bunlar da benim :)

Biricik

üç böcek bir çiçek
Kayıtlı Üye
22 Mart 2007
1.174
6
resim biraz parlak çıktığı için ortadaki taşları gözükmüyor ama çok hoş. güle güle giy.

lotus_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
588
1
Kusura bakma anlamadığım için soruyorum , kendi düğününde kullanmak üzere mi aldın bunları ??

Yoksa bir davet için mi?

chaya

Boşa ver, doluya verme..
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2009
2.167
2.247
çok beğendim canım, çantada çok hoş. ayağında görsek nasıl göründüğünü daha iyi anlardık :)

nagish

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2008
997
6
32
ben düğünümde converse giyeceemm:)) ayakta duramıyom yaa topuklu ayakkabıyLaa:KK43:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2764 gün geçti.

dilekk_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
26
0
aslında bende çok istiyorum converse ama ama annemler izin vermiyor :KK43: yoksa kesin bende öyle giyerdim :)

lotus_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
588
1
kendi düğünüm canım :)

Hayırlı uğurlu olsun şimdiden:))))

Ayakkabı çok şık..Bende bener bir model kullanmıştım ve çok rahatsı görünmesine rağmen inanılma rahattım gece boyu:)))

Ama çantayı kullanmamanı tavsiye edeceğim.. O hengamede kaybetme olasılığın çok fala yerimseniben

lotus_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
588
1
ben düğünümde converse giyeceemm:)) ayakta duramıyom yaa topuklu ayakkabıyLaa:KK43:

Benim bir tanıdığımda senin gibiydi alışık değildi topuklulara ... Nikahında , fotoğraf çekiminde falan topuklu giydi..

Akşam düğününde de spor ayakkabı a.s

hem rahat etti , hemde rahat rahat oynadı hihoyyyt

belki sende böyle dönüşümlü yapabilirsin.. yerimseniben

pinkaya87

varlığın öyle bi sevinçki
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2009
1.424
7
topukları çok ince olduğu için rahatsız edebilir. ama gerçekten çok şık:)

tugce32

Guru
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2007
294
4
ayakkabı çok güzel, çantayı zaten düğünde yanına almıyacaksın sanırım zaten elinde çiçek olacak birde çantamı taşıyacaksın?

tugce32

Guru
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2007
294
4
birde o taşlara gelinliğin sıkışıpta yürümende sorun çıkarabilir canım bilmem anlatabildim. gelinliğin kumaşı ince oluyorya taşlarında kenarları sivri sivri onlara takılıyor . benim ayakkabımda çok az taşlı olmasına rağmen sorun yaşamıştım.

MissGamzeli

TeMMuZdan SoNSuZa
Pro Üye
13 Aralık 2009
10.701
1.668
ben beğendimmmm bayanssulusmile zemuszemus

Son düzenleme:

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 66 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 163 cm. Başlangıç Kilom :84.5 Kg. Şimdiki Kilom :83.1 Kg.

arse3772

aşk aşk aşkkkk
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2010
4.638
7
Çok güzel tatlım ama tavsiye etmem ben abimin nişanında böyle bir model giymişdim.Çok zorlandım. Ayaklarımı hissetmiyodum gün sonunda, bide elbise sürekli taşlara takılıyo sinir ediyo