
Birazdan yemek yapacağım

Selamlar🌸
Dün misafirim vardı dolayısıyla tüm ev temizlendi 😅
Haftasonu çamaşır ve ütü hallediyorum sadece iyi oldu böyle
Misafir vardı dün diyet kaçtı maalesef gece 12 de hala tatlı yiyordum,🥺
Bugün de lahmacun yedim 3 tane hem de iki gündür diyet nanay😅
Yarın tam gaz.devam inşallah 😅

nevresimleri hallettim. Ya eskiden kurutucular çektiriyordu eşyaları benim de aklımda bekarken o muhabbet kaldı istemem de istemem dedim hep kurutucu. Ama işte şu an kaç günde kuruyor çamaşır deli oluyorum. Var mı söyle çamaşırı hızlıdan kurutmak için bir yöntem. Valla şu an evin en sıcak odasına kurdum askılığı.. yarına kurusun
Çok acil olanları kullanmadığın odada ya da banyo peteğine koyup saat başı kurutabilirsin gibi.

Kurutmayı ben alalı 11 sene filan oldu. Evet dezavantajı var.

Kurutucu ya atmaya kıyamadığım kıyafetleri de kurutma kuruturken üstüne bir kaç parça koyup kurutuyorum.

Selamlar🌸
Dün misafirim vardı dolayısıyla tüm ev temizlendi 😅
Haftasonu çamaşır ve ütü hallediyorum sadece iyi oldu böyle
Misafir vardı dün diyet kaçtı maalesef gece 12 de hala tatlı yiyordum,🥺
Bugün de lahmacun yedim 3 tane hem de iki gündür diyet nanay😅
Yarın tam gaz.devam inşallah 😅
Hafta sonu diyet bozmak caiz olsun lütfen 😬😬 pazartesi devam bence.. benim öyle olacak en azından 🙈
Çok acil olanları kullanmadığın odada ya da banyo peteğine koyup saat başı kurutabilirsin gibi.

Kurutmayı ben alalı 11 sene filan oldu. Evet dezavantajı var.

Kurutucu ya atmaya kıyamadığım kıyafetleri de kurutma kuruturken üstüne bir kaç parça koyup kurutuyorum.
Ya markası ne? Ben de alıcam galiba bu gidişle.. dün dediğin yöntemi yaptım en azından eşimin iş pantolonları için. Yani kaloriferlere koydum hepsini çıkarken bugün kurumuş. Ama evde yoktuk, sorun da olmadı o yüzden. Teşekkür ederim 🙏🏻
İnşallah canım güzelce eğlen 😘
Ay keyifli bir hafta sonu oldu valla çok sağ ol🙏🏻🙏

Kızlar günaydın. Valla benim de diyet kilo koruma her şey gitti bu hafta sonu.. Hatta bunları yazarken postaneden sipariş ettiğim böreği görmüyorum bir yandan😬😬 sabah eşim işe gitmek zorunda kaldı, ben de ona sipariş verirken kendime de börek verdim onu yiyorum şu an😬 akşam da çok yedim.. Ama hafta sonu diyete başlayacağım tekrar.. tabi bugün için hafta içine hazırlık planları yapmıştık hepsi bana kaldı eşim gidince 🙃

Kahvaltıdan sonra buzluk için sigara böreği saracağım. Çünkü fazla lorum var artık kullanmazsam atılacak. Bizim bugün makarna günü (ohh akşama da karbonhidrat 😃) ama ben yarının yemeklerini hazır edeceğim. Geçen hafta öyle bir şeyler yaptım iyi oldu. En kötü mesela sebzeli bulgur için bir gün öncede soğanları, bibeberi, havucu falan doğradım. K
Tupper koydum ertesi gün cat cat pişirmesi kaldı.. daha az yoruldum ilk haftaya göre.. Çünkü benim ilaç saatim de olduğu için yetiştirme telaşım da oluyor, o da yoruyordu..

