Burcuzgenin mtevazi Malikanesi:)

:nazar:

öncelikle herşeyin çok güzel.. evin çok rahat görünüyo :))

öncelikle bayıldıklarımı sayıyım mağdem :) yemek odası takımın çok hoş çok sıcak bi hava katmış evine :) konsolun üzerindeki çerçeveler çok şıklar :)

oturma odandaki halıya bayıldımm

şu mavili banyo setlerine (primanovaydı sanırım) zaten bayılıyodum ama senin banyonda görmek dahada bi güzel geldi..

ayrıca mutfağın çok rahat görünüyo, hiç öyle tıklım tıkış birşeyler yok çok rahat ve çok huzurlu bi evin var..

he bide balkonunu çok merak ediyodum, sivri ve tatlişkoylada tanışmış olduk bu sayede :)))

Rabbim evinizde sağlıklı mutlu ve huzurlu günler geçirmenizi nasip etsin, her günün bi öncekinden güzel olsun inşallaahhh :Saruboceq: :nazar: :nazar:

senin yorumunuda senide gelir yerimmmmmŞeniz

neden tkasit taksit?

çünkü ben bi gerizekalıyım
hepsini aklımda tutamıyorum
bakıyorum bi yorum daha yapıyorum

anca işte

Burcuuu cnm maşallah yaaa
herşeyi geçtimde önce söylemeden edemicem banyo takımını görünce ne kadar duygulandım bilemezsin ne ççok muabbet dönmüştü üstünde şimdi böyle evine yerleşmiş görünceee duygularım kabardııı:KK70::KK70:
herşey çok güzell. bikere sıkış tıkış bi ev değil ya ohh dedim bakarken
salon rengin çok hoş hele o tablo tam benlik :jeyyar:
objelerin mumların herşeyin çook cici
bide o giyinme odasındaki halı gibi bişi varya bayıldım kız onaaa
perdeler harika durmuşşş
kız hani sana dediğimiz resmi büyütmemişsinn
cnm bir ömür mutlulukla otur evler başka başka olsada aşkınız hep aynı kalsınn :nazar:

Son düzenleme:
allah mutlulukla huzurla oturmayı nasip etsin çok güzel evin canım bayıldım mutfağandaki bebek yüzlü kavonozlarından aynılarından bendede var çok şeker duruyolar gerçekten ikea aynalar ve masa lambalarımızda aynı ama ben yatak örtüne bayıldım canım nerden aldın kaç paraya aldın yazarsan memnun olurum arkadaşım ağzınızın tadı bozulmasın güle güle otur evinde:nazar:

Rabbim Ağız tadıyla oturmayı nasip etsin burcum, evinizden huzur neşe kahka sevgi hiç eksik olmasın canım arkadaşım..:Saruboceq: Bişidiyimmi o yemek masasının karşısındaki tablooyu antreye assan nasıl olurdu?? yahu yemek yerken masadan bakanın gözü takılır kalır o tabloya kaydirigubbakcemile3
Sen iyisimi antreye asmayı bi düşün bebeeeem opuyorumnanaktan

o adam kafalı olan şeyler ne yafs

hani mutfaktaki

bu arada evet bukete katılıyorum
giyinme odandaki yerdeki şey süpperrr

helal be arkadaşıma nasıl uzun uzadıya yorum yapmışş kaydirigubbakcemile5

kuzum çokk teşekkür ederim. evet evin genel havası marmariste oluşumuzu yansıtıyor. mesela takımın kendi sandaleleri deriydi biz bambu seçtik daha serin tutar diye. halıya gelince esaeen yakından çok çokk uyumlu ama fotoda pek çıkmamış. oda bambu görünümüde bir halı. çok severek aldım kuzucum. sadece azcuık daha büyük olsa olabilirdi ama silip geçiyorum raht oluyor. dediğin gibi burda kilimden başka bir şey düşünülemezzzzzdelikafadulden

bence halının boyu cok ıyı ben yerler acık severım hele senınkı gıbı taş sa yerler

Burcu çok güzel canım. ben de sadelik delisi biri olarak çok çok çok beğendim. Özellikle yemek odası ve yatak odasının mobilya renkleri çok güzel. Tam marmaris evi. küçücük, şipşirin, kutu gibi. Huzurla oturun bitanem.

