Bunlar uzatmalar mı?

Muhtemelen bizden çok küçüksünüzdür. Biz de 8 aydır birlilkteyiz , ikimiz de 37 yaşındayız, ilişkimiz ilk gün gibi, hatta daha çok üstüne katarak ilerliyor. 8 aydır hala 10 dak görmek bile iyi geliyor, sürekli birbirimizden haberdarız, konuşuruz, mesajlaşırız. Yani ben pek ışık göremedim erkek arkadaşınız da, sevmiyor diyemem ama dedeı gibi. Mutsuz olursunuz.
24 yaşındayım o da 27. Ben de geleceği düşündüğümde şu an pek güzel bir hayat canlanmıyor. Şu an ümitsizim ama o mutluyken ben de dünyanın en mutlu insanı gibi hissediyorum. :KK43:

Harekete bak ya. Acıklama borcluyuz insanlara. Hepımız. Eger degısık farklı bısey varsa buna mecburuz. Paylastıklarımızın hatrına. Ozur dilerim nedir? Dile de neye diliyorsun?
Gitmeni bekliyor gibi.
Sen cevap vermeyince kötü hissediyorum vs dedim. O da sana böyle hissettirdiysem özür dilerim, şu sıralar hiç iyi değilim. Seni seviyorum falan dedi. Normalde çok özür dilemez demogoji ustasıdır

Muhtemelen bizden çok küçüksünüzdür. Biz de 8 aydır birlilkteyiz , ikimiz de 37 yaşındayız, ilişkimiz ilk gün gibi, hatta daha çok üstüne katarak ilerliyor. 8 aydır hala 10 dak görmek bile iyi geliyor, sürekli birbirimizden haberdarız, konuşuruz, mesajlaşırız. Yani ben pek ışık göremedim erkek arkadaşınız da, sevmiyor diyemem ama dedeı gibi. Mutsuz olursunuz.
Mutluyken yaramaz bir çocuk gibi, neşeli, kabına sığmaz, çok eğleniriz. Bana muhteşem hissettirir. Mutsuzken de böyle işte. Sorun şu ki artık genel olarak hep mutsuz gibi

Sevgi karın doyurmuyor malesef. Önce saygı olmalı. Beni görmezden gelen,vakit geçirmeyen bir insanla evlilik düşünülmez bence. 10 dk mesafede 8 aylık ilişki de birbirini görmek için can atarsın. Bahaneler üretmezsin. Şuan evlilik falan düşünmeyin bence. İlla bu ilişkiyi ben yürüteceğim diyorsanız da kendinizi çok kaptırmayın.

Sevgi karın doyurmuyor malesef. Önce saygı olmalı. Beni görmezden gelen,vakit geçirmeyen bir insanla evlilik düşünülmez bence. 10 dk mesafede 8 aylık ilişki de birbirini görmek için can atarsın. Bahaneler üretmezsin. Şuan evlilik falan düşünmeyin bence. İlla bu ilişkiyi ben yürüteceğim diyorsanız da kendinizi çok kaptırmayın.
Bu değer verilmeme hissiyle nasıl başa çıkıcam bilmiyorum. Güvenmeyi tercih ettiğim ilk erkekti kendisi.

Kendimi iyice değersiz, diğer kadınlardan eksik, özgüvensiz hissetmeye başladım. Yeterince Cool ve havalı bulmadı demek ki beni diyorum. Ezik gördü herhalde. Peşinden koşmaya değer bulmadı..zaman ayırmaya değer bulmadı. Kenarda bekliyor demek ki dedi herhalde

Yanlış anlamayın ama sizin ilişkinizde evlilik mantıklı değil. Aynı evi paylaştığınızda sevgiliniz depresyona girince ne olacak? Otele mi gidecek? Aranızda 10 dk mesafe olduğu halde haftada bir görüşüyormuşsunuz... bir de kimse kimsenin terapi merkezi değil ama siz derseniz ki ben zoru severim, orası ayrı.

Yanlış anlamayın ama sizin ilişkinizde evlilik mantıklı değil. Aynı evi paylaştığınızda sevgiliniz depresyona girince ne olacak? Otele mi gidecek? Aranızda 10 dk mesafe olduğu halde haftada bir görüşüyormuşsunuz... bir de kimse kimsenin terapi merkezi değil ama siz derseniz ki ben zoru severim, orası ayrı.
Kendimi suçluyorum taktik yapsaydım böyle olur muydu diye. Benim yüzümden.mi böyle olduk diye.

Taktikle nereye kadar yürürdü? Yorulurdun ve bence ilişkilerde şeffaflık olmalı. Senin yüzünden olmadı. Herkesin yapısı ilişki yaşamaya uygun değil. Bence iyice bağlanmadan kökünden bitir. Özür dilerse de kanma.
Kendimi suçluyorum taktik yapsaydım böyle olur muydu diye. Benim yüzümden.mi böyle olduk diye.

Kabus görüyorum haberi yok, stresliyim haberi yok, çok mutlu bir haber alıyorum haberi yok. İlla ben arayıp söylersem haberi olacak
benimde vardı böyle biri hayatımda ve ilk sevgilimdi. sizinle yaşlarımız da aynı. sorununuzu okurken kendi yaşadıklarımı düşündüm emin olun ki geçmiyor. karakter ve kişilik meselesi. belli ki sizinki de uymuyormuş. ilgisini azaltması sizi sevmediği anlamına asla gelmez ve ilaç kullanımı da varmış, bu da durumu değiştirir.
ancak; siz kendinizi çoktan değersiz hissetmeye başlamışsınız. onunla konuşun, psikoloğa ve psikiyatriste gidin ama siz onun bakıcısı değilsiniz. baktınız ki hala aynı, yol verin gitsin. ben öyle yaptıktan sonra özgüvenim tekrar yerine gelmişti. ama bu şekilde devam etmeyin. ederseniz ilaç kullanan siz olursunuz :KK43:

taktikle olmaz ki bu işler.

Merhaba hanımlar. 8 aylık ilişkim var, ilk ilişkim. Erkek arkadaşımın da ilk ciddi ilişkisi. Başlangıçta çok büyük ilgi alaka ile üzerime düşüyordu. Her gün aralıksz mesajlaşırdık, görüntülü aradı, telefonla uzun uzun konuşurduk. O zamanlar hep, ileride böyle olmaz bak, her ilişki rutine biner diye araya sıkıştırırdı.

3. Aydan sonra bir şeyler oldu yavaş yavaş kademeli olarak mesajlar aramalar buluşmalar azaldı. Depresyona giriyor dönem dönem. İşiyle alakalı problemler oluyor arada. O dönemler beni hiç aramıyor. görüşmek istemiyor. Başkasıyla görüşmediğini düşünüyorum, çok arkadaşı yok, memleketinde değil ailesinden uzakta.
Çok yorucu bir işi var,nöbetli.

Ben başlangıçta bu ilgi azalmasını şahsi algılayıp kavga ediyordum ama benimle bir ilgisi olmadığını, yalnız kalmak istediğini beni sevdiğini söylüyor. Günü sorunlarını düşünerek ve uyuyarak geçiyormuş. Cidden mutlu değil..

Sorun şu ki biz evlenmeyi düşünüyoduk. Morali bozukken depresifken benimle sık görüşmek istemeyen, görüştüğümüzde çabuk bitsin isteyen biriyle evlilik olur mu? Bu beni benimseyemediği anlamına gelir mi ? Ben de moralsiz oluyorum ama onun yanında sıkıntılarım gidiyor.

Şu sıralar haftada bir görüşüyoruz evlerimiz 10 dk arabayla. Geçen cumartesi ona uğradım, sana kahve ısmarlayayım diye dışarı çıktık bi saate de ayrıldık. Evde benimle vakit geçirmek istemedi. Seni seviyorum böyle hissettirdiysem özür dilerim ama ben böyleyim diyor.
Ben de onu seviyorum
Sizce bu ikili uzatmaları mı oynuyor?
8 aylıkken böyleyse ohhoooo.

Kendimi iyice değersiz, diğer kadınlardan eksik, özgüvensiz hissetmeye başladım. Yeterince Cool ve havalı bulmadı demek ki beni diyorum. Ezik gördü herhalde. Peşinden koşmaya değer bulmadı..zaman ayırmaya değer bulmadı. Kenarda bekliyor demek ki dedi herhalde
Hatayı kendinizde aramayın. Sizinle hiçbir alakası yok. Sizi o kadar dibe çekmiş ki artık sağlıklı düşünemiyorsunuz. Böyle biriyle hayatınızı mahvetmeyin

bu ilişki yürümez gibi geldi bana..
daha önce tecrüben olmadığı için kıyas edememek de haklısın ama bilemedim ben olsaydım devam edemezdim sanırım .
hakkında hayırlısı olsun .

X