Burberry'nin parfümlerinden anlayanlar!

Tspk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2015
17
3
28
Selamlar Bugün 2 parfüm denedim. Biri Burberry'nin body olanı, diğeri body tender. Ikiside hoş fakat body tender daha bi iyi oldu sanki. Ama kış için hafif kalır diye düşündüm arkadaşlar. Ve edt ama gayet Kalıcı yani. Ikisi de hoş güzel. Yorum yaparsanız çok sevinirim çünkü yarın alacağım. Şöyle düşündüm yazın ağır parfümler mide bulandırıcı olabilir falan kışın hani hafiftir ağırdır fark etmez diye düşündüm. Almayı düşünüyorum çok beğendim Yorumları alalım lütfen :)

Canım ben bodyi çok severim ama body intense daha yoğun ve daha kalıcı tender olanını bilmiyorum ayrıca bana kalırsa edt yerine edp yi tercih edersen kalıcılığı daha iyi olacaktır ama body nin ve body intense in edp olanı çok güzeldir

Selamlar Bugün 2 parfüm denedim. Biri Burberry'nin body olanı, diğeri body tender. Ikiside hoş fakat body tender daha bi iyi oldu sanki. Ama kış için hafif kalır diye düşündüm arkadaşlar. Ve edt ama gayet Kalıcı yani. Ikisi de hoş güzel. Yorum yaparsanız çok sevinirim çünkü yarın alacağım. Şöyle düşündüm yazın ağır parfümler mide bulandırıcı olabilir falan kışın hani hafiftir ağırdır fark etmez diye düşündüm. Almayı düşünüyorum çok beğendim Yorumları alalım lütfen :)
body tender olanını denemedim ama klasik body olanını hiç begenmıyorum ben.

body intense vardı o güzeldi, onu denedin mi?

Burrberry parfümlerinden anliyanlar yazmissin ya canim ben bu ikisini denemedim ama diyer iki kokusu olan classic ve weekend tavsiye edebilirim. Bu markayi sevmiyorum bu yüzden son cikardigi parfümlerde benim ilgimi pek cekmedi gerci zaten eski parfümleri kadar basarili olucaklarinida hic düsünmedim. Sanirim biraz önyargiliyim....
Gerci brit ve londonu bile cok merak etmeme ragmen deniyememistim.

Bu markayi sevmesemde, parfümleri cok tanidik ve yaygin olsada bu iki koku okadar güzelki. Aradan okadar zaman gecti birsürü yeni parfüm cikti unutmustum varliklarini. Herkes tarafindan kullanilmasi beni uzaklastirdi bu parfümden. Ama özelikle aklim hep classicde kaldi simdi aradan okadar zaman gecmis alip kullansami diye düsünüyorum. Ama cok yaygin olmasi beni malesef tereddüte birakiyor

Evet tanidik ama asil bir koku. kesinlike bas agrisi yapmaz ve asiri bir tatligi yok.
Bu arada ben agir tatli kokularida cok severim ama bazi parfümler tüm beklentilerinizi karsilayabiliyor. Bazilariysa sadece seker kokuyor.Adi gibi klasik bir parfüm kullananlar bilir. Ayrica 4 mevsim kullanabilinecek bir parfüm ama sonbaharda ayri bir güzel olur.

Cnm ben Burberry Body Intense kullandım ve memnun kaldım, Body'ye göre daha yoğun ve kalıcı.. Tender olanı hafif zaten, kış için tavsiye etmem.. Intense olanını önerebilirim :)

Cnm ben Burberry Body Intense kullandım ve memnun kaldım, Body'ye göre daha yoğun ve kalıcı.. Tender olanı hafif zaten, kış için tavsiye etmem.. Intense olanını önerebilirim :)

Yok genelde her markanın intense olanı ağır gelir midem kaldırmaz ağırları. Body yada tender düşündüm. Halen kararsızım açıkçası :) sizce hangisini almalıyım?

Yok genelde her markanın intense olanı ağır gelir midem kaldırmaz ağırları. Body yada tender düşündüm. Halen kararsızım açıkçası :) sizce hangisini almalıyım?
Hangisini begendiysen onu al o zaman.
Çünkü bize hoş gelen sana hoş gelmeyebilir.

Mesela cogumuz intense begenmişiz,
ama sen intese olanlar ağır gelir diyorsun:)
Yani bu durumda bence hangisini begendiysen
onu alman daha mantıklı.
Kullanacak olan sensin sonucta:)

body intense i kesin dene almadan canım.. bunun bir de rose olanı çıkmıştı gerçi limited da olabilir o hatırlamıyorum net ama o da güzeldi hem çok ağır sevmiyormuşsun.. bir de the beat e de bir bak.. :KK3:

body intense i kesin dene almadan canım.. bunun bir de rose olanı çıkmıştı gerçi limited da olabilir o hatırlamıyorum net ama o da güzeldi hem çok ağır sevmiyormuşsun.. bir de the beat e de bir bak.. :KK3:

Evet limited canım gördüm ama denemedim o nasıl deneyeyim

Cnm kesinlikle denemeden karar verme, Body Intense çok ağır kokan bir parfüm değil, kokusuna bakmanı tavsiye ederim:) Senin sevdiklerinden hangisini önereceğimi sorarsan Body'yi öneririm.. Tender kış için çok hafif kalır :)

Cnm kesinlikle denemeden karar verme, Body Intense çok ağır kokan bir parfüm değil, kokusuna bakmanı tavsiye ederim:) Senin sevdiklerinden hangisini önereceğimi sorarsan Body'yi öneririm.. Tender kış için çok hafif kalır :)

Teşekkür ederim peki body festive limited nasıl denediniz mi

Bende body i severim cokda guzel kremsi pudramsi bi kokudur :)) intense olanida cok guzel. Ben birde eskilerden weekend ve londonu cook seviyorum burberry parfumleri arasinda en farkli en disi kadinsi olani kesinlikle london. Benim favorim londondur bu yuzden :) birde yeni cikan my burberry var ki :) enfes bisi body nin birazdaha tatli hali gibi ben body e cook benzettim ama bodyden daha kalici :)

Bende body i severim cokda guzel kremsi pudramsi bi kokudur :)) intense olanida cok guzel. Ben birde eskilerden weekend ve londonu cook seviyorum burberry parfumleri arasinda en farkli en disi kadinsi olani kesinlikle london. Benim favorim londondur bu yuzden :) birde yeni cikan my burberry var ki :) enfes bisi body nin birazdaha tatli hali gibi ben body e cook benzettim ama bodyden daha kalici :)
London'ı kuzenimden biliyorum, evet gerçekten farklı ve hoş bi koku. Ben de çok sevmiştim :)

Burberry classic diyorum.. En sevdiğim Burberry parfümü.
Ama genelde Burberry parfümlerini beğenirim. Burberry body sportif hoş bir koku.. Onu da tavsiye ederim

Kızlar birde burberry body seti 252 liraya düşmüş. Body limited de sadece parfüm 259 tl. Hangisini alacağım çok kararsızım. Hangisi daha iyi daha mantıklı yardım edin

X