Bir de sabah ise giderken yanıma götürmek için yulaflı poğaçamsılarım var onlardan yapicam airfryer da 2 dk, sonra buzluğa aticam. Sabahları ısıtıp yanıma alacağım. Sonra da kitap okuyacağım veee elit başlamıs yeni sezon onu izleyeceğim.. akşama bakarız artık.. benden şimdilik bu kadar. Görüsüz

Kızlar günaydın. Valla benim de diyet kilo koruma her şey gitti bu hafta sonu.. Hatta bunları yazarken postaneden sipariş ettiğim böreği görmüyorum bir yandan😬😬 sabah eşim işe gitmek zorunda kaldı, ben de ona sipariş verirken kendime de börek verdim onu yiyorum şu an😬 akşam da çok yedim.. Ama hafta sonu diyete başlayacağım tekrar.. tabi bugün için hafta içine hazırlık planları yapmıştık hepsi bana kaldı eşim gidince 🙃

Kahvaltıdan sonra buzluk için sigara böreği saracağım. Çünkü fazla lorum var artık kullanmazsam atılacak. Bizim bugün makarna günü (ohh akşama da karbonhidrat 😃) ama ben yarının yemeklerini hazır edeceğim. Geçen hafta öyle bir şeyler yaptım iyi oldu. En kötü mesela sebzeli bulgur için bir gün öncede soğanları, bibeberi, havucu falan doğradım. K
Tupper koydum ertesi gün cat cat pişirmesi kaldı.. daha az yoruldum ilk haftaya göre.. Çünkü benim ilaç saatim de olduğu için yetiştirme telaşım da oluyor, o da yoruyordu..

Bir de sabah ise giderken yanıma götürmek için yulaflı poğaçamsılarım var onlardan yapicam airfryer da 2 dk, sonra buzluğa aticam. Sabahları ısıtıp yanıma alacağım. Sonra da kitap okuyacağım veee elit başlamıs yeni sezon onu izleyeceğim.. akşama bakarız artık.. benden şimdilik bu kadar. Görüsüz
Ya şöyle ki haftaici haftasonu farketmez ben güzel biseyler varsa veya canım cekiyorsa yiyorum bugün san Sebastian yemeye çıkacağız mesela ama künefeye de dönüşebilir 😅😅
Alakasız ne varsa canım çeker çünkü 😅
Önden de bı tavuk dünyası yenir 🤪çünkü pazar bugün.

Ama hani yedim biraktm, diyeti yapamıyorum gibi triplere girmemek lazm kaldığımız yerden devam ,hayatı kendimize zehir etmeden zevklerimizden de geri kalmadan e tabi abartmadan 😅

Ben hep böyle yapıyorum yani doğru mu bilemem ama sonra bir şekilde dengelemeye çalışıyorum .
Belki çok çok dikkat etsem daha hızlı kilo veririm ama kendimi yormak istemiyorum zaten şu hayatta kaç şeyden zevk alıyoruz ki😑

Ya şöyle ki haftaici haftasonu farketmez ben güzel biseyler varsa veya canım cekiyorsa yiyorum bugün san Sebastian yemeye çıkacağız mesela ama künefeye de dönüşebilir 😅😅
Alakasız ne varsa canım çeker çünkü 😅
Önden de bı tavuk dünyası yenir 🤪çünkü pazar bugün.

Ama hani yedim biraktm, diyeti yapamıyorum gibi triplere girmemek lazm kaldığımız yerden devam ,hayatı kendimize zehir etmeden zevklerimizden de geri kalmadan e tabi abartmadan 😅

Ben hep böyle yapıyorum yani doğru mu bilemem ama sonra bir şekilde dengelemeye çalışıyorum .
Belki çok çok dikkat etsem daha hızlı kilo veririm ama kendimi yormak istemiyorum zaten şu hayatta kaç şeyden zevk alıyoruz ki😑
66,5tum en son 67,5 bugün 🙈
Yaa anne yemekleri faktörü var 😅
Bence de ya hayat kısa zevk almayı bilmek lazım 🤭
Ben de yasak koyamam sonra toparlarım derim, mesela annem bugün yaprak sarma ve dolma yaptı. Kahvaltımı sıkı yaptım akşama kadar az yiyeceğim sarmaya yer yapacağım 🤣

66,5tum en son 67,5 bugün 🙈
Yaa anne yemekleri faktörü var 😅
Bence de ya hayat kısa zevk almayı bilmek lazım 🤭
Ben de yasak koyamam sonra toparlarım derim, mesela annem bugün yaprak sarma ve dolma yaptı. Kahvaltımı sıkı yaptım akşama kadar az yiyeceğim sarmaya yer yapacağım 🤣
Offf anne-dolma-sarma bu üçlü harika❤️

Aynen ben de kahvaltı da çorba içtim iki küçük pogacacik ile 😅
Ben de artk yemek saatine kadar birşey yememki yemek+tatlı keyfi yapayım .
Yani napalim işte iki ileri bir geri halledeceğiz inşallah

X