Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Burçlarla ilgileniyor musunuz

Sinirliyken susayımmı yada cevap verneyeyim mi neyi onerirsinjz vede tartistigimizda bazen susuyor okadar deliriyorum ki konuyu halletmeden basil cozecegiz diyorum konusmak istemiyorum diyor falan cok zor biri ama hemde cok minnoş :110:

Evet susuyorlar cnm
Haklıysan konuş haksızsan kabul et haksızlıgını

Evet çok zor ve bi okadarda çok tatlı burç oğlak insanları

Yardım sever ve merhametli kişilerdir.

Oğlak erkeği ciddi düşündügüyle evlenir
Evlenmediyse Evlenilecek biri olarak görmemiştir demek

Sinirliyken susayımmı yada cevap verneyeyim mi neyi onerirsinjz vede tartistigimizda bazen susuyor okadar deliriyorum ki konuyu halletmeden basil cozecegiz diyorum konusmak istemiyorum diyor falan cok zor biri ama hemde cok minnoş :110:
Ben bir öneri vereyim susmayın ama çok da konuşmayın tamam deyin suyuna gidin. Aynısı bendede oluyor. Bende sabırsızım bi an önce olsun bitsin isterim. Siz benim gibi değilseniz bekleyin o dönecektir belli bir süre sonra.

Ben bir öneri vereyim susmayın ama çok da konuşmayın tamam deyin suyuna gidin. Aynısı bendede oluyor. Bende sabırsızım bi an önce olsun bitsin isterim. Siz benim gibi değilseniz bekleyin o dönecektir belli bir süre sonra.

Sizin gibiyim halletmek istiyorum bende sizin burcunuz nedir

Evet susuyorlar cnm

Yaaa ben haklı olsam bile bi şekilde kendini haklı çıkarıyor ben mi safım:KK64:

Burçlarla bende ilgileniyorum ve Sevgilim oğlak burcu hem inatcı hemde kıskanç ama çok romantik ve sürpriz yapmayı hediyeler almayı çok sever. Burçlar kadar yükselen Burcumuzda karakter özelliklerimiz üzerinde etkili o yüzden sadece oğlaklar şöyle böyle diye değerlendirme yapmayalım

Oğlak erkeği yemek de yapar eşine yardım eder :)
Ben de oğlakla evliyim. Sağolsun müthiş yemekler yapar. Kıskançlık huyu yoktur. Saçma sapan harcama yapmaz. O nedenle cimri olmakla suçlanır hep. Çiçek almaz belki ama en güzel giyecekleri almam için kredi kartı bendedir. Bence oğlaklar evlenilecek insanlar. Bu arada ben akrebim.

Burçlarla bende ilgileniyorum ve Sevgilim oğlak burcu hem inatcı hemde kıskanç ama çok romantik ve sürpriz yapmayı hediyeler almayı çok sever. Burçlar kadar yükselen Burcumuzda karakter özelliklerimiz üzerinde etkili o yüzden sadece oğlaklar şöyle böyle diye değerlendirme yapmayalım

Evet burclarla ilgileniyorum dedim zaten farkindaysaniz eger yukseleni cok baskin birc burc degilse insanlar burcunun ozelliklerinin genelini tasir

Evet susuyorlar cnm

Aynen oyle cok tesekur ederim :KK200::anneadayı:

Ben de oğlakla evliyim. Sağolsun müthiş yemekler yapar. Kıskançlık huyu yoktur. Saçma sapan harcama yapmaz. O nedenle cimri olmakla suçlanır hep. Çiçek almaz belki ama en güzel giyecekleri almam için kredi kartı bendedir. Bence oğlaklar evlenilecek insanlar. Bu arada ben akrebim.

Evet cnm çok güzel oluyor yemekleri ben eşimden öğrendim yemek yapmayı :KK66:

Giyimlerine çok dikkat ederler :)

Atılgan girişkendirler işlere

Bu çok hoşuma gidiyor

Evet cnm çok güzel oluyor yemekleri ben eşimden öğrendim yemek yapmayı :KK66:

Giyimlerine çok dikkat ederler :)

Atılgan girişkendirler işlere

Bu çok hoşuma gidiyor
Yaaa benim sevgilimde cok guzel yemek yapar ama cam silmek toz almak falan asla yardim etmezmiş :)

X