Burç,ten rengi ve imza parfümümüzü paylaşalım

Oğlak burcuyum
Beyaz tenliyim
Yıllarca Lancome Miracle kullandim.En son gözdem Coco mademoiselle. Efsunlu bir koku.Cok severek kullaniyorum.

goldea yı hiç denemedim çok merak ediyorum nasıl bir kokusu var :KK55: benim de yükselenim aslan :KK49:
Çok güzel gül kokuyor ama gul suyu gibi değil.Çok kalici hiç bi kokuya benzetemedim örnek versem son notasi odunsu ama ilk açılışı gül baskın değil kadinsı ve agir değil

Beyaz tenliyim
Başak burcuyum
Dedemin hac esansı diyorum
Fiyat :1 tl
Orginal dir %100yerli malıdır çakma sevmiyorum :olamaz: :KK8:

başak burcu
açık buğday ten
chloe love ve onun gibi çok şekerli ve ağır olmayan parfümler. o kadar sık parfüm değiştiriyorum ki henüz işte bu diyemedim :110: çünkü kullanmaya başladıktan 1-2 hafta sonra parfüm baş ağrısı yapmaya başlıyor bende.

Başak burcu buğday ten hangi parfumu onerirsiniz?
En uzun süre kullandigim good girl karolina

Ben bir çok parfümden rahatsız oluyorum özellikle, fresh kokularda. ağır kokularda o kadar etkilenmiyorum.
Millet Bvlgari hastası ama ben ortamında dahi bulunamıyorum.
Beğendiğim bi parfüm sıkıyorum diyelim, 1-2 hafta sonra beni rahatsız etmeye başlıyor, devam edemiyorum.
Paco Robanne Ultra Violet de çok severim.
YSL Black Opium da severim.

ama CK Beauty'yi tek geçerim.

ultraviolet kendini her yerde belli eden harika bir parfüm :KK5:

Selam uzun bir aradan sonra ultraviolet aldım yine ve sormak istediğim bir şey var bu parfümü sıkınca püskürerek çıkmıyor muydu ? Benim şuan aldığım parfüm su tabancasından çıkmış gibi tek doğru şeklinde çıkıyor. Kokusu da bir acayip geldi sahte mi acaba ?

Selam uzun bir aradan sonra ultraviolet aldım yine ve sormak istediğim bir şey var bu parfümü sıkınca püskürerek çıkmıyor muydu ? Benim şuan aldığım parfüm su tabancasından çıkmış gibi tek doğru şeklinde çıkıyor. Kokusu da bir acayip geldi sahte mi acaba ?
Evet püskürerek çıkması lazım nerden aldınız

Koku delisiyim. Geceleri bile kalkip parfüm sıkıp, koklaya koklaya yatan bir insanım. Asla tek parfümle yetinemem. Çabuk sıkılır ve değiştiririm. Ama versace crystal noir dan asla vazgeçemiyorum

Evet püskürerek çıkması lazım nerden aldınız
Deniyorum diye yarım basınca öyle çıkmış. Kokunun da ilk notaları garip gibi gelmişti ama biraz bekleyince tanıdım kokuyu ve şuan hala üzerimde ve eminim orijinal olduğuna :) Teşekkürler cevap için...

Aslan burcu buğday tenliyim. Gucci Envy Me çok elit bir koku çok klas çok tarz, eşi benzeri yok. Muadili YSL BLack Opium.

Aslan burcu buğday tenliyim. Gucci Envy Me çok elit bir koku çok klas çok tarz, eşi benzeri yok. Muadili YSL BLack Opium.

Gucci envy me ciceksi miskli fresh meyveli, ysl black opium daha tatli kahveli vanilyalı gourmand notalara sahip birbirlerine muadil olduklarina emin misiniz? 😎

Selam.
Aslan burcu açık tenliyim çoğunlukla baharatlı kokular hoşuma gidiyor. Uzun süredir kullandığım parfüm Hermes Merveilles ... bazen Vapo.

Yay burcu
(Yukselen Yengec 😅🤣)
Bugday ten

Sevdiklerim ;
Chloe Love
Lacoste pour femme
Avon pur blanca
Estee Lauder modern chic muse
Naomi campbell ama hangisi oldugunu bilmiorm dp'den kullanmistim
Dolce gabbana the one
Bir de Bvlgari Crystalline (tester koklayip cok begenmistim ancak almadim fiyati yuksek geldigi icin)

X