Bunları neden bana anlatıyor

jeehan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2017
2.351
1.644
Merhabalar;

Kafamı çok karıştıran ve üzülerek söylüyorum kafamdan atamadığım bi sorunum var. Birisiyle konuşuyordum bir süredir. Bazı konularda anlaşamadık ve konuşmayı bitirdik, sonra yeniden konuşmaya başladık. Ama aramızda flörtleşme yok çok nadir zamanlarda (2 haftada bir gibi) konuşuyoruz. Herhangi bir beklentim yok ama çok hoşlanıyorum istemediğini düşündüğüm için açılmadım. 2 haftada bir kendisi yazıyor mesela geçen laf arasında bi konudan konuşurken bana alev derken saçlarından mı bahsediyorsun dedi. ( bi kıyafet atmıştı turuncu ama alev ateş bi turuncuydu.) Bana mesaj atıyor sonra direkt arayım mı seni diye soruyor, görüntülü konuşmak istiyor. Bana görüntülü konuşurken şunları dedi ben de nasıl yorumlayacağımı bilemedim.

Ben sadece sima olarak tanıyorum ortak bi tanıdığımız var 40 yaşında bekar benim için 10 yaş daha genç olsam mutlu patatesi kaçırmadım, hoş kız demiş. Bana mutlu anlattı sonra diyor ki hoşuna gitti mi. Ben de bu neden hoşuma gitsin ki dedim. Bu ne demek kızlar? Benim özgüvenimin düşük olduğunu düşünüyor bence beğenildiğimi ifade etmek istedi sanırım. Arkadaşları onu bi kızla tanıştırmak istemişler oda ben üzülürüm diye kızla tanışmamış. Ben de beni bahane etmemesini söyledim. Bu ne demek kızlar? Bana bunları neden anlatıyor.

En son bana bi kitap verecekti hasta oldu veremedi aradan 1 hafta geçti iyileşti bana mesaj attı. Kitabı sizin güvenliğe bırakıyorum oradan alırsın diye. Ben de istemiyorum teşekkür ederim diye mesaj attım.

Anlam veremedim davranışlarına ve iyi niyetli gibi gelmedi. Beni gördüğüm zamanlarda ben mutsuz değildim. Genelde işten dönerken görüyorum ve ne kendimi salmış şekilde ne de moralim bozukken görmesine rağmen bana sanki ben çok üzülmüşüm gibi davranıyor. Şimdi instagramda hikayelerini bana gizlemiş. Hiçbir davranışına anlam veremedim. Ne yapmaya çalışıyor.

siz ona kör kütük aşıksınız gibi düşünüyordur .
2 haftada 1 kez konuşmak flört bile değil. yaşına göre ne istediği daha net bilen ve ona göre davranması gerekirdi.
kısaca boşta kaldıkça yazıyordur size. bununla değerli vaktinizi harcamayın

Bu sitedeki kadınlar niye böyle sürüncemede ilişkiler sürdürüyor hatta bu ilişkilerin böyle devam etmesi için elinden geleni yapıyor ben anlamıyorum. Ben mi çok sonuç odaklıyım sizler mi kendinizi ifade edemiyorsunuz?

Bunları yapan gerçekten yetişkin bir insan mı :KK51:

14lük çocuk gibi davranıyor. Bence boşverin bu adamı arada yem atıp ortalığı bulandırmak ilginizi çekmek hoşuna gidiyor, soytarılık yapıyor. ben olsam konuşmam, yazmam. O yazarsa da işim var sonra ararım der aramam. Görüntülü konuşmak nedir onu hiç anlayamadım zaten, aramız olmadı diyorsunuz sonra adam neden görüntülü arıyor, siz niye konuşuyorsunuz? Gerçekten vaktinizi istiyorsa adam gibi bir ilişki sunmalı. Yok sunmuyorsa da boşverin, zamanınızı ve kendinizi harcamayın böyle saçma tiplere.

Bu sitedeki kadınlar niye böyle sürüncemede ilişkiler sürdürüyor hatta bu ilişkilerin böyle devam etmesi için elinden geleni yapıyor ben anlamıyorum. Ben mi çok sonuç odaklıyım sizler mi kendinizi ifade edemiyorsunuz?
Benim lise1e giden yeğenimle aynı şeyler yaşıyorlar. Hatta kitap birakma olayına kadar 🤭 biz olgunuz demek ki

40 yaşında adam kıyafet fotosu mu attı size?
ben o mevzuyu zerre anlamadım🙄
2 haftada bir konuşup o konuşmanında böyle alengirli geçmesi...

