Gelinlik Ayakkabısı bunlar da benim :)

resim biraz parlak çıktığı için ortadaki taşları gözükmüyor ama çok hoş. güle güle giy.

Kusura bakma anlamadığım için soruyorum , kendi düğününde kullanmak üzere mi aldın bunları ??

Yoksa bir davet için mi?

çok beğendim canım, çantada çok hoş. ayağında görsek nasıl göründüğünü daha iyi anlardık :)

aslında bende çok istiyorum converse ama ama annemler izin vermiyor :KK43: yoksa kesin bende öyle giyerdim :)

kendi düğünüm canım :)

Hayırlı uğurlu olsun şimdiden:))))

Ayakkabı çok şık..Bende bener bir model kullanmıştım ve çok rahatsı görünmesine rağmen inanılma rahattım gece boyu:)))

Ama çantayı kullanmamanı tavsiye edeceğim.. O hengamede kaybetme olasılığın çok fala yerimseniben

ben düğünümde converse giyeceemm:)) ayakta duramıyom yaa topuklu ayakkabıyLaa:KK43:

Benim bir tanıdığımda senin gibiydi alışık değildi topuklulara ... Nikahında , fotoğraf çekiminde falan topuklu giydi..

Akşam düğününde de spor ayakkabı a.s

hem rahat etti , hemde rahat rahat oynadı hihoyyyt

belki sende böyle dönüşümlü yapabilirsin.. yerimseniben

topukları çok ince olduğu için rahatsız edebilir. ama gerçekten çok şık:)

ayakkabı çok güzel, çantayı zaten düğünde yanına almıyacaksın sanırım zaten elinde çiçek olacak birde çantamı taşıyacaksın?

birde o taşlara gelinliğin sıkışıpta yürümende sorun çıkarabilir canım bilmem anlatabildim. gelinliğin kumaşı ince oluyorya taşlarında kenarları sivri sivri onlara takılıyor . benim ayakkabımda çok az taşlı olmasına rağmen sorun yaşamıştım.

ben beğendimmmm bayanssulusmile zemuszemus

Son düzenleme:
Çok güzel tatlım ama tavsiye etmem ben abimin nişanında böyle bir model giymişdim.Çok zorlandım. Ayaklarımı hissetmiyodum gün sonunda, bide elbise sürekli taşlara takılıyo sinir ediyo

çok güzeller cnm benim ayak numram 35 ve ayagımın eni baya incee ondan bu tarz ayakkabı giyince ayagımın yarısı önden dıları fırlıyor:):):):):):):)çantanla çok uyumlu ve çok güzel ayagıma göre bulursam bende böle bşy alcam inş:)

Ayakkabı çok şık güzel güle güle giy canım ama gelinliğin altına bence rahat olucakmış gibi gelmiyor , o incecik bantlarda ayağın sabit durupta nsıl o kdr koşturmacayı kaldırabileceksin allah yardımcıın olsun valla ben beceremem :)
Ben bulabildiğim en kapalı ve en platformlu ayakkabıyı alıyorum, açıkçası o gün süsten öte rahatlığımı düşünmem lazım, en azından ayakkabıda...

X