Burası da olmasa...

Kvniz bencil ve empati yoksunu, bu net. Bu tip bir insanla başa çıkmanın tek yolu görüşmemek. İşte eşiniz bu durumu kabullenecek mi? O kısım önemli. Ya zorla kabul ettireceksiniz ya da yol vereceksiniz. Böyle kvler ile ömür geçmiyor, tecrübe konuşuyor. Bu kavgalar gittikçe çirkinleşiyor olmadık hakaretler işin içine giriyor. Hırs yapıyor bu kvler gelin kendilerine hizmetçi olmadıkça, gözleri dönüyor desem yeri.
Eşim bu durumu kabul etmez sanmıyorum😔 henüz bende ne yapacagımı nasıl davranacagımı inanın bilmiyorum. Görüşmemek cok uc bi nokta ayda yılda bi görürüm gelir kapımı calarlarsa diyorum

Eşim bu durumu kabul etmez sanmıyorum😔 henüz bende ne yapacagımı nasıl davranacagımı inanın bilmiyorum. Görüşmemek cok uc bi nokta ayda yılda bi görürüm gelir kapımı calarlarsa diyorum
İşte ona da müsade etmiyorlar. Sürekli eş kişisini dolduruyorlar gelemiyoruz gidemiyoruz diye duygu sömürüsü yapıyorlar. Benim eşim de her seferinde mesafe koyma çabalarıma tepki gösterdi görüşmeye zorladı sonuç olarak iyice birbirimize girdik. Sizinkine de benimkine de herşeye tamam dicek bir köle lazım.

İşte ona da müsade etmiyorlar. Sürekli eş kişisini dolduruyorlar gelemiyoruz gidemiyoruz diye duygu sömürüsü yapıyorlar. Benim eşim de her seferinde mesafe koyma çabalarıma tepki gösterdi görüşmeye zorladı sonuç olarak iyice birbirimize girdik. Sizinkine de benimkine de herşeye tamam dicek bir köle lazım.
Of of iki ucu b.. değnek dedikleri bu olsa gerek

Burası da olmasa deme. Bu zamana kadar egolarına ters düşmemişsindir. Emin ol bir kaynana olmasa da buradakiler de eski konunla bile seni vururlar :)

Neticede İNSAN !

Arkadaslar merhaba. Cidden burası da olmasa kimle dertleşirim bilmiyorum artık düşündüm benim imtihanım kaynanam mı yoksa ben mi onu kendime imtihan ettiriyorum zorla... Eşim şehir dısındaydı görevde bende kızım babaannesini dedesini görsün canımız sıkılmasın diye köye yanlarına cıktık. Köy dediysemde aklınıza köy manzarası gelmesin şehirden hallice. Neyse bugun 6. Gün ve bizim evimize gecicektik. Yarın kv komsuya oturmaya gidiyomus tam evden cıkıcakken komsu geldi elinde malzemelerle bana kek yap demeye kv me. Kv direkt konuyu bana attı biz şimdi gidiyoruzda x'in fırını cok güzel kek yapıyo orda yapar. Bende 2hafta önce bi salgın gecirdim şimdi yeniden hastayım kp bize hasta oldugunu söylemedi bize de hastalık gecti. Bin pişman oldum gittiğime de gerci neyse. İnanın hastalıktan ölüyorum senelerdir hasta olmadım bu hastalıktan kafamı kaldıramıyorum. Kadın gidince dedim anne niye benim adıma söz veriyosun görmüyo musun hastayım cocuk durmuyo etmiyo. Bana dediki sürekli bi bahane bulup her seye hayır diyosun hic bişey yapmak istemiyosun bilmem ne. Ya dedim anne ne alaka ben sen ne dedin de yapmadım sanki he yapmadın hicbişey diyosan da zaten ben hicbişey diyemem sana laf anlatmam daha dedim. Sonra hic konusmadım evden cıktık yürüyerek bizim eve gidiyoruz. Yolda basladı. Ben bu zamana kadar kimseye hayır diyemem de el ele yapıyo bu zamanda sen hicbişey yapmıyosun sen bu gidişle bu kafayla yalnız kalıcaksın alt tarafı bi kek kek yapmakta ne var. Dedim iyi sen yaparsın o zaman dedim. Hee ben yaparım sakın sen elini bile sürme dedi sesini yükseltti. Benimde zaten artık sabrım tastı. Dedim senin cevrende birileri var da sana altın mı takıyolar hep arkanızdan bi konusmadıgınız küfür kalıyo. Ben de inanın bu zamana kadar misafiri gelse cok gelmez ama gelse de zaten tatlısını yaparım gider hizmet ederim bulasıktı toplamaydı vs vs. Yani cidden yapmayan her seye hayır diyen biri olsam cidden savunmam da kendimi ben böyle biriyim der susarım. Madem dedim ben hicbişey yapmadım bu zamana kadar ne temizlil ne tatlı ne bişey o zaman sen de nankörsün anne dedim acık acık. Sinielerim attı inanın yarım saatlik yolda sinir minir kalmadı ne sustu ne susayım dedi. Artık en sonunda özür diledim tamam anne özür dilerim yeter kapatalım dedim onda bile söyledşkten sonra özür dilemişsin ne anlamı var dedi. İyi küselim dedim cevap vermedi. Ben dedim kek meselesi mi yani tek sorun dedim sen dedim bana emrivaki yapıyosun dıdısının dıdısına ne diye kek yapıyomusum yani. Bu zamana kadar inanın evlerimiz cok yakın. Ne lohusalıgımda bi kap yemek yaptı ne yardımcı oldu geldi kaldı üstüne mevlid okuttuk annemle ne bişeye elini sürdü misafir geldi gitti. Üstüne bu sene tutturdu dogumgününe bile karıstı istediklerimle kutlamama bile karıstı illa onun dediklerini cagırmadım diye inanın kocamla aram bozuldu. Gecen sefer cok üstüne gittim eşimin farkındayım yapmamam gerekiyodu ama şimdi kalkıp eşimi doldurursa ne demem ne yapmam gerek. Cidden haksızsam söyleyin. Ben bin pişman oldum söylediklerime keşke huzursuzluk cıkmasın diyip sussaydım diyprum ama bu zamana kadar hep sustum her dediğine tamam dedim. Gecen sefer kavga ettiğimizde suclu benim annem oldu beni doldurdu diye. Şimdi sucu kime atıcak bilmiyorum. Sonra ben cocugu parkta oynatırken fısır fısır hemen kp işten gelmişti ona da anlattı. İnanın salak değilim yüzü düştü. Benim sinirlendiğim şey bu zamana kadar bana asla deger vermemiş bana zor zamanımda yardım etmemiş hep istiyoki ben yapayım. Yani iyi hoş içimden geldikce yaparımda bende insanım bende hasta olurum ben de hayır diyebilirim dimi
Madem o pislik yapıyor siz de yapın. Dibine kadar inkar edin 😃

X