Bir Issız Adamla mı karşı karşıyayım

ebru92

Guru
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2009
183
732
28
Merhabalar kızlar. Hem biraz içimi boşaltmak, açılmak hem de sizlerden fikir almak için yazıyorum. Epey uzun bir yazı olacak o yüzden sizden en başta özür dilerim. Uzun yazı okumayı sevmeyenler direkt konudan çıkabilir. Ama ben bazen burda böyle kendilerini uzun uzun anlatanları severek okuyorum, çünkü kesinlikle daha iyi anlaşılıyor. Bazıları gerçekten heyecanlı da oluyor, belki benim hikayem de biraz da olsa heyecanlı gelir de okurken sıkılmazsınız 😁😁Lisanstan tanıdığım, o zaman pek muhabbetimiz olmayan ama mezuniyetten sonra ara ara yazıştığımız bir bey var. Bi kaç ayda bir yazar, yazdığında benle çok ilgilenir, beni gerçekten çok iyi anlar, söylemediğim şeylerden bile beni anlar, derdimi dinler, o kendini pek açmaz ama ipuçlarıyla ele verir öyle biri, ama sonrasında ne olursa olur ters düşeriz restleşiriz, bi süre konuşmayız bi kaç ay geçince yine yazar. Restleşmelerimizin sebebi de aslında bana çok fazla soru sorması oluyor genelde, gerçekten her şeyi soruyor sanki bütün kişiliğimi, bütün ruhsal dünyamı, tüm geçmişimi bilmek ister gibi. Bu bey yazar ayrıca, bir kaç kitabı da var hatta bazen yaa bu kitabına karakter mi arıyor ondan mı bu kadar soru soruyor diye bile düşündüm yani😂

Biz ilk yazıştığımız zamanlar kendisi herşeyi sorarken sıra cinselliğe de geldi ve sadece aslında konu hakkında genel konuşurken bir anda özele indi ve sexting tarzı bişey yaşadık. Ben bunu yaşarken ondan biraz hoşlanıyordum aslında, ama bu hoşlantının karşılığı onda var mı emin olamadım açık açık senden hoşlanıyorum da diyemedim, hoşlandığımı biraz üstü kapalı anlasın diye ben duygusuz böyle şeyler yaşayamam, senle bunu yaşamaya devam edersem duygular gelişmeye başlayabilir dedim, buna tam olarak nasıl cevap verdi şu an hatırlamıyorum ama ben benden hoşlanmadığını, hiç bir duygusu olmadığını hissetmiştim bu yüzden uzaklaştım. Sonrasında bir kaç ayda bir bana yine yazdı, sanki hiç bişey olmamış gibi sohbet ettik. Benle yine çok ilgilendi. Ama ben daha önce o sextingi bi daha yaşamak istemediğim için hep tetikte oldum ve bazen çocuğun normal sorduğu şeyleri bile yanlış anlayıp tavır yaptım. Geçenlerde o eski mesajları okurken fark ettim bazı yerlerde gerçekten çocuk kötü hiç bişey dememişken ben sanki bana cinsellik ima ediyormuş gibi tavır almışım terslemişim.

Her neyse, asıl gelişmeler bir kaç ay önce başladı. Bu bey bana tekrardan yazdı. Biz yine her zamanki gibi hiç bişey olmamış gibi konuşmaya başladık. Yine beni çok iyi anladı, kafama en ufak bişey taktığımda bile bunu hiç söylememe rağmen mesajlaşırken bile anlıyordu senin kafana taktığın bir şey var diyordu öyle iyi anlıyordu beni. Zamanında gelgitlerim oldu, kendi içimde bunları halledip de geldim tarzında şeyler söyledi. Biraz arkadaşlarımın da gazıyla bu sefer tamam dedim, deneyeyim şans vereyim dedim. Her şey çok güzel başladı aslında. Bu arada kendisiyle aynı şehirde değiliz, o kadar yazışmamıza konuşmamıza rağmen henüz hiç yüz yüze gelmedik. İşte ilk başta benim olduğum şehre beni görmek için gelebileceğini söyledi. Ama sonra işten izin almakta sıkıntı yaşayabileceğini söyledi. Ben uzaktan çalışıyorum bu arada, senin izin sıkıntın yok aslında sen de gelebilirsin dedi. Ben olmaz ilk sen gel dedim, ya da ortak bi yerde buluşalım dedim. Buna biraz bozuldu.

