Bulaşık Makineleri Bulaşık makinesi öneriii

Tosstikk

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2014
6
2
Arkadaşlar Merhaba, 3 yıllık evliyim Arçelik marka bulaşık makinem var 3 yıldır illallah dedirtti. Sıvı bulaşık makinesi deterjanı kullandığım halde Tabak çanak bardak demeden herşeyi çizdi bugulandirdi mahvetti. Yeni bir makine alıp bunu balkondan aşağı atmak istiyorum. Onerebileceginiz bir marka yada model var mı? :KK58:

Bende bosch öneririm arkadaşım samsung aldı oda memnun ama ben kullanmadığımdan net bişi söyleyemem çizilmiş tabak çanak içinde makinana bir iki tane limon tuzu atmayı dene birazda olsa düzeltiyor

Teşekkür ederim sirke limon tuzu tüm doğal yollari da denedim. Artık kesin gözden cikardim makineyi.yeni takım aliyorum bardak. Bikac yikamadan sonra onlarda mahvoluyo

Benim makinam Bosch Tuz ve Parlatıcı Derdim yok.. Kapsül ü koyuyorum rahatına bakıorum :)

Kızlar bulaşık makinelerine sirke çamaşır suyu vs. Makine deterjanları haricinde bişeyler kullanmayın makineyi bozuyormuş bi komşumuzun makinesi bozuldu bu yüzden dikkatli oluuuuunnnn :-)

Arkadaşlar Merhaba, 3 yıllık evliyim Arçelik marka bulaşık makinem var 3 yıldır illallah dedirtti. Sıvı bulaşık makinesi deterjanı kullandığım halde Tabak çanak bardak demeden herşeyi çizdi bugulandirdi mahvetti. Yeni bir makine alıp bunu balkondan aşağı atmak istiyorum. Onerebileceginiz bir marka yada model var mı? :KK58:
benimde bosch 3yildir memnunum cizmio

Bosh al 3 programlı al fazla para da vermezsin ve memnun kalırsın.10 aylık evliyim ben çok memnunum boshtan

Annemin evinde franke marka var bardaklari mahvoldu. Ben siemens kullaniyorum 3 yildir. Hicbir cizik yok. Tablet kullandigim halde tuz ve parlatici da atiyorum ben.

X