Bunaldim

Gecinirler benm gbi kirada da oturmuyolar.her hafta sonu gidiyoruz giderkende alışveriş yapıyoruz onlara. Kirada oturuyoruz ve araba borcu ödediğimiz için esime destek oluyorum maaşımı vermezsem buyuk sknti çıkarır

Maaşini eşine veriyorsun, ama sorun kayin aile ha? Hiiiç şaşmaz niyese. Hep sorun görumce, kv'de. Eşler püripak.

Sen önce kendine değer vereceksin. Sabahin köründe gidip çalişiyorsan, sen belirlersin o paranin nereye gideceğini.

Maaş kartini eşinden al. Aylik en fazla bir miktar ayir, ortak giderler için. Haa yok "eşim çok kizar, izin vermez" dersen, aynen bu düzene devam derim ben.

Maaşini eşine veriyorsun, ama sorun kayin aile ha? Hiiiç şaşmaz niyese. Hep sorun görumce, kv'de. Eşler püripak.

Sen önce kendine değer vereceksin. Sabahin köründe gidip çalişiyorsan, sen belirlersin o paranin nereye gideceğini.

Maaş kartini eşinden al. Aylik en fazla bir miktar ayir, ortak giderler için. Haa yok "eşim çok kizar, izin vermez" dersen, aynen bu düzene devam derim ben.
Hepsini vermiyorum zaten.. Benm kadr aileside destek olsa borçlar şimdiye bitmişti. Onlar sadece destek oluyo gbi görünüyorlar.

Oğlumu dusunuyrium bi ev alalim onun yatırımı için diyorum yoksa-ki şimdiye kadr bırakmıştım işi. 8 yıldır aynı iş yerindeyim. Ama kese bir olunca borçta bitmiyo bilmiyorum kafam karışık
Ama bu gidişle bırakın ev almayı bir ev parası içeri girersiniz kv ve eşinizde o potansiyel var

Tahminen yazıyorum, sizinkiler oyle mi bilmem de, Anadoluda bazi aileler kızı damada verdik, onun evi ayri, gecimi ayri ama oglanin parasi bizim paramiz gozuyle bakiyor. Ki bence igrenc bir zihniyet. Bu dusuncenin sonucu olarak da miras vakti gelince kiza mal kalmasin diye kendilerini paraliyor. Size gelirken kendi evi rahatlığıyla geliyorlar, ama kıza giderken misafir gibi yuk olmayalim diye düşünerek gidiyorlar. Eger bu kafadalarsa ben sebebini buna yordum sahsen
Evet bende size katiliyorum malesef bu şekilde düsünuyorlar.Damada karsı kuzlarini mahcup etmek,masraf etmek istemiyorlar.Ama gelin onlarin gözünde o evin kizi aman kizlari gittiği yerde rahat etsin ama eve gelen kiz kizlarinin bile çekmediği eziyeti ceksin ne kadar güzel bir dünya

X