yani herkesin tarzı olmayan bir cins bu ev kaydirigubbakcemile3 o yüzden benim gibi birilerini bulmak güzel Şeniz
canım benim evinin her köşesi çok güzel çok sıcak:nazar::nazar::nazar:
sağlıkla mutlulukla oturun inşallah:Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

çokkkkkk teşekkür ederimmmm:1hug:
ben mutfak dolaplarının içinin resımlerınıde ıstıyom:nazar:

kuzum nan harbı hee nü de nü yanı adamın iştahı açılsın dıye mı ne:roflol:

hee iştahı açılsın ddie :roflol:
benden farklı bir şey beklemiyordun dimi :roflol:

sizin gibi evinizde çok şirin
allah mutlu huzurlu yaşamayı nasip etsin :nazar::asigim:

ayyy :kedi: çok teşekkür ederim iloş hanımcım :kedi:
yorumunuz altın kadar değerlidir benim için buyrunnnnnnnnn

burcu ben yerdeki taşlara basa basa çıplak ayakla dolaşmak istedim o evde heeeeaaaa
yaa biliyormusun ben hiç yapamıyorum onu.. :1no2:
ailla terlik giycem yaaa. ilk başlarda gezdim öyle ayak diplerim sertleşti. şimdi terliksiz gezmiyorum kaydirigubbakcemile3

bayıldım burcuözge bayıldımmmmmmmmmmmmmmmmmm:nazar:
ayyy göbek atan smileyde yokkiii sositososito
nasıl sevinçliyim anlatamam :kedi:

evet evet
yemek kısmı harika
yemek odanı çook fazla beğendim
bende beğenmiş olmanı çokk beğendimmm zemuszemus

neden tkasit taksit?

çünkü ben bi gerizekalıyım
hepsini aklımda tutamıyorum

anca işte
canın ne zaman isterse o zaman yap kuzum yaa dön bak gene yap :roflol:

merakımız bitermiş:dilcikar:

sen yayınla bak biz kk kadınlarında merak bitmez sende merak etcek bişiler buluruz üzülme gündemden düşürmeyiz:roflol:

bayıldım evin eşyalarına düzenine kutu gibi diyorsun ama güzel yerleştirmişsin :nazar:

renkler tam benlik yeşiller kırmızılar metaller şakkıdı yanlız nü varya nü resim salonda :jeyyar:

yatakodasında olsa daha iyi olmasmı:kedi:

yoksam orda dahamı iyi :nazar:

hepsiçok güzel siz güzelsiniz herşeyi gönlünüzce kullanmak nasip olsun mutluluğun daim olsun canım:nazar::nazar::nazar:Şeniz

burcu çok güzel canım ya.
daha önce koymuşrun siz taşınmadan çnceki halini eser yok o haliyle arasında dağlar kadar fark var.
demekki insanın zevkinin olması bir evi güzelleştimek için yeterli.
Banyo takımın çok cici.
mutfak zaten kırmızılı kettele dikkat ettim beko ya da arçelik sanırım gözüme kestirdim bile:jeyyar:
yatak örtün çok güzel kahve ve fıstık yeşili çok uyumlu renkler.
çok beğendim gerçekten şatafat yok gösterişli ve pahalı eşyalar yok belki ama huzurlu bir ev oldupu fotolardan bile bell oluyor.
Allah sizin gibi 37 ekran tv si ile mutlu bir yuva etsin bana daa aminnkaydirigubbakcemile3

Burcuuu cnm maşallah yaaa
herşeyi geçtimde önce söylemeden edemicem banyo takımını görünce ne kadar duygulandım bilemezsin ne ççok muabbet dönmüştü üstünde şimdi böyle evine yerleşmiş görünceee duygularım kabardııı:KK70::KK70:
herşey çok güzell. bikere sıkış tıkış bi ev değil ya ohh dedim bakarken
salon rengin çok hoş hele o tablo tam benlik :jeyyar:
objelerin mumların herşeyin çook cici
bide o giyinme odasındaki halı gibi bişi varya bayıldım kız onaaa
perdeler harika durmuşşş
kız hani sana dediğimiz resmi büyütmemişsinn
cnm bir ömür mutlulukla otur evler başka başka olsada aşkınız hep aynı kalsınn :nazar:

buketimmm :1hug:
banyo takımı dimii eyy gidi günler heyyyy :1rolleyes:
tabloyu görünce tıpkı böyle oldum :1shok: bu tam bizim salonun rengine göre almalıyızz almalıyızzzzzzdelikafadulden almazsan burