Bugün o kadar kötü haberler aldım ki ve sonuç

çok üzüldüm hem size hem yavrunuza... 1 yıl az bir zaman değil. söylediğiniz neden de anlamlı değil. şiddetin bahanesi olmaz. yine de ne bileyim bir hastalık, yeni yaşanan bir iflas nedenli buhran vb... bir şey de insan eşine belki toparlaması için bir zaman verebilir. ama ne demek annesiyle iyiysem iyi?
Dayınıza ve anne-babanıza şifa diliyorum.
İşte aynı bu yazdığım gibi

Bugün eşimle oğlum bahçeye çıktı bende evi süpürüp sileyim dedim süpürge makinem eski fantomlardan olduğu için sesi çok yüksek kapıyı çalmış zile basmış duymadım sonra makinayı kapattım kapıyı tekmeliyo açtım süpürgeyi çalıştırdım duymadım dedim bana küfürler etti serefsiz p*ç oğlu p*ç pislik dedi asagiladi sen karimisin zaten pisliksin dedi sonra akşama doğru çok sevdiğim dayım kaza yapmış ve durumu kritikmiş ben ağladım gelip sarılıp teselli bile etmedi 20 dj sonra annemle babam dayıma giderken kaza yapmışlar bir şok daha hıçkıra hıçkıra ağladm insan eşini teselli etmezmi ya düşmanın miyim ben ya çok şükür hepsinin durumu iyi o bağırıp cagiridginda yavrum bana sarıldı korktu ağladı sonra toparladı 1.5 yaşında hissettim bilmiyorum 5 dk bir gelip sarılıyordu bana o odaya bile girmedi
Allah yardımcın olsun böyle bi pislikle ömür geçer mi bilemedim kinamakta istemem Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın bizi aileniz icinde geçmiş olsun

O kutugun anahtari yokmuymus da kapiyi tekmeliyor? Disari cikarken anahtarini alsin bir daha. Banyoda da olabilirdin, tuvalette de. Bu kadar kufur edip agzini bozmasina ne gerek var. Insanliktan nasibini almamis. Bunu hem de cocugun yaninda mi yapiyor? Aferin ona cok guzel ornek oluyor cocuguna.

Yok inanın annesiyle tartıştık 1 hafta öncesinde (oğlum ameliyatlar geçirdi aynı binadayız anne dikkat et lütfen gezme oğlumuz korona olursa kaldıramaz dedik umursamadı gitti gezdi bize korona bulaştirdi ben sadece sürat yaptım saygizlizlik bsy yomadim annesi düğünlere gitti gezmelere gitti ) bundan sonra bana düşman olmuş her hareketin batiyo ki bugün anneler günü diye annesini de aradım kutladım
Kusura bakma,sağlık konusunda çok haklısın asla geri adımlar atmaya kalkma...
Evlat 2 nizin...bunu o kıt beynine soksa iyi olurdu.Ay çok sinirlendim.

Öncelikle çok geçmiş olsun çok şükür dayınız ve anne_babnız iyiler 🤲🏻 eşinize gelincede yaptıkları çok hadsizce ve bunun sizde farkındasınız . Ondan dolayı eşiniz hakkında yorum yapmak istemiyorum . ‼️ Ama bir evladınız var hastalık döneminden geçmiş ve bu kadar önemsediğinizr göre ciddide bir rahatsızlık . Ama bağışıklık sistemini düşüren virüsler yada mikroplar değildir sadece stres bunlardan daha etkilidir. Bence eşinizle AİLE TERAPİSTİNE gitmelisiniz bu evliliğe devam etmek istiyorsanız .

Konuda bir koca göremedim ben hatta insan da göremedim. Boşan deyince kızıyorsunuz ama karısı ardarda kötü haberler almışken umurunda olmayan şey (sıfat bulamadım) evde beslenmez bence.

Vallaha ben bosan derim böyle bir durumda. Böyle biri yaninda cocuk asla büyütülmez.

Eşiniz gerçekten co
Bugün eşimle oğlum bahçeye çıktı bende evi süpürüp sileyim dedim süpürge makinem eski fantomlardan olduğu için sesi çok yüksek kapıyı çalmış zile basmış duymadım sonra makinayı kapattım kapıyı tekmeliyo açtım süpürgeyi çalıştırdım duymadım dedim bana küfürler etti serefsiz p*ç oğlu p*ç pislik dedi asagiladi sen karimisin zaten pisliksin dedi sonra akşama doğru çok sevdiğim dayım kaza yapmış ve durumu kritikmiş ben ağladım gelip sarılıp teselli bile etmedi 20 dj sonra annemle babam dayıma giderken kaza yapmışlar bir şok daha hıçkıra hıçkıra ağladm insan eşini teselli etmezmi ya düşmanın miyim ben ya çok şükür hepsinin durumu iyi o bağırıp cagiridginda yavrum bana sarıldı korktu ağladı sonra toparladı 1.5 yaşında hissettim bilmiyorum 5 dk bir gelip sarılıyordu bana o odaya bile girmedi
Eşiniz gercekten çok terbiyesiz biriymiş..çocuğa çok üzüldüm ya

yani adam adam değil demek istedim. annesiyle aranız gerildiğinde kapı tekmelemek nedir yani, ki anlattığınız şey gerilmek bile değil bana göre.
sonra ne yaptı gönlünüzü alma? kaza geçiren insanların durumunu sorma?
siz ne planlıyorsunuz?

Ay yazıklar olsun gerçekten eşinize. Geçmiş olsun sizede

Bugün anneler günü iki çift güzel sözüne o kadar ihtiyacım vardı ki o kadar bekledim o ise dediki bu süpürge olayı yaşanmadan almam sana bsy dememde sen benim annem misin git çocuğun alsın ah ah

Ablam yolun sonu belli boşanacağim bugün ben gerçek yüzünü gördüm o kadar koyduki her seferinde affetim

X