Dedim ya başta her şey çok güzeldi, ve ben tam bir duygusal açlıkla kapıldım gittim. Gerçekten fazla duygusallaştım. Duygusal olarak da iyi olmadığım bir dönemdi, bazı akşamlar nedensiz ağlamalarımla bile uğraşmak zorunda kaldı öyle düşünün. Ben gerçekten bir anda hiç yüz yüze bile gelmemiş olmamıza rağmen uzun yıllardır sevgiliymişiz gibi hissetmeye, ondan da bunu beklemeye başladım. Sonra o bunu hissedince sanırım biraz geri çekti kendini. O çok hoşuma giden ilgi geri çekilince ben bi bocaladım, noluyor dedim ne değişti. Bu arada ara ara sextinglerimiz de oluyordu artık. Benle asıl bunları konuşmak istiyordu, istediğini elde edince vaz mı geçti ki diye düşündüm. Bana daha az yazmaya başladı. Bi akşam az yazıyo diye trip attım iki saatte bir yazacaksan hiç yazma dedim, sadece peki dedi kesti. Ertesi gün de akşama kadar yazmadı.

O arada ben yazdığı son kitabı almıştım. Onu okuyordum. Kitabı okurken şok oldum resmen, kitapta bir adam var, bu adamın yıllardır tanıdığı ama sadece bir kaç ayda bir bir kaç kez görüştüğü bir kız var. Bu adam bu kızı hep çok iyi anlıyor, hatta kız onun bu kadar iyi anlamasına şaşırıyor (bu bizim konuşmalarımızda hep yaşadığımız bir şeydi aslında). En son kızla yine bir kaç ay önce görüşmüşler. Ve adam bir karar veriyor, elimde önemli bir iş var o işi bitirdikten 10 gün sonra kızı arayacağım ve konuşacağım. Kitabı okurken dedim biz de en son bi kaç önce konuştuk ve bu adam bana bu kitabı çıkardıktan 1 2 hafta sonra falan yazdı. Beni aldı bir heyecan, Allahım bu kitaptaki kız ben miyim diye. Önceki akşam da trip atmıştım tabi. Gönlünü almak için yazdım, konuştuk, sen öyle trip atınca bana sırtını dönmüşsün gibi hissettim beni çok rahatsız etti. Öyle bi niyetim olmadığını, benle az konuştuğu için üzüldüğümü söyledim. Konuşmanın sonunda bazı şeyleri açık açık konuşalım dedik birbirimize.

Bana her defasında geri dönüp yazman benden etkilendiğin için miydi diye sordum, ben etkilenmeye inanmıyorum anlamaya ve anlaşılmaya inanıyorum senle de birbirimizi anlayabileceğimizi düşünüyorum dedi. Duyguları hakkında daha açık olmasını istedim, ben duygularımı rahat konuşabilen bi insan olsaydım bu kadar çok yazar mıydım sence dedi. Sonra dedim, ben kitabını okudum yani tabi kalkıp da bize kitap yazdığını düşünmedim tabi ama bizden etkilendin mi sanki çok benziyo bize dedim. Aldığım cevapla başımdan aşağı kaynar sular döküldü 😁😁 ben onu 3 4 yıl önce yazmıştım, yeni yayınlatabildim, tamamen kurgusal, benim yazdıklarımla hayatım arasında ilişki kurmaya çalışma dedi. Dedim tamam, o bozulmuşlukla konuyu kapattım tabi, dedim rezil oldum resmen.

Sonrasında yine benle daha az konuşmaya devam etti, bazen gerçekten çok iyiydi ama bazen de uzaktı. Biraz ben de zorladım sanırım direkt dile getirmedim ama davranışlarımla, konuşmalarımla hep bu ilişki nereye gidiyo, bizim bi adımız var mı, sevgili miyiz değil miyiz bunu sorguladım aslında. En sonunda bana çok yoğun duygusal beklentilerin var ve bunlar bir araya gelmeden doyurulamayacak şeyler, sanki 40 yıldır birlikteymişiz gibi beklentilerin var, bunların olması için birlikte zaman geçirmek lazım dedi hep. Benim derdim de oydu zaten, birlikte zaman geçirelim ki bunlar olabilsin, ama o bana uzaktı. Duygusal olarak uzaktı ama cinsellikte sıkıntı yoktu tabi. Tabi bazen sexting yaparken bile geç yazıyordu o ayrı 😁 bi yerden sonra duygusallık konusunda o kadar hassaslaştı ki sırf sarılmaktan bile bahsettiğimde rahatsız oldu ve bana bir hafta yazmadı. Bir hafta sonunda yazdığında da üstümde çok duygusal baskı kuruyorsun, benim gibi duygularını ifade etmeyen bi insan için bu çok yıpratıcı oluyor sana yetişemediğimi hissediyorum, ve sen hep benle bi yarış içindesin birbirimizi görme konusunda bile senin imkanın olduğu için gel dememe rağmen sen ben gelmem sen gel ya da orta bi yerde buluşalım dedin, bu kadar baskıya gelemiyorum, bu baskı beni o kadar yordu ki bir haftadır hep sana yazmamı engelledi dedi. Haklı olduğu yerleri kabul ettim, ama benim de haklı olduğum noktalar vardı kendimi gerçekten hiç önemsenmemiş hissettim son zamanlarda dedim. Sonraki 2 3 hafta ayrı gibiydik, ne ondan bi adım geldi ne benden.