Bence bu ne istediğini bilmemek.
Yaşı uygun değil, iletişim yok, davranışları dengesiz, garip bir insanla benim ne işim olur dese bitti zaten.
İlla yara alacak, illa zarar görecek sonra bu adam değilmiş diyecekler

Bunları yapan gerçekten yetişkin bir insan mı :KK51:

14lük çocuk gibi davranıyor. Bence boşverin bu adamı arada yem atıp ortalığı bulandırmak ilginizi çekmek hoşuna gidiyor, soytarılık yapıyor. ben olsam konuşmam, yazmam. O yazarsa da işim var sonra ararım der aramam. Görüntülü konuşmak nedir onu hiç anlayamadım zaten, aramız olmadı diyorsunuz sonra adam neden görüntülü arıyor, siz niye konuşuyorsunuz? Gerçekten vaktinizi istiyorsa adam gibi bir ilişki sunmalı. Yok sunmuyorsa da boşverin, zamanınızı ve kendinizi harcamayın böyle saçma tiplere.

Güvenliğe kitabı bırakıcam dediğinde ben de teşekkür ederim istemiyorum diyip konuşmayı bitirdim. Bana şerefim üzerine yemin ederim bi daha seni rahatsız etmem dedi. Şeref üzerine yemin etmek bana cringe geliyor. Ben de birkaç davranışının rahatsız ettiğini söyledim uzunca bi paragraf yazdı. Ben de sadece teşekkür edip konuşmayı kestim. Hikayelerini gizlemiş. Gerçekten anlam veremiyorum rahatsız edecek değilim ki onu neden gizliyor.

Bence bu ne istediğini bilmemek.
Yaşı uygun değil, iletişim yok, davranışları dengesiz, garip bir insanla benim ne işim olur dese bitti zaten.
İlla yara alacak, illa zarar görecek sonra bu adam değilmiş diyecekler
Valla ben adamlarda suç bulmuyorum artık. Hak ettiği gibi davranıyorlar karşıdakine.

Valla ben adamlarda suç bulmuyorum artık. Hak ettiği gibi davranıyorlar karşıdakine.

Çok güzel yorum. Mesela, şiddet uygulayan erkekler için de geçerli mi bu. Yapmış olduğum duyygusal salaklık beni ilgilendirir karşımdaki insan bana hak etmediğim şekilde davranırsa ben suçlu değilim. Haddinizi bilerek doğru düzgün konuşun

Çok güzel yorum. Mesela, şiddet uygulayan erkekler için de geçerli mi bu. Yapmış olduğum duyygusal salaklık beni ilgilendirir karşımdaki insan bana hak etmediğim şekilde davranırsa ben suçlu değilim. Haddinizi bilerek doğru düzgün konuşun
Yok değil. Şiddet hak edilmez. Karşınızdaki insan size tam olarak talep ettiğiniz şekilde davranıyor.

Bana sizden hoşlanıyor gibi geldi.
Bu arada hikaye birinden nasıl gizlenir ki? Lütfen açıklar mısın?
Yav o değişir şimdi. Benden hoşlandığını düşündüğüm ama kendisini sevmediğim insanlara hikaye gizlerim, aptal akrabalara hikaye gizlerim. Yakınlığımın olmadığı ama takipleştiğim benim özel hayatıma dahil olmasını istemediğim üniversite hocalarıma gizlerim. Gizlerim de gizlerim ucu bucağı yok. Bence konu sahibinin olayı bir numaralı durum.

Güvenliğe kitabı bırakıcam dediğinde ben de teşekkür ederim istemiyorum diyip konuşmayı bitirdim. Bana şerefim üzerine yemin ederim bi daha seni rahatsız etmem dedi. Şeref üzerine yemin etmek bana cringe geliyor. Ben de birkaç davranışının rahatsız ettiğini söyledim uzunca bi paragraf yazdı. Ben de sadece teşekkür edip konuşmayı kestim. Hikayelerini gizlemiş. Gerçekten anlam veremiyorum rahatsız edecek değilim ki onu neden gizliyor.

Saçmalık bence de, eskmişsiniz bitmiş gitmiş hala şerefim üstüne cart curt ... Valla halk arasında laga luga deniyor buna, adam gibi sevgili niyetin olmaya varsa olsaymış şimdi ne yapıyor yani, tuhaf.

Bir de bu sitedeki kadınlar niye hiçbir şeye anlam veremiyor? Baya açık aslinda olay.

Yorumlar inizi çok beğeniyor um . Her seferinde tam benim gibi düşünen birisi diyor um. Bir bakiyorum sizsiniz 😊

X