Buhar Kazanlı ütü önerisi

tefal kazanlı ütüm var
feci şekilde mutluyum kendisiyle
bence tefal almalısın
pişman olmazsın

Ben Philips'in mor rengi olanı varya buhar kazanli olan onu kullanıyorum 3 yıldır. Çok memnunum. Yukarıda arkadaş kötü diye anlattı ama aklım almıyor neresi kötüymüş. Kullanmayi bilmek lazim bence. Birine sebep olurken dikkatli düşünün bence. En azindan ben şundan memnun kalmadim ama şundan memnunum diyebilirsiniz. Bu eşya işleri şans işi çünkü.
Philips elite olan mı ? Isı ayarı kendi yapan dimi?

Ben Philips'in mor rengi olanı varya buhar kazanli olan onu kullanıyorum 3 yıldır. Çok memnunum. Yukarıda arkadaş kötü diye anlattı ama aklım almıyor neresi kötüymüş. Kullanmayi bilmek lazim bence. Birine sebep olurken dikkatli düşünün bence. En azindan ben şundan memnun kalmadim ama şundan memnunum diyebilirsiniz. Bu eşya işleri şans işi çünkü.
Aynen ya. Sizin memnun olmadığınız bi yönü var mı. Parlamaya taktım . Çünkü diğer ütümden bıktım bu konuda . Sizinki tülbentle ütü gerektiriyormu koyu renklilerde?

Hangi modeli? Parlama yapıyor mı tülbent falan koymadan yapabiliyor musun koyu renklileri
yoo tülbent falan hiç koymadım
parlamada hiç yapmadı
benimki şu:
TEFAL-GV8930_ID_67899_16.jpg

Bence buhar Kazanlı ütü fikrinden Vazgeç..Alınca beni anlicaksin beni.ben birdaha asla buhar Kazanlı düşünmüyorum..Kullanımına alışamadım.

Ne yönden kullanımına alışamadınız? Artıları eksileri neler
Aldığım marka çok iyiydi o markadan memnun kaldım fakat onun buhar kazansizini almak istedim sonrasında bulamadım Tefal aldim.buhar Kazanlı ütümde delongıydi.cok hafif bir ütuydu ama bir parça ütü licem diyelim koca makinayı açmam gerekiyor şu.Bikere kablonun makinaya bağlı olması beni rahatsiz ediyordu.Hiç sewemedim.simdi yüksek buharlı kazansiz aldım çok memnunum

Aldığım marka çok iyiydi o markadan memnun kaldım fakat onun buhar kazansizini almak istedim sonrasında bulamadım Tefal aldim.buhar Kazanlı ütümde delongıydi.cok hafif bir ütuydu ama bir parça ütü licem diyelim koca makinayı açmam gerekiyor şu.Bikere kablonun makinaya bağlı olması beni rahatsiz ediyordu.Hiç sewemedim.simdi yüksek buharlı kazansiz aldım çok memnunum
Yer sıkıntısı olmasa başka bi sorun yok yani. Buhar gücünden falan memnundunuz

3 yıldır Philips PerfectCare Aqua GC8641/30 2400 W kazanlı kullanıyorum.
çok çok memnunum.son çıkan modelleri hakkında bir bilgim yok maalesef.
ama benim kullandığım ütü ile ben ütü yapamadığım zamanlarda eşim askıda buharıyla ütülüyor gömleklerini.

Merhaba ben yukarıdaki arkadas
Ben akıllı philips ten memnun kalmadım
O fiyata alınan tefal cok cok daha iyi
Hiç uprasılmaz direkt tefal derim
Bu arada benimki 9461 miş

Marka ismi yazmak yasak mı yaa sanmıyorum ben hep yazıyorum.
Neyse ben tefal kullanıyorum alalı nerden baksanız bi 5 sene oldu. Philips de iyi markadır. Geç ısınmaları dışında bir dezavantajları yok. Buhar kazanlı ütünün model özelliklerine bakın. Buhar gücü ne kadar? benimki 6,5 bardı. Aldığım zamanlarda daha üstüne yoktu. Şimdi var tabi daha iyisi.
Ütü ısı ayarını kendim yapıyorum. 1 den 5 e kadar. %90 5. derecede ütülerim. o yüzden ayarsız ütü bana çok ta önemli bir özellik gibi gelmiyor. Önemli olan buhar gücü, bunu dikkate alın. Bir de su kazanı ufak olmasın. Çok fazla buhar verdiğinden normal ütülerden daha çok su harcıyorlar. Sürekli su doldurmak zorunda kalmayın.

bu da yıllar öncesinde açtığım konu:
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/tefal-philips-delonghinin-buhar-kazanli-utuleri.678943/

Geçen sene delon.i aldım kazanlı çok memnunum gerçekten buharı çok iyi kırışıklık bırakmıyor tavsiye ederim

Marka ismi yazmak yasak mı yaa sanmıyorum ben hep yazıyorum.
Neyse ben tefal kullanıyorum alalı nerden baksanız bi 5 sene oldu. Philips de iyi markadır. Geç ısınmaları dışında bir dezavantajları yok. Buhar kazanlı ütünün model özelliklerine bakın. Buhar gücü ne kadar? benimki 6,5 bardı. Aldığım zamanlarda daha üstüne yoktu. Şimdi var tabi daha iyisi.
Ütü ısı ayarını kendim yapıyorum. 1 den 5 e kadar. %90 5. derecede ütülerim. o yüzden ayarsız ütü bana çok ta önemli bir özellik gibi gelmiyor. Önemli olan buhar gücü, bunu dikkate alın. Bir de su kazanı ufak olmasın. Çok fazla buhar verdiğinden normal ütülerden daha çok su harcıyorlar. Sürekli su doldurmak zorunda kalmayın.

bu da yıllar öncesinde açtığım konu:
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/tefal-philips-delonghinin-buhar-kazanli-utuleri.678943/
Bende onu anlamadım marka ismi yazmak yasak miydi

X