Yöresel Tarif Buram Buram Anadolu ! Yöresel Yemekler

Yöresel Yemekler

En Başarılı Bulduğunuz Yöresel Yemek Tarifi Hangisi?

• Ankete Katılan
    234
  • Anket Kapalı .
Ben sizi düşündüğüm için kendimi feda ediyorum :KK42:O güzelim yemekleri yedikten sonra yuvarlanarak gezeceğim :rolleyes: Sizin yuvarlanmanıza izin veremem :KK61:
:rolleyes::rolleyes:
bu aralar hastayım diye evdeyim vallahi iki kilo almışım önceki iki eksiğim vardı onu da almışım ben hiç kilo alamayan biriydim sanırım yaşlanıyorum :KK43:
ayy bizi de düşünürmüş ablamız :KK19: kıyamam gönlüm razı gelmez senin tek yuvarlak olmana boyumda kısacık zaten enlemesine kolay giderim ben :KK70:

Mune Mune ye ne oldu kızlar profiline sınır getirmiş ...???haydi yolcu abbas demiş hoşçakalın demiş. ne oluyor bilgisi olan varmı..nereye gitti munemizzz..

bu aralar hastayım diye evdeyim vallahi iki kilo almışım önceki iki eksiğim vardı onu da almışım ben hiç kilo alamayan biriydim sanırım yaşlanıyorum :KK43:
ayy bizi de düşünürmüş ablamız :KK19: kıyamam gönlüm razı gelmez senin tek yuvarlak olmana boyumda kısacık zaten enlemesine kolay giderim ben :KK70:
Tamam siz bilirsiniz beraber yuvarlanalım :KK70:
Ben Güney Doğu Anadolu sorumlu,Nur Doğu Anadolu,Sen de İç Anadolu sorumlusu olursun :KK70:

X