Bunu her şeye rağmen inancı olan kadınlara yazıyorum

Arzuuu34

Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2023
393
139
37
Hayatta en çok ne istersin deseniz anne olmak isterim derim. Daha ilk adetimi gördüğümde karnımı ovalayan anne olabileceğim diyen bir kuş çocuğuydum. 8.5 senelik bir ilişki yaşadım ve evlenmeden ayrıldım. 35 yaşında evlendim. Çok aşık oldum sevdim. Hamile kaldım. Gurbet sendromu nedeniyle kalbi durdu kürtaj oldum. Tekrar hamile kaldım. Gelişmedi. Tekrar kürtaj oldum. Eşim dünyanın en mükemmel eşiydi. Ama iki insan vardı içinde belki göremedim. Korkunç bir şiddete maruz kaldım. Boşanacağım. Ve şimdi anlıyorum. Allah bazen bizi korumak istiyor bazen nasip etmiyor aöa bildiği var. Lütfen üzülmeyin. Sadece hayırlısını isteyin. Ben boşanıp belki bir daha hamile olma hayali bile kuramayacağım. Ama siz olmadığında bilin Allah’ın daha iyi bir planı var 🙏🏻 sevgiler

her şerde Allahin bir hayiri mutalaka vardir. zamaninda agladigim bişey için sonra iyiki olmamiş dedigim çok oldu. şimki ters giden her şeyde bir iyilik ariyorum ve bekliyorum.

Hayatta en çok ne istersin deseniz anne olmak isterim derim. Daha ilk adetimi gördüğümde karnımı ovalayan anne olabileceğim diyen bir kuş çocuğuydum. 8.5 senelik bir ilişki yaşadım ve evlenmeden ayrıldım. 35 yaşında evlendim. Çok aşık oldum sevdim. Hamile kaldım. Gurbet sendromu nedeniyle kalbi durdu kürtaj oldum. Tekrar hamile kaldım. Gelişmedi. Tekrar kürtaj oldum. Eşim dünyanın en mükemmel eşiydi. Ama iki insan vardı içinde belki göremedim. Korkunç bir şiddete maruz kaldım. Boşanacağım. Ve şimdi anlıyorum. Allah bazen bizi korumak istiyor bazen nasip etmiyor aöa bildiği var. Lütfen üzülmeyin. Sadece hayırlısını isteyin. Ben boşanıp belki bir daha hamile olma hayali bile kuramayacağım. Ama siz olmadığında bilin Allah’ın daha iyi bir planı var 🙏🏻 sevgiler
Sizinle testiniz pozitif çıktığında konusmustuk o kadar üzülmüştüm ki ilerlemedigine geçen ay ben de kürtaj oldum.bazen bazı seylerde çok ısrar ediyoruz Allah bizim için en hayırlısı neyse onu veriyor aslında ama biz o an için göremiyoruz eşinizin yaptıkları için gerçekten cok üzgünüm boşanmak en doğru karar gibi.size yürekten sarılıyorum ❤bebek için de yumurtalarınızı dondurmayı düşündünüz mü belki ileride olur cok da haddim olmayarak söyledim bunu ama ilk aklıma gelen o oldu

X