Bugün

yesilim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2006
8.868
19
bana iyi bir kayınvalide olamadı
ama neticede kocamın annesi saygılıydım
kocam severdi annesini düşkün değildi ama çok severdi.
sık sık gitmesede bilirdim
annesini ziyaret etmesini isterdim. bana,
sen karışma canım istediğinde uğrarım derdi.ama uğrardı hatta sıklaştırdı.
bende nedense sevinirdim.
empati yapardım oğlumun bana sıkça uğramasını istiyeceğimi bilirdim.
ısrarlarlarımda haklıydım birgün annesinin ölebileceğini içinin sızlamamasını
isterdim.ve kaybettik annesini çok üzüldü anlatılamaz bir acı ile
günler sonra bana(bugün)yeşilim seninle arası yoktu annemin,nedenini
anlıyamadığım.ona saygısızlık yapmadın,birgün bile çekiştirmedin ona sıklıkla
uğramamı sağladın.ben sana nasıl teşekkür ederim bilemiyorum.dedi.
ey yüce tanrım işte en güzel hediye.
sevgililer gününüz kutlu olsun
yeşilimin duyguları.paylaşmak istedim .:çiçek:

öncelikle Başiniz Sağolsun.allah Eşinize çocuklariniza Ve Size Sağlikli Uzun ömürler Versin.
Kayinvaldenizin Neden Böyle Davrandiğini Anlamak Güç.ama Biz,aldiğimiz Terbiyeden Midir,içimizdeki Insani Duygularimizi öldürmediğimizdenmidir,eşimize Saygimizdanmidir,etraftan Utandiğimizdanmidir,bir Gün Bizimde Başimiza Gelebilir DİYE DÜŞÜNDÜĞÜMÜZDENMİDİR BİLMİYORUM AMA BİZE YAPILANLARI SİNEYE ÇEKMEYİ UYGUN GÖRÜYORUZ.ANNEYLE EVLADIN ARASI AÇILMASIN DİYEDE ÇABA SARFEDİYORUZ.BİR GÜN ÇOK ÜZÜLMESİNLER DİYE!!!
SENDE BUNU BAŞARMIŞSIN YEŞİLİMM ÖDÜLÜNÜ ALMIŞSIN.SEVGİYLE KAL...

yeşilim başınız sağ olsun sen doğru olanı yapmışın en azından vicdanın rahat ve teşekkürü hak etmişin.

YEŞİLİM YAZINI OKUMAYA BAŞLADIĞIMDA, SONUNU TAHMİN EDEBİLİYORUM.
BAŞINIZ SAĞOLSUN, ALLAH KALANLARINA SABIR VERSİN.

BENİM KAYINVALİDEMDE, BİR ARAYA GELDİĞİMİZDE MUTLAKA BİRŞEYLER SÖYLER ve İNAN BOĞAZIMDA BİR DÜĞÜM OLUR, KONUŞSAM AĞLAYACAĞIMI BİLİRİM. HEP SUSARIM ve DİYEMEZKİ SENDE BANA CEVAP VERDİN ŞUNU SÖYLEDİN. BU KONUDA İÇİM ÇOK RAHAT.

O KADAR Kİ; YUMRUKLANARAK KAPKAÇA UĞRADIĞIM İÇİN GÜLDÜ, KÜRTAJ OLUP ONDA TESELLİ ARADIĞIM ZAMAN, BANA DİĞER TORUNUYLA YETİNEBİLECEĞİNİ, ( Kızının çocuğu ) 2. ye İHTİYAÇ DUYMADIĞINI BİLE SÖYLEDİ.
VE... ANLATAMADIĞIM BİR SÜRÜ ŞEY..
BÜTÜN OLANLARA RAĞMEN EŞİM HER GİTMEK İSTEDİĞİNDE, HER ÇAĞRILDIĞIMIZDA, HER MÜSAİT OLDUĞUMDA BİR ARAYA GELDİM ( İçimi acıtsada )

EŞİMİNDE GİTMESİNE KARIŞMADIM, HATTA BEN TEKLİF ETTİM.

BİRGÜN ANNESİNE BİRŞEY OLURSA, O ACI ÇEKERKEN PİŞMANLIK DUYMAK İSTEMEDİM. ( Acı çekmekte )

herkez sağolsun.
insanın içinden geliyorsa güzellikler sunabilir.
tanrının verdiği en güzel armağandır merhamet...

yeşilim başınız sağolsun allah sizlere daha uzun ömürler versin inş vicdan merhamet denilen sey bu olsa gerek ki bu sende fazlaca var o elektriği senden alıoorum sana taş atana sen ekmek at bu lafı büyük ananemden çok sık duydum ve uygularımda... diycek söz bulamıoorum allah rahmet eylesin yinede mekanı cennet olsun....

Annelik Rabbimin Verdiği En Büyük Lütuf Biz Kadinlara
En Güzelini Yapmişsin Yüce Yürekli Arkadaşim
Bizlerin De Annesi Var Eşlerimizin De Sonuçta Bana Annem Nasilsa Eşime De öyle Ben Annemi De Kayinvalidemi De çok Seviyorum.
Annemi Bana Can Verdiği Için Kayinvalidemi Kalbimin Yarisina Can Verdiği Için

başınız saolsun en güzelini yapmışsın inşallah mükafatını budünyada ve öbür dünyada fazlasıyla alırsın canım tebrik ederim seni

yeşilim başın sağolsun...duyarlı davranışın içinde tebrik ediyorum seni...hepimiz bir gün yaşlanacağızzzzz

başınız saolsun ama sen en doğrusunu yapmışsın bence de olması gereken bu aslında...

Canım başınsağolsun, senin nasıl temiz kalpli biri olduğunu daha yeni üye olduğun zamanlarda farketmiştim,iyi ki geldin aramıza:1hug:

Yeşilim çok duygulandım Allah sabır versin başınız sağolsun ne kadar duyarlı ve güzel yüreklisin canım arkadaşım benim..İşte geriye elimizde kalan bir avuç sevgi ve ardından söylenen güzel sözler......

Yüreğine sağlık yeşilim...

sen en güzelini yapmışsın vicdanın rahatlığı çok önemli tekrar başınız sağolsun..ben babamdan biliyorum çok zor bir durum vicdan azabı...babaannem annemi sevmezdi ve babam da son günlerde ihmal etmişti annesini ve o dönem kaybetti şimdi kendine bile cevap veremiyor...sen örnek bir davranış yapmışsın...

yeşilim başınız sağolsun canım...
güzel kalpli arkadaşım. insan olmak kalp taşımak böyle birşey işte...
Allah karşılığını sana en güzel şekilde vermiş zaten...
sevgilerimle...

yeşilim başınız saolsun..ne güzel bir mukafat almışsın tuylerim diken diken oldu...

yeşilim inan çok taktir ettim seni, ne güzel düşünmüşsün öyle...sen anlaşamadığın için eşinide koparmaya çalışmamışsın helal sana be.... ve eminim vicdanın rahattır şimdi...allah rahmet eylesin kayınvalidenede...

başın sağolsun canımsen elinden geleni yapmışsın ve eşinde sana mükafatını seni takdir ederek vermiş.ne mutlu sana

Yeşilim canım KKdaşım başınız sağolsun .Bir yanda hüzün bir yanda mutluluk .Yaşam böyle bir şey .Ne olucağını önceden kestirmek mümkün değil .

X