Bugün ne yaptım?

Erkek olursa ismi çınar olacak o hazır zahenuama cem 🤣
Diyordum ki çınarı kullanırız ikinci adı Cem olsun cemler şanslı ve zengin oluyor 🤣🤣🤣
Bizde cem hoca vardı boğa burcu öyle zengin mengin değildi 🤣
O cemleri koyan aileler zengindir 🤣
Karısı da öğretmen arkadaştı .
Cem hoca kızardı karısına ev aldırmadı anca geleni yiyoz derdi 🤣

Ama öyle memurun iki yaka bir araya zor yani.
İşçinin de öyle.

Ancak esnaf olursan zengin olursun. 😁

Suya, çaya, ekmeğe zam yolda.
Benzin de öyle.
Ekmek yüzde 40
Çay yüzde 42

Bizde cem hoca vardı boğa burcu öyle zengin mengin değildi 🤣
O cemleri koyan aileler zengindir 🤣
Karısı da öğretmen arkadaştı .
Cem hoca kızardı karısına ev aldırmadı anca geleni yiyoz derdi 🤣

Ama öyle memurun iki yaka bir araya zor yani.
İşçinin de öyle.

Ancak esnaf olursan zengin olursun. 😁

Suya, çaya, ekmeğe zam yolda.
Benzin de öyle.
Ekmek yüzde 40
Çay yüzde 42
İki tane cem tanıdım biri annemin patronu biri benim patronumdu 🤣 cem sunman , cem Ekşioğlu 😁😁😁
Çok haklısın benzine bugün geldi 2.5 lira
Ekmek pazartesiye başlar herhalde hafta başı 😒
Çaylar çoktan değişmiştir ...
Yakında süt ürünleri de yükselir...
Ayhhh geldiler bana yine 🙄🙄🙄

Günaydııııın iyi gezmeler cadde kızı 🤣🤣🤣
Haha eet eett suan o moddayim😂 bebek arabasi fln bakicam biarada esimle alicaz en son ona karsr verdik zam gelmeden🤦🏽‍♀️
sudem34 sudem34 D d_g_g kızlar rüya gördüm ultrason görüntüsü gibiydi erkekti baya bariz belli bir erkekti 🤣 bu ikinci görüşüm 10 gün sonra falan doktora gideceğim inşallah belli olur cinsiyetide rüyalardan kurtulurum 🤣
O rüyadan sonra bide isim sayıkladım çınar cem 🤣
Acaba bilincalti mi yoksa mesajci ruyami off beklemek cok zor di mi

Haha eet eett suan o moddayim😂 bebek arabasi fln bakicam biarada esimle alicaz en son ona karsr verdik zam gelmeden🤦🏽‍♀️

Geçen bizde baktık e bebekten bi tane beğendim sayılır ama istediğim şeyleri tek bir arabada bulmak çok zor ya .. hem hafif olacak hem tentesi tam kapanacak çitift yönlü olacak 25 kilonun üstünde taşıyacak ki üç yaşına kadar kullanabileyim 🤣 çalışan bile isteklerim karşısında şaşırdı nerdeyse tüm arabaları tanıttı her birinde bi tane özellik var istediğim off off 😅😅😅 bide şu yüzden emin olamıyorum bir bebek arabasının asıl güzel olup olmadığı yolda kaldırımda belli olur fayansta hepsi yağ gibi kayıyor korkuyorum kötü sürüşü olan bi tane alıp o kadar para verip sonradan pişman olmaktan

İnşallah bilinçaltı i rüyasıdır ya herkes erkek diyor 🤣

Geçen bizde baktık e bebekten bi tane beğendim sayılır ama istediğim şeyleri tek bir arabada bulmak çok zor ya .. hem hafif olacak hem tentesi tam kapanacak çitift yönlü olacak 25 kilonun üstünde taşıyacak ki üç yaşına kadar kullanabileyim 🤣 çalışan bile isteklerim karşısında şaşırdı nerdeyse tüm arabaları tanıttı her birinde bi tane özellik var istediğim off off 😅😅😅 bide şu yüzden emin olamıyorum bir bebek arabasının asıl güzel olup olmadığı yolda kaldırımda belli olur fayansta hepsi yağ gibi kayıyor korkuyorum kötü sürüşü olan bi tane alıp o kadar para verip sonradan pişman olmaktan
Walla hepsine katiliyorum. Ama ikiye dusurdum secenekleri esimle gidip bakmamiz lazim o da fikrini solesin. Aklim birinde kalbim diğerinde kaldi.
Oto koltugunda da kafam karsiti. Bnm dusundugum bebek arabasina takilmiomus ozmn ana kucagi ile baslamak mantikli bla blaa. Ay derya deniz bu isler 😂

Walla hepsine katiliyorum. Ama ikiye dusurdum secenekleri esimle gidip bakmamiz lazim o da fikrini solesin. Aklim birinde kalbim diğerinde kaldi.
Oto koltugunda da kafam karsiti. Bnm dusundugum bebek arabasina takilmiomus ozmn ana kucagi ile baslamak mantikli bla blaa. Ay derya deniz bu isler 😂
İşimiz zor 😅😅😅

İki tane cem tanıdım biri annemin patronu biri benim patronumdu 🤣 cem sunman , cem Ekşioğlu 😁😁😁
Çok haklısın benzine bugün geldi 2.5 lira
Ekmek pazartesiye başlar herhalde hafta başı 😒
Çaylar çoktan değişmiştir ...
Yakında süt ürünleri de yükselir...
Ayhhh geldiler bana yine 🙄🙄🙄
Kız adamların soyadına kadar verdin 🤣
Kırtasiyeye uğradım bugün dediki fiyatları eski eylül de bunun kaç katı olacak. 😁

Hoş geldin zamlar 🧿
Bir silgi 50 boya 50 olacak orta sınıf öyle aman aman bile değil yani markalar.

Kırtasiyeye uğradım bugün dediki fiyatları eski eylül de bunun kaç katı olacak. 😁

Hoş geldin zamlar 🧿
E biz şimdiden alışveriş yapalım okul için o zaman oğlum orta okula başlayacak Eylül'de 😞

Hoş geldin zamlar 🧿
E biz şimdiden alışveriş yapalım okul için o zaman oğlum orta okula başlayacak Eylül'de 😞
Valla hersey korkunc paralar. Ama kimse durmuyo. Heryer dolu. Kasalarda kuyruklar. Yani hem hersey pahalaniyor hem de bi okdr harcama var. Ben anlamiorum suan olanlari

Aaa hangi ay doğumlu sene kaç?
Benimki orta iki olacak.

Valla büyük boy çizgili kareli defter.
Kalem uç vs al dursun.

Valla hersey korkunc paralar. Ama kimse durmuyo. Heryer dolu. Kasalarda kuyruklar. Yani hem hersey pahalaniyor hem de bi okdr harcama var. Ben anlamiorum suan olanlari
Bence zamlanmadan alalım derdinde.
Ya da orta sınıf eridiği için üst sınıf ancak onlar.

Ekmek 10 olacak demek yüzde 40 zam.

Aaa hangi ay doğumlu sene kaç?
Benimki orta iki olacak.

Valla büyük boy çizgili kareli defter.
Kalem uç vs al dursun.

Bence zamlanmadan alalım derdinde.
Ya da orta sınıf eridiği için üst sınıf ancak onlar.

Ekmek 10 olacak demek yüzde 40 zam.
Valla bilmiorum ama hadi orasi cadde. Gecen gun akbatiya gittim orasi da ayniydi🤷🏽‍♀️ama bzm bebekler icin zamlanmadan almamiz lazm buyum seyleri

X