Sonra geçen hafta yine yazıştık, olanları bu kez sakin kafayla konuştuk. İkimiz de artık sakinleşebilmiştik çünkü. Bana 1 yıldan beridir zor zamanlar geçirdiğini söyledi (iş konusunda sıkıntısı var, 2 yıldır uğraştığı bir hayali var ama bir türlü ona ulaşamadı ve o yüzden sinirleri bozuluyor), hiç eskisi gibi değilim, bazen kendime bile tahammülüm olmuyor, bu durumum ne zaman geçer onu da bilemiyorum, sana şu kadar zaman sonra eskisi gibi olcam diyemiyorum, şimdi söyle sen bu süreçte tamamen bana uyum sağlayıp benim yanımda olacak mısın diye sordu. Ben ona çok kızgındım, çünkü özellikle de son zamanlarda bütün ilişkimiz onun istekleri üzerinden yürüyordu, benim istediklerimin pek bir önemi yoktu, o çok duygusal olduğum dönemde bir sağlık sorunum vardı ve bana hiç o noldu nasıl sonuçlandı diye sormadı bile. Ama bana kendini bu kadar açıp da yanımda olacak mısın diye sorunca hayır diyemedim evet olucam dedim.

Ertesi gün eskisi gibi yine mesajlaştık, yine günaydın mesajı yazdı sonrasında sohbet ettik ama sonraki günler mesaj yok. Ben yazarsam yazıyor, yine çok üstüne düşmeyeyim diye ben de az yazıyorum yine 2 gündür biraz da olsa konuşabildik çok şükür. Bu sefer daha akışına bırakmaya, yönetmemeye çalışıyorum. Dün yazışırken bana bu ay benim olduğum şehre geleceğini söyledi. Ve geldiğinde cinsel manada bir şeyler yaşamak da istiyor. Benim derdim şu an şu ki: ben bu adamın tek istediği cinsellik mi, yalnızca bunun için mi konuşuyor yoksa hissettiği duygular da var (ki asla ifade etmediği) ama her erkek gibi doğal olarak arzuluyor mu anlayamıyorum. Bi yandan da diyorum tek amacı cinsellik olsa haftalardır konuşmamışız, şimdi bulmuşken böyle az yazmak yerine tam tersine sürekli bunları konuşmak için yazmaz mıydı?

Gerçekten içine kapanık biri, yazdığı yazılardan da anlaşılıyor bu. Kendini kolay kolay açmıyor, bana bir yıldır iyi değilim diyebilmesi için bile bizim epey tartışmalardan geçmemiz gerekti. Ancak böyle son noktaya gelince açıyor kendini, ben de o anlarda inanılmaz bir merhametle doluyorum. Bu merhametin hata mı diye düşünüyorum. Şu an aramızdaki ilişki onun istediği şekilde seyrediyor, duygusal baskı duymasın diye duygusal bişey dile getirmiyorum, bana az yazdığı az ilgilendiği zaman şikayet etmiyorum. Ama buna değecek mi bilmiyorum. Gerçekten kötü zamanında yanında olacağım ve bununla aramızdaki ilişki güçlenecek daha sağlıklı bir ilişkinin başlangıcı mı olacak yoksa ıssız bir adamı boşu boşuna iyileştirmeye çalışıp sonunda üzülen ben mi olacağım bilmiyorum.

Hikayem bu şekilde. Buraya kadar sabırla okuduysanız gerçekten çok teşekkür ederim, hakkınızı helal edin.
 


Princes1

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2021
192
81
23
Ona fazla baskı yapmışsinz bu doğru. Zamana yaymak lazım bazı şeyleri acele etmişsiniz hep. Ama onun istediği şekilde ilerlemek de yanlış. İlgisizlik, onun istediği şeylerin olmasi, istediği zaman yazmasi gerçekten yıpratıcı şeyler. Yaşadım bunları. Bence görüşün (cinsellik kısmı size kalmış). Görüşmede nasıl davranıyorsa ona göre karar verin. Belki o da boyle düşünüyordur
 

bilgichatun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
34
45
31
Benim de daha önce böyle bir ilişkim ya da ilişkimsi bir durumum olmuştu. O dengesizliklerine dayanamayıp ayrılmıştım. ona çok aşıkken ağlaya ağlaya ayrıldım. bence onun amacı sizi kullanmak. insan net olur, seversen seversin, yok duygular fazlaymış gak guk etmez. peşinden koşar. yaşadığınızın adı olması için kendi uğraşır. sürekli o sorar bana karşı bir şey hissediyor musun diye.. ilgiye gelince ilgisiz, ama seks muhabbetine gelince gayet ilgili anladığım kadarıyla. Amacını yeterince belli etmemiş mi sizce?
 

