bugün sonuç alıyorum

K

karanfil16

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi karanfil16
arkadaşlar bugün 12 günüm.kan verdim .sonucu saat 2 de alacam.ama akşam bir kaç damala kahverengi kan geldi.sizce ne olabilir yardım lütfen

• Konu Sahibi karanfil16
cnm ins hayirli sonuçlar alirsin sonucu almadan kendini strese sokma a.s.a.s.

• Konu Sahibi karanfil16
arkadaşlar bugün 12 günüm.kan verdim .sonucu saat 2 de alacam.ama akşam bir kaç damala kahverengi kan geldi.sizce ne olabilir yardım lütfen

canım kahverengi kanama yerleşme yada rahmin genişlemesinden oluyormuş benimde çok kanamam oldu azaz ama çok sık halada oluyo adetten fazla olmadığı sürece sorun yokmuş inşallah yüz güldüren haberlerle dönersin canım buraya bizide mutlu edersin bol bol dua et herşeyin önce hayırlısı

• Konu Sahibi karanfil16
çok sağolun canım ya... acayip maral veriyosunuz valla....
sersevciğim seninde mi böyle 11.günlerde oldu böyle kanamaların...
bu arada seninde hayırlı olsun canım yanlış hatırlamıyorsam sen de dördüzlere hamileydin...

• Konu Sahibi karanfil16
çok sağolun canım ya... acayip maral veriyosunuz valla....
sersevciğim seninde mi böyle 11.günlerde oldu böyle kanamaların...
bu arada seninde hayırlı olsun canım yanlış hatırlamıyorsam sen de dördüzlere hamileydin...

benim testi yaptırdıktan sonra oldu canım kanamalarım hamile olduğumu öğrenmiştim ama daha fazla panik oluyo acaba kaybediyormuyum diye çok şükür korkulan olmadı şimdiye kadar evet canım 4üzlerim vardı doktorum uygun görmedi rahmin taşımaz dedi 2 sini aldı şimdi 2izlerimizi bekliyoruz hayırlısıyla halada kanamam oluyo ama doktorum normal diyo inşallah rabbim onlara ömür verir canım ya inşallah çok çok güzel çıkar sonucun :teytey::teytey: çok seviniyorum inan hamile haberi alınca çok uğraşıyoruz çünkü

• Konu Sahibi karanfil16
inşallah ikizlerin sağlıklı bir şekilde doğarlar canım.darısı benim başıma.şu anda bir tuhafım.içim içime sığmıyor ya....

• Konu Sahibi karanfil16
karanfilcimm heyecanla sonucunu bekliyoruz :))

• Konu Sahibi karanfil16
İnşallah iyi sonuçlar alırsınız.Rabbim isteyen herkese çocuk nasip etsin.

• Konu Sahibi karanfil16
Hayırlısı ile güzel sonuç alırsın inşallah...

inşallah ikizlerin sağlıklı bir şekilde doğarlar canım.darısı benim başıma.şu anda bir tuhafım.içim içime sığmıyor ya....

tahmin edebiliyorum canım şu iki saat bile 2 asır gibi geçer inşallah bebişinde içerde senin kadar heyecanlıdır seninle tanışmak için amin canım bundan sonra 2izlerim için yaşayacağım çok güzel bişey ben hala inanamıyorum doktora gittiğimde bebeklerime bakarken ben yatıyorum ama sanki başkasının içini gösteriyo bana gibi geliyo canım hayırlısıyla hadi bizede hemen haber ver ha merak ettirme olurmu canım

canım ya sen bursalımısın bursadamı oturuyosun demekki kan çekiyo bak ben bursalıyım nerde yaptırdın tedavini nereye verdin tahlili

hadi hayırlısı inş. güzel sonucunu duyarız buradan..

inşallah hayırlı sonuçlar alırsın şimdi saatler geçmez sana mutlu haberlerini bekliyoruz

karanfil16 inşallah canım sonuç pozitif çıkar.. bu 2009 hamileler yılı olcak.. inşallah rabbim isteyen herkeze nasip edecek.. canım sakın bizi merakda koyma hayırlı, güzel sonuçlarını bekliyoruz..

sonuç 539 arkadaşlar.şükürrler olsun yarabbim.
çok sağolun arkadaşlar destek verdiğiniz için

tebrikler allah tamamına erdirsin inşallah.darısı bizlerin başına

sonuç 539 arkadaşlar.şükürrler olsun yarabbim.
çok sağolun arkadaşlar destek verdiğiniz için[/QUOTE
canım çoook tebrik ederim :emir_bebek:allah tamamına erdirsin darısı başımıza:nazar:sen hiç evde test yapmamış mıydın herkes dayanamayıp yapıyor:CüvCüv:bir de sancıların oldu mu hiç canım merak ettim tekrar tebriklerhihoyyyt

canım tebrıkler. bellıkı çok bebek gelıyor. Allah kucagına almayı nasip etsin

vohohoohhoo süper.:) ikizler mi geliyor yoksa? maşallah ve allah tamamına erdirsin...

Merakla takip etmistim bu heyecan dolu yazinin sonu nasil olur diye ... delikafadulden
Sükürler olsun ki mutlu bir haber aldin .. :1rolleyes:
Senin adina cok ama cok sevindim ... :sm_cool:
Rabbim hayirli bir sekilde bebegini / bebeklerini kucagina almayi nasip etsin ins.

Bence 3 üz bebislerin olcak cnm .. Beta hcG 500 lerde ...:nazar:
Gözün aydinn ... Allah tamamina erdirsin ... a.s. :1hug:

X