Bunlar uzatmalar mı?

Ben adamın hep böyle olmaz sık görüşme olmaz falan demesine takıldım. Planlı programlı mı yürüyor ilişki...

Kendisine iyi gelmediğim, varlığımla mutlu edemediğim biriyle ilişki yaşayamam şahsen. Kötüyse kötü, hepimiz kötü oluyoruz bazen. Yalnız kalmaya da ihtiyacımız olabilir ama bunun bir dozu olmalı. E ben ne işe yarıyorum diye düşünürüm bu ilişkide. Bir de böyle depresif modu düşük insanlar sizi de dibe çeker. Hep negatif hep negatif.. Size de yapışır üstünüze siner onun kronik mutsuzluğu. Çok bağlanmadan kendinizi çekin bence.

Hep öyle değildi de işte bu modları aşırı arttı. Bi önceki hafta ailemle tanıştı. Sonraki gün kayağa gittik çok güzel ve neşeliydi. Bu hafta da böyle işte. Canı sıkkınsa ne mesajlara yanıt veriyor ne arıyor ne de buluşmak istiyor. Böyle bir ömür geçer mi bilmiyorum artık. :KK43:
birçok mesaja da üzgünüm yapmışsınız
siz düşünüp karar verin ömür geçer mi diye
geçmeyeceğini kendiniz de biliyorsunuz

ilerde evlendiniz diyelim ne sorunlar olacak çocuk büyütme olacak
hepsini tek başınıza kaldırabilecek misiniz?

Kendimi iyice değersiz, diğer kadınlardan eksik, özgüvensiz hissetmeye başladım. Yeterince Cool ve havalı bulmadı demek ki beni diyorum. Ezik gördü herhalde. Peşinden koşmaya değer bulmadı..zaman ayırmaya değer bulmadı. Kenarda bekliyor demek ki dedi herhalde
24 yaşında bir genç kızsın kendine bu kadar yüklenmek niye
Bunları soruyorsan kendine seni de etkilemiş onun psikolojisi bence terapi al
Bu kadar değer verme lütfen kendinden başkasına senin ilk ilişkin olduğu için başkasını sevemem gibi geliyor öyle değil tabi ki
Önce kendine odaklan terapi al ilişkiler üzerine kitaplar oku sonra istersen ona da yardımcı olursun

Hayatta sorunlar hiç bitmeyecektir. Sizce bizimki yalnız bir evlilik mi olacak
Evlilik olur ama psikolojik oalrak cok cok yıpranırsın ilk ilişkin diye evlenmek zorunda degılsın belkı monotonluk sıkmıstır bılmıyorum ama sende uzaklas üstüne düşme eğer sana adım atmıyorsa da kendi bilir eminim cok güzel bir hatunsundur elini sallasan ellisi şekerim sıkma canını ♥

Merhaba hanımlar. 8 aylık ilişkim var, ilk ilişkim. Erkek arkadaşımın da ilk ciddi ilişkisi. Başlangıçta çok büyük ilgi alaka ile üzerime düşüyordu. Her gün aralıksz mesajlaşırdık, görüntülü aradı, telefonla uzun uzun konuşurduk. O zamanlar hep, ileride böyle olmaz bak, her ilişki rutine biner diye araya sıkıştırırdı.

3. Aydan sonra bir şeyler oldu yavaş yavaş kademeli olarak mesajlar aramalar buluşmalar azaldı. Depresyona giriyor dönem dönem. İşiyle alakalı problemler oluyor arada. O dönemler beni hiç aramıyor. görüşmek istemiyor. Başkasıyla görüşmediğini düşünüyorum, çok arkadaşı yok, memleketinde değil ailesinden uzakta.
Çok yorucu bir işi var,nöbetli.

Ben başlangıçta bu ilgi azalmasını şahsi algılayıp kavga ediyordum ama benimle bir ilgisi olmadığını, yalnız kalmak istediğini beni sevdiğini söylüyor. Günü sorunlarını düşünerek ve uyuyarak geçiyormuş. Cidden mutlu değil..

Sorun şu ki biz evlenmeyi düşünüyoduk. Morali bozukken depresifken benimle sık görüşmek istemeyen, görüştüğümüzde çabuk bitsin isteyen biriyle evlilik olur mu? Bu beni benimseyemediği anlamına gelir mi ? Ben de moralsiz oluyorum ama onun yanında sıkıntılarım gidiyor.

Şu sıralar haftada bir görüşüyoruz evlerimiz 10 dk arabayla. Geçen cumartesi ona uğradım, sana kahve ısmarlayayım diye dışarı çıktık bi saate de ayrıldık. Evde benimle vakit geçirmek istemedi. Seni seviyorum böyle hissettirdiysem özür dilerim ama ben böyleyim diyor.
Ben de onu seviyorum
Sizce bu ikili uzatmaları mı oynuyor?
Merhaba.. çok konuşmak ilgi göstermek, her istediğinde.görüntülü konuşmak.. bunlar karşı tarafı soğutur.. az mahrum bırakın kendinizden.. meşguliyetiniz olsun.. onu düşünmeyin.. dengeler değişir göreceksiniz.. siz vazgeçin ondan, o koşar peşinizden.. ne demek görüşmek istemiyor zaman zaman.. siz görüşmek istemeyin.. kadının değeri ayaklar altında.. bu şekilde peşine düştüğümüz için..

Merhaba hanımlar. 8 aylık ilişkim var, ilk ilişkim. Erkek arkadaşımın da ilk ciddi ilişkisi. Başlangıçta çok büyük ilgi alaka ile üzerime düşüyordu. Her gün aralıksz mesajlaşırdık, görüntülü aradı, telefonla uzun uzun konuşurduk. O zamanlar hep, ileride böyle olmaz bak, her ilişki rutine biner diye araya sıkıştırırdı.

3. Aydan sonra bir şeyler oldu yavaş yavaş kademeli olarak mesajlar aramalar buluşmalar azaldı. Depresyona giriyor dönem dönem. İşiyle alakalı problemler oluyor arada. O dönemler beni hiç aramıyor. görüşmek istemiyor. Başkasıyla görüşmediğini düşünüyorum, çok arkadaşı yok, memleketinde değil ailesinden uzakta.
Çok yorucu bir işi var,nöbetli.

Ben başlangıçta bu ilgi azalmasını şahsi algılayıp kavga ediyordum ama benimle bir ilgisi olmadığını, yalnız kalmak istediğini beni sevdiğini söylüyor. Günü sorunlarını düşünerek ve uyuyarak geçiyormuş. Cidden mutlu değil..

Sorun şu ki biz evlenmeyi düşünüyoduk. Morali bozukken depresifken benimle sık görüşmek istemeyen, görüştüğümüzde çabuk bitsin isteyen biriyle evlilik olur mu? Bu beni benimseyemediği anlamına gelir mi ? Ben de moralsiz oluyorum ama onun yanında sıkıntılarım gidiyor.

Şu sıralar haftada bir görüşüyoruz evlerimiz 10 dk arabayla. Geçen cumartesi ona uğradım, sana kahve ısmarlayayım diye dışarı çıktık bi saate de ayrıldık. Evde benimle vakit geçirmek istemedi. Seni seviyorum böyle hissettirdiysem özür dilerim ama ben böyleyim diyor.
Ben de onu seviyorum
Sizce bu ikili uzatmaları mı oynuyor?
Sevgiliniz muhtemelen majör depresyon yanında bipolar hastası da. O üç aylık dönem de mani ya da hipomani dönemi. Şu an da hastalığın depresyon döneminde. Tabi net olmamakla birlikte ben böyle olduğunu düşündüm. Bu ani değişimler bipolar hastalarında olur. Depresyon döneminde de ara ara mani atakları geçirebilir. (Bir ya da en fazla iki gün) isterseniz kendisine bir sorun. Lütfen yanlış anlamayın beni. Sadece bir tahmin benimkisi.

Uzun zaman tus çalışıyodu. Şimdi asistan ama şimdi de başka sıkıntılar başladı. Biz onunla tanıştığımız dönemde artık her şeyi hallettim mutlu olabilirim kafasındaydı. O dönemden önce ilaçları bırakmış işte.
Ayrılmanız gerekiyor böylesi birinden size ilgisi kaybolmuş

Neredeyse 1 ay geçmiş, bi gelişme var mı?
Teşekkür ederim sorduğunuz için. :)

İşleri yoluna girmeye başladı iki haftadır. Enerjisi daha iyi, bana davranışları da bayağı düzeldi. Ben de kendi hayatıma odaklandım üzerine fazla düşmüyorum.

Bir ara tüm bunlar bahane mi diye düşünüyordum ama işinin onu depresyona soktuğuna artık tam olarak inanıyorum. Şu an böyleyiz, bakalım ileride ne olacak. :)

Merhaba.. çok konuşmak ilgi göstermek, her istediğinde.görüntülü konuşmak.. bunlar karşı tarafı soğutur.. az mahrum bırakın kendinizden.. meşguliyetiniz olsun.. onu düşünmeyin.. dengeler değişir göreceksiniz.. siz vazgeçin ondan, o koşar peşinizden.. ne demek görüşmek istemiyor zaman zaman.. siz görüşmek istemeyin.. kadının değeri ayaklar altında.. bu şekilde peşine düştüğümüz için..
İlişkideki alma verme dengesini yeniden sağlamaya çalışıyorum. Gizemli davranıyorum ve asla buluşmaları ben teklif etmiyorum.

Tavırları değişmeye başladı ama ben çok yanlışlar yapmış ve egosunu çok beslemişim, şu an onu farkediyorum. Öyle ki buluşmaya hep benim davet etmemi bekliyor, ben artık teklif etmediğim için bayağı bocalamaya ve içten içte kudurmaya başladı :)

Teşekkür ederim sorduğunuz için. :)

İşleri yoluna girmeye başladı iki haftadır. Enerjisi daha iyi, bana davranışları da bayağı düzeldi. Ben de kendi hayatıma odaklandım üzerine fazla düşmüyorum.

Bir ara tüm bunlar bahane mi diye düşünüyordum ama işinin onu depresyona soktuğuna artık tam olarak inanıyorum. Şu an böyleyiz, bakalım ileride ne olacak. :)
Ne demek :) Ben de aynı sorunları yaşamasam muhtemelen bu konuyu görmezdim. Erkek arkadaşım üst üste problemler yaşadı, ilacını kullanmayı da bıraktı. Hayattan soğumuş durumda, ayrılalım falan demedi ama ayrılmak için yol mu yapıyo diye düşünüyorum. Ne yapıcamı bilemiyorum

X