ebru92

Guru
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2009
183
732
28
Ona fazla baskı yapmışsinz bu doğru. Zamana yaymak lazım bazı şeyleri acele etmişsiniz hep. Ama onun istediği şekilde ilerlemek de yanlış. İlgisizlik, onun istediği şeylerin olmasi, istediği zaman yazmasi gerçekten yıpratıcı şeyler. Yaşadım bunları. Bence görüşün (cinsellik kısmı size kalmış). Görüşmede nasıl davranıyorsa ona göre karar verin. Belki o da boyle düşünüyordur

Evet ilk zamanlarda gerçekten öyle yaptım, duygusal olarak da kötü olduğum bir dönemdi ve bunu ona da yansıttım. Ben de bu duygusallığı tetikleyen biraz da kendisi oldu esasında, bana başta hep bana destek olacağını, sarsıldığımda yanımda olacağını, birbirimize sırtımızı yaslamak istediğini söyledi ama muhtemelen benim bir anda bu kadar duygu yüküyle geleceğimi tahmin etmiyordu. Şimdi bir de her koşulda bana uyum sağlayarak yanımda olacak mısın dediğinde evet olucam dedim, bir şeylere itiraz ettiğimde sözünü tutmuyorsun diyecek. O dengeyi nasıl tutturacağım bilemiyorum hem baskı yapmayayım hem de benim isteklerim de önemsensin. Bu şekilde gerçekten yıpratıcı oluyor. Bazen gelmeye hiç zahmet etme, ben böyle devam edemeyeceğim demek geçiyor ama bazen de diyorum ki bir kere yüz yüze gel bitireceksen de devam edeceksen de o zaman karar ver.
 


ebru92

Guru
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2009
183
732
28
ıssız değil de kanı çekilmiş ruh emicilere kurban gitmiş denebilir. sıkıcı adam🤦🏽‍♀️
Aslında hiç öyle değildi, biz her konuştuğumuzda çok da eğlenirdik gerçekten çok severek konuşurdum onunla. Şu an böyle olmasında gerçekten biraz benim de payım var. Şöyle düşünün ki daha iki haftadır biriyle konuşuyorsunuz, akşam yorgunluktan uyuyakalmışsınız karşınızdaki kişi akşam akşam duygusala bağlamış, sebepsiz yere ağlamaya başlamış, sizin yanınızda olmanızı istemiş, siz uykudan uyanır uyanmaz uyku sersemiyle bu mesajları görüp daha ne olduğunu anlayamadan da sen hiç beni anlamıyorsun diye daha da duygusala bağlamış. Ben bu adama bunu yaptım işte. Ve işin garibi öyle olduğum zamanlarda sabretti, kendimi düzeltmeye çalıştığım zaman patladı 😂😂
 


ebru92

Guru
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2009
183
732
28
Benim de daha önce böyle bir ilişkim ya da ilişkimsi bir durumum olmuştu. O dengesizliklerine dayanamayıp ayrılmıştım. ona çok aşıkken ağlaya ağlaya ayrıldım. bence onun amacı sizi kullanmak. insan net olur, seversen seversin, yok duygular fazlaymış gak guk etmez. peşinden koşar. yaşadığınızın adı olması için kendi uğraşır. sürekli o sorar bana karşı bir şey hissediyor musun diye.. ilgiye gelince ilgisiz, ama seks muhabbetine gelince gayet ilgili anladığım kadarıyla. Amacını yeterince belli etmemiş mi sizce?

Bunu içimden bi ses hep diyor, diğer bi ses de ısrarla onu bastırmaya çalışıyor 😕😕
 


bilgichatun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
34
45
31
içinizdeki sesi bastırmayın bence. ilerde başka birine yine aşık olursunuz sizin sevginizi aşkınızı hakeden biriyle olursunuz. ben ondan ayrıldım iyice soğudum. dedim ki amacı masum aşık bir kızı kullanmak olsn birine ben aşık olamam böyle birini sevemem dedim. sonra karşıma eşim çıktı çok aşık oldum sevdim evlendik. farkı siz de sizi hakeden biriyle karşılaşınca görürsünüz gerçek aşk asıl eşimle yaşadığımdı
 

ebru92

Guru
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2009
183
732
28
içinizdeki sesi bastırmayın bence. ilerde başka birine yine aşık olursunuz sizin sevginizi aşkınızı hakeden biriyle olursunuz. ben ondan ayrıldım iyice soğudum. dedim ki amacı masum aşık bir kızı kullanmak olsn birine ben aşık olamam böyle birini sevemem dedim. sonra karşıma eşim çıktı çok aşık oldum sevdim evlendik. farkı siz de sizi hakeden biriyle karşılaşınca görürsünüz gerçek aşk asıl eşimle yaşadığımdı

Gerçekten çok teşekkür ederim bu yorum için, o kadar umut verdi ki. Artık 28 yaşında olmanın verdiği bi endişe var, bana değer veren birini hiç mi bulamayacağım diye, o yüzden de böyle birinde çok ufak bi değer görsem sonrasında o değeri geri çekse bile ona tutunmaya çalışıyorum, zamanla daha iyi olur diye kendimi kandırmaya devam ediyorum. Aşık deseniz değilim, sadece artık hayatımda biri olmasını istediğim için böyle davranıyorum. Ama sonunda yine kırılıyorum. Artık ben de onu umursamıycam, açıklama bile yapmaya uğraşmak istemiyorum sessiz sedasız uzaklaşıcam. Her mesaj attığında hazırda beklemiycem. Eğer gerçekten niyeti sadece cinsellik değilse, değer veriyorsa ama kötü bi zamandan geçtiği için böyle davranıyorsa çalışsın çabalasın. Artık ben çabalamıycam
 


vesikaliyarim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2014
7.181
12.611
41
Ay off içim şişti adamdan...
Ne o nazlar niyazlar...Sen gidecekmişsin, sen gel demene bozulmuşmuş...Aaaay mıymıymıy...Eskisi gibi su zaman olurum diye söz veremezmişmiş...
Gelirmiş ama geldiğinde de cinsellik olacak pazarlığı yapmış senle bu da zaten sırtlan olduğunu gösteriyor ...
Oyle şeylerin pazarlığı olmaz artı ilk kez yüzyüze gelip asla cinsellik yaşama o erkekle..

Ayyy ben direkt gıcık oldum adama asla muhatap olmazdım
 


Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 51 Kg. ile 69 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 166 cm. Başlangıç Kilom :82 Kg. Şimdiki Kilom :79.6 Kg.

Xlovelyxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2018
61
74
26
Neden bu adamda bu kadar ısrar ettiğinizi anlamadım. Henüz yüz yüze bile görüşmemişken bu kadar kapılmanız doğru değil. Adamın niyetinin sadece cinsellik olduğunu düşünüyorum. Ayrıca eğer gelince bir şeyler yaşayacaksanız adam sonra yine böyle davrandığı sürece daha çok üzülüp pişman olursunuz. Lütfen dikkat edin
 

Kumruyumben

"Doruklara sevdalandım ışığa doymak için"
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2021
420
419
Merhabalar kızlar. Hem biraz içimi boşaltmak, açılmak hem de sizlerden fikir almak için yazıyorum. Epey uzun bir yazı olacak o yüzden sizden en başta özür dilerim. Uzun yazı okumayı sevmeyenler direkt konudan çıkabilir. Ama ben bazen burda böyle kendilerini uzun uzun anlatanları severek okuyorum, çünkü kesinlikle daha iyi anlaşılıyor. Bazıları gerçekten heyecanlı da oluyor, belki benim hikayem de biraz da olsa heyecanlı gelir de okurken sıkılmazsınız 😁😁Lisanstan tanıdığım, o zaman pek muhabbetimiz olmayan ama mezuniyetten sonra ara ara yazıştığımız bir bey var. Bi kaç ayda bir yazar, yazdığında benle çok ilgilenir, beni gerçekten çok iyi anlar, söylemediğim şeylerden bile beni anlar, derdimi dinler, o kendini pek açmaz ama ipuçlarıyla ele verir öyle biri, ama sonrasında ne olursa olur ters düşeriz restleşiriz, bi süre konuşmayız bi kaç ay geçince yine yazar. Restleşmelerimizin sebebi de aslında bana çok fazla soru sorması oluyor genelde, gerçekten her şeyi soruyor sanki bütün kişiliğimi, bütün ruhsal dünyamı, tüm geçmişimi bilmek ister gibi. Bu bey yazar ayrıca, bir kaç kitabı da var hatta bazen yaa bu kitabına karakter mi arıyor ondan mı bu kadar soru soruyor diye bile düşündüm yani😂

Biz ilk yazıştığımız zamanlar kendisi herşeyi sorarken sıra cinselliğe de geldi ve sadece aslında konu hakkında genel konuşurken bir anda özele indi ve sexting tarzı bişey yaşadık. Ben bunu yaşarken ondan biraz hoşlanıyordum aslında, ama bu hoşlantının karşılığı onda var mı emin olamadım açık açık senden hoşlanıyorum da diyemedim, hoşlandığımı biraz üstü kapalı anlasın diye ben duygusuz böyle şeyler yaşayamam, senle bunu yaşamaya devam edersem duygular gelişmeye başlayabilir dedim, buna tam olarak nasıl cevap verdi şu an hatırlamıyorum ama ben benden hoşlanmadığını, hiç bir duygusu olmadığını hissetmiştim bu yüzden uzaklaştım. Sonrasında bir kaç ayda bir bana yine yazdı, sanki hiç bişey olmamış gibi sohbet ettik. Benle yine çok ilgilendi. Ama ben daha önce o sextingi bi daha yaşamak istemediğim için hep tetikte oldum ve bazen çocuğun normal sorduğu şeyleri bile yanlış anlayıp tavır yaptım. Geçenlerde o eski mesajları okurken fark ettim bazı yerlerde gerçekten çocuk kötü hiç bişey dememişken ben sanki bana cinsellik ima ediyormuş gibi tavır almışım terslemişim.

Her neyse, asıl gelişmeler bir kaç ay önce başladı. Bu bey bana tekrardan yazdı. Biz yine her zamanki gibi hiç bişey olmamış gibi konuşmaya başladık. Yine beni çok iyi anladı, kafama en ufak bişey taktığımda bile bunu hiç söylememe rağmen mesajlaşırken bile anlıyordu senin kafana taktığın bir şey var diyordu öyle iyi anlıyordu beni. Zamanında gelgitlerim oldu, kendi içimde bunları halledip de geldim tarzında şeyler söyledi. Biraz arkadaşlarımın da gazıyla bu sefer tamam dedim, deneyeyim şans vereyim dedim. Her şey çok güzel başladı aslında. Bu arada kendisiyle aynı şehirde değiliz, o kadar yazışmamıza konuşmamıza rağmen henüz hiç yüz yüze gelmedik. İşte ilk başta benim olduğum şehre beni görmek için gelebileceğini söyledi. Ama sonra işten izin almakta sıkıntı yaşayabileceğini söyledi. Ben uzaktan çalışıyorum bu arada, senin izin sıkıntın yok aslında sen de gelebilirsin dedi. Ben olmaz ilk sen gel dedim, ya da ortak bi yerde buluşalım dedim. Buna biraz bozuldu.

Dedim ya başta her şey çok güzeldi, ve ben tam bir duygusal açlıkla kapıldım gittim. Gerçekten fazla duygusallaştım. Duygusal olarak da iyi olmadığım bir dönemdi, bazı akşamlar nedensiz ağlamalarımla bile uğraşmak zorunda kaldı öyle düşünün. Ben gerçekten bir anda hiç yüz yüze bile gelmemiş olmamıza rağmen uzun yıllardır sevgiliymişiz gibi hissetmeye, ondan da bunu beklemeye başladım. Sonra o bunu hissedince sanırım biraz geri çekti kendini. O çok hoşuma giden ilgi geri çekilince ben bi bocaladım, noluyor dedim ne değişti. Bu arada ara ara sextinglerimiz de oluyordu artık. Benle asıl bunları konuşmak istiyordu, istediğini elde edince vaz mı geçti ki diye düşündüm. Bana daha az yazmaya başladı. Bi akşam az yazıyo diye trip attım iki saatte bir yazacaksan hiç yazma dedim, sadece peki dedi kesti. Ertesi gün de akşama kadar yazmadı.

O arada ben yazdığı son kitabı almıştım. Onu okuyordum. Kitabı okurken şok oldum resmen, kitapta bir adam var, bu adamın yıllardır tanıdığı ama sadece bir kaç ayda bir bir kaç kez görüştüğü bir kız var. Bu adam bu kızı hep çok iyi anlıyor, hatta kız onun bu kadar iyi anlamasına şaşırıyor (bu bizim konuşmalarımızda hep yaşadığımız bir şeydi aslında). En son kızla yine bir kaç ay önce görüşmüşler. Ve adam bir karar veriyor, elimde önemli bir iş var o işi bitirdikten 10 gün sonra kızı arayacağım ve konuşacağım. Kitabı okurken dedim biz de en son bi kaç önce konuştuk ve bu adam bana bu kitabı çıkardıktan 1 2 hafta sonra falan yazdı. Beni aldı bir heyecan, Allahım bu kitaptaki kız ben miyim diye. Önceki akşam da trip atmıştım tabi. Gönlünü almak için yazdım, konuştuk, sen öyle trip atınca bana sırtını dönmüşsün gibi hissettim beni çok rahatsız etti. Öyle bi niyetim olmadığını, benle az konuştuğu için üzüldüğümü söyledim. Konuşmanın sonunda bazı şeyleri açık açık konuşalım dedik birbirimize.

Bana her defasında geri dönüp yazman benden etkilendiğin için miydi diye sordum, ben etkilenmeye inanmıyorum anlamaya ve anlaşılmaya inanıyorum senle de birbirimizi anlayabileceğimizi düşünüyorum dedi. Duyguları hakkında daha açık olmasını istedim, ben duygularımı rahat konuşabilen bi insan olsaydım bu kadar çok yazar mıydım sence dedi. Sonra dedim, ben kitabını okudum yani tabi kalkıp da bize kitap yazdığını düşünmedim tabi ama bizden etkilendin mi sanki çok benziyo bize dedim. Aldığım cevapla başımdan aşağı kaynar sular döküldü 😁😁 ben onu 3 4 yıl önce yazmıştım, yeni yayınlatabildim, tamamen kurgusal, benim yazdıklarımla hayatım arasında ilişki kurmaya çalışma dedi. Dedim tamam, o bozulmuşlukla konuyu kapattım tabi, dedim rezil oldum resmen.

Sonrasında yine benle daha az konuşmaya devam etti, bazen gerçekten çok iyiydi ama bazen de uzaktı. Biraz ben de zorladım sanırım direkt dile getirmedim ama davranışlarımla, konuşmalarımla hep bu ilişki nereye gidiyo, bizim bi adımız var mı, sevgili miyiz değil miyiz bunu sorguladım aslında. En sonunda bana çok yoğun duygusal beklentilerin var ve bunlar bir araya gelmeden doyurulamayacak şeyler, sanki 40 yıldır birlikteymişiz gibi beklentilerin var, bunların olması için birlikte zaman geçirmek lazım dedi hep. Benim derdim de oydu zaten, birlikte zaman geçirelim ki bunlar olabilsin, ama o bana uzaktı. Duygusal olarak uzaktı ama cinsellikte sıkıntı yoktu tabi. Tabi bazen sexting yaparken bile geç yazıyordu o ayrı 😁 bi yerden sonra duygusallık konusunda o kadar hassaslaştı ki sırf sarılmaktan bile bahsettiğimde rahatsız oldu ve bana bir hafta yazmadı. Bir hafta sonunda yazdığında da üstümde çok duygusal baskı kuruyorsun, benim gibi duygularını ifade etmeyen bi insan için bu çok yıpratıcı oluyor sana yetişemediğimi hissediyorum, ve sen hep benle bi yarış içindesin birbirimizi görme konusunda bile senin imkanın olduğu için gel dememe rağmen sen ben gelmem sen gel ya da orta bi yerde buluşalım dedin, bu kadar baskıya gelemiyorum, bu baskı beni o kadar yordu ki bir haftadır hep sana yazmamı engelledi dedi. Haklı olduğu yerleri kabul ettim, ama benim de haklı olduğum noktalar vardı kendimi gerçekten hiç önemsenmemiş hissettim son zamanlarda dedim. Sonraki 2 3 hafta ayrı gibiydik, ne ondan bi adım geldi ne benden.

Sonra geçen hafta yine yazıştık, olanları bu kez sakin kafayla konuştuk. İkimiz de artık sakinleşebilmiştik çünkü. Bana 1 yıldan beridir zor zamanlar geçirdiğini söyledi (iş konusunda sıkıntısı var, 2 yıldır uğraştığı bir hayali var ama bir türlü ona ulaşamadı ve o yüzden sinirleri bozuluyor), hiç eskisi gibi değilim, bazen kendime bile tahammülüm olmuyor, bu durumum ne zaman geçer onu da bilemiyorum, sana şu kadar zaman sonra eskisi gibi olcam diyemiyorum, şimdi söyle sen bu süreçte tamamen bana uyum sağlayıp benim yanımda olacak mısın diye sordu. Ben ona çok kızgındım, çünkü özellikle de son zamanlarda bütün ilişkimiz onun istekleri üzerinden yürüyordu, benim istediklerimin pek bir önemi yoktu, o çok duygusal olduğum dönemde bir sağlık sorunum vardı ve bana hiç o noldu nasıl sonuçlandı diye sormadı bile. Ama bana kendini bu kadar açıp da yanımda olacak mısın diye sorunca hayır diyemedim evet olucam dedim.

Ertesi gün eskisi gibi yine mesajlaştık, yine günaydın mesajı yazdı sonrasında sohbet ettik ama sonraki günler mesaj yok. Ben yazarsam yazıyor, yine çok üstüne düşmeyeyim diye ben de az yazıyorum yine 2 gündür biraz da olsa konuşabildik çok şükür. Bu sefer daha akışına bırakmaya, yönetmemeye çalışıyorum. Dün yazışırken bana bu ay benim olduğum şehre geleceğini söyledi. Ve geldiğinde cinsel manada bir şeyler yaşamak da istiyor. Benim derdim şu an şu ki: ben bu adamın tek istediği cinsellik mi, yalnızca bunun için mi konuşuyor yoksa hissettiği duygular da var (ki asla ifade etmediği) ama her erkek gibi doğal olarak arzuluyor mu anlayamıyorum. Bi yandan da diyorum tek amacı cinsellik olsa haftalardır konuşmamışız, şimdi bulmuşken böyle az yazmak yerine tam tersine sürekli bunları konuşmak için yazmaz mıydı?

Gerçekten içine kapanık biri, yazdığı yazılardan da anlaşılıyor bu. Kendini kolay kolay açmıyor, bana bir yıldır iyi değilim diyebilmesi için bile bizim epey tartışmalardan geçmemiz gerekti. Ancak böyle son noktaya gelince açıyor kendini, ben de o anlarda inanılmaz bir merhametle doluyorum. Bu merhametin hata mı diye düşünüyorum. Şu an aramızdaki ilişki onun istediği şekilde seyrediyor, duygusal baskı duymasın diye duygusal bişey dile getirmiyorum, bana az yazdığı az ilgilendiği zaman şikayet etmiyorum. Ama buna değecek mi bilmiyorum. Gerçekten kötü zamanında yanında olacağım ve bununla aramızdaki ilişki güçlenecek daha sağlıklı bir ilişkinin başlangıcı mı olacak yoksa ıssız bir adamı boşu boşuna iyileştirmeye çalışıp sonunda üzülen ben mi olacağım bilmiyorum.

Hikayem bu şekilde. Buraya kadar sabırla okuduysanız gerçekten çok teşekkür ederim, h
Ve geldiğinde cinsel manada bir şeyler yaşamak da istiyor.

akkınızı helal edin.
Bunu direkt söyleyen birisinde ben iyi niyet görmüyorum. Size tavsiyem uzak durmanız. Sapık mıdır nedir? İnsan böyle bir şey söyler mi,saygısızlık.
 

Mothers daughter

V❣️
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2010
3.354
3.213
Hiçççç uğraşmaya değmez. Egosu yüksek, bencilin teki.
Daha önce buna benzer biriyle ben de görüşmüştüm. İnan insanı mental olarak o kadar çok yoruyor ki. Böyle dengesiz insanlar seni de dengesizleştiriyor.
Gerçekten seven, değer veren insan böyle davranmaz. Bir kere önce "NET" olur.
Amacı kesinlikle cinsellik yaşamak. Senle daha yüz yüze gelmemiş, daha ilk buluşmanızda sana böyle bir talepte gelebiliyorsa onun hiçte iyi niyetli biri olduğunu düşünme. Seninle sevgili olmak istemiyor. O yüzden böyle bir görünüp bir kayboluyor.
Senin yerinde olsam hiçbir şekilde onla görüşmem. Hatta mesaj atarsa okundu yapıp cevap bile vermem. Dünyanın onun etrafında dönmediğini görsün bakalım.
 

ebru92

Guru
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2009
183
732
28
Hiçççç uğraşmaya değmez. Egosu yüksek, bencilin teki.
Daha önce buna benzer biriyle ben de görüşmüştüm. İnan insanı mental olarak o kadar çok yoruyor ki. Böyle dengesiz insanlar seni de dengesizleştiriyor.
Gerçekten seven, değer veren insan böyle davranmaz. Bir kere önce "NET" olur.
Amacı kesinlikle cinsellik yaşamak. Senle daha yüz yüze gelmemiş, daha ilk buluşmanızda sana böyle bir talepte gelebiliyorsa onun hiçte iyi niyetli biri olduğunu düşünme. Seninle sevgili olmak istemiyor. O yüzden böyle bir görünüp bir kayboluyor.
Senin yerinde olsam hiçbir şekilde onla görüşmem. Hatta mesaj atarsa okundu yapıp cevap bile vermem. Dünyanın onun etrafında dönmediğini görsün bakalım.

Ben de öyle yapmaya karar verdim. Muhtemelen bir kaç ayda bir tekrar yazması da boşta kaldıkça benim mutlaka cevap vereceğimi bildiğinden bana yönlenmesiydi. Herkesi kendim gibi iyi niyetli zannediyorum malesef 🙁🙁