Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Burçlarla ilgileniyor musunuz

:KK57:
Boğa yazan yerde mutlaka sadakat yazar ayol..
Güven ve sadakate en çok önem veren burçtur.:63:
Şinci efendim, Boğa evet aile hayatına çok düşkün bir burçtur. Hem erkeği için hem kadını için genel olarak sadık da denir ama aynı zamanda boğa erkeği için "kadınlara düşkün" de denir.
Bence
boğa güvenilirdir, iyi bir baba ve iyi bir partnerdir.
Genel olarak sadıktır da ama güzel olana hayranlığı, baskın karakteri, dominantlığı ve cinselliğe olan düşkünlüğü de göz önüne alındığında
Sadakat en önemli özelliği olarak ortaya çıkmaz.
Bence Oğlak kadınının da sadakat en önemli özelliği değildir, mesela. Ki genel olarak sadık bir burç olarak geçer.
Bence iki grup da sorunlu ilişkiye davetiye çıkarabilecek grup.
Misal evleneceksen yengeçle evleneceksin bence. İyi kalpli, sadık, sevgi dolu, verici.
Az biraz kendine acır ama olacak o kadar :KK70:
Boğa ya da Oğlakla sürekli didişmekten iyidir :KK70:

Terkediyor evet ama affedici ve kendisi sucluysa kesinlikle gonlumu alir. Kini devede yok ama bende akrep burcuyum bana yetisemez :KK67: haksizlik hic yapmiyor helede sucluysa kendisini bile cezalandirir o_O
Heh o hemen affetmesine fazla güvenme işte.
Senin şu an haberin yok ama onun sayfalarına çentik attığı bir defter var elinde, hesap tutuyor.
Akrep kindardır ama inan kin oğlağın inadıyla buluştuğunda neler olabileceğini düşünmek istemezsin :KK70:

Yay burcundan uzak durma konusuna katiliyorum. (Imza: yay burcu esi)
Oglak burcu cok hirsli, iskolik, kuralci ama icten ice duygusal diye biliyorum. Sevdigine sadik yani. Ama romantik olduklarini sanmiyorum. Bence zor insanlar :KK66: ama yaydan zor degil :p

Ah ahh evet işte o yuzden vazgecemiyorum ya :KK60: Ne romantik nede baska herhangi bir seyligi yok ama okadar düz bir insan ki hayran olmamak imkansiz .. Ama sinirli anlarimizda tartismalarimizda napmaliyim esinizde oglaksa bana biraz fikir verseniz Ve kiskanclik konularinda hic taviz vermiyor
sinirli anlarında normalde oğlaktan uzak durmalısın yalnız bırakmalısın ama ben aslan olduğum için daha da bi saldırıyorum tbi hoş değil bu ama huy işte benimki de. Sen sevgilin sinirlendiğinde onu bi süre yalnız bırak derim. Oğlaklar çok kıskançtr ve taviz vermzlr. Ama ben dedim ya aslan olduğum için kıskançlığından da taviz verdirttim. Yükselenim de burcum da aslan benim. Tamamen zor olanı oynuyorm. O yüzden benim adam benden daha çok zorlanıyor

X