bundan güzeli yok FATMAGÜL FAKI

Bu kızı ben Adriana' ya benzetemiyorum.
Bir kere zaten Adriana nın bacak boyu kadar normal boyu var Allah aşkına Adriana'nın enerjisi , seksiliği, çekiciliği Fatma'nın neresinde :KK33:
Güzel kız tabi ki , benzetmediğim için çirkin olduğunu ima etmedim ama normal bi güzelliğe sahip :KK31:

boy Allah vergisi de zaten yüzü de estetikli(imiş) falan :) ben pek burnunda bişey göremedim ama gözlerim doğal falan demesi beni bitirdi...

bi doktor da botox var falan demiş...

karışık durumlar :p

Son düzenleme:
Arkadaşlar fatmagulun gözleri lens mi? Hangi marka lens kullanıyor acaba?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1395905285.982356.jpg

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1395905408.061881.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1395905422.925294.jpg

Arkadaşlar bu fatmagül mü? Kedisinden instagramda lise yıllarından fotografını paylaşmasını istemişlerdi o da bunu paylaşmıştı sonrada sildi bu fotosunu

Ya dudakları eskiden de aynıymış diyorsunuz eski üst dudağıyla bu resimdekiler sizce aynı mı rica ediyorum makul olun:

Eki Görüntüle 842149 Eki Görüntüle 842148

(Eski resminde gülümsediği için üst dudağı ince çıkmış blabla demeyin lütfen çünkü aradaki fark inanılmaz)

Bi de kilo vermiş yüzü oturmuş diyen Vivianduygu, kilo verince insanın burnu mu incelip kalkıklaşıyor, mucizevi şekilde elmacık kemikleri mi belirginleşiyor, göz/kaş mesafesi açılıp gözleri mi çekikleşiyor Allah aşkına bi söyler misiniz

Yalnız ikinci resimdeki Adriana Lima değil mi arkadaşım?:KK1:
Bir Fatmagül'ün yanaklarına bak bir de ikinci resimdekinin.:44:

Eki Görüntüle 828236 bakin ne buldum kiz o zamanlar bile komik komik lensler takiyormus herhalde burda yeni baslamis estetik yaptirmaya ama eski halinde ki sirinlik yok simdi gercekten tatliymis lensleri olmasa bu kizin estetik yaptirdigini biliyordum ben cunku insan survivorda makyajsizken bile cok guzel olur mu yani kusursuz bunda bir estetik eli var demistim hala da oyle dusunuyorum ben

Vee keşke kendini hiç değiştirmeseymiş. Yani estetik yapılacak bir şeyi yokmuş ki.:KK20:

O kadar konuşuldu edildi de noldu? Nerede sonuç?
Bir de o konuşamayan haliyle sunucu olmak istiyordu. :KK70:
Böyle gözden kaybolur gider işte.

Gerçi belki atak yapar torpille falan yine ama bilemiyorum.
Olsa şimdiye dek olurdu zaten bir yükseliş.

Yetenekli değil ki bi yerlere çıksın oynasın ,bi ara muhteşem yüzyıla gelmişti,ses desen yok,oyunculuk desen yok,sunuculuk desen yok,bi tek doktorların yaptığı güzelliği var o kadar

Son düzenleme:
X