Buhar kazanlı ütü markası... Sizce Tefal mi? , Philips mi?

philipsten uzak durun lütfen, kazanlı ütüsünü kullanıyordum bir de. aylardır ütü yapamıyorum, içinde bir yerleri çürümüş, kireç temizlemekten bıktım, kap kara zift akıyor resmen , bununla ilgili videoları da yutube yükledim zaten. defalarca teknik servise götürdüm, her götürdüğümde 50 tl para verdim. temizlediğini söyleyip geri verdiler her seferinde. kaç tane gömlek tşirt yırttığımı bilmiyorum sinirden , bembeyaz gömleklerim bir anda zift oluveriyordu.
bıktım lanet olası ütüden, kabusa çevirdi .
şimdi, ayda bir gelip annecim tefal ütüsü ile ütümü yapıyor. ama ona da zahmet veriyorum, şu anda tefalin kazanlı modelleri arasında kararsız kaldım. 7781 yada 9461 modelinden birini alacağım. ve bu ütü çilem bitecek insallah.

Eklentiler

• ütüü.JPG
    ütüü.JPG
    56,3 KB · Görüntüleme: 327
  • ütüüü.JPG
    ütüüü.JPG
    35,4 KB · Görüntüleme: 269
aa çok üzüldüm. Bu philipsin hangi modeli

merhaba, bu philips ütümün modelini sormuştunuz.
kesinlikle almayın hayal kırıklığı, paranıza da yazık . ütüden soğudum yemin ederim.

PerfectCare Expert Buhar kazanlı ütü
6, 5'e varan bar basıncı, 350 g şok buhar, Taşıma kilidi, 1, 5 L ayrılabilir su haznesi GC9247/30

Eklentiler

• ütü foto.JPG
    ütü foto.JPG
    46,7 KB · Görüntüleme: 257
Philipsi bende tavsiye etmem..2 ay önce bir sürü para verip aldığım buhar kazanlı ütüm Kazanından su akıtmaya başladı üstelik Kırışıklıkları açmak zor oluyordu..şimdi Yen’i ütü arayışı içindeyim.

Kesinlikle philps almalısın bnde alacagim şu son çıkan altn sarışına benzer rengi alacağım Tefalin devri kapandı artık eskisi gibi değil Philips Tefaldan bir iki tık daha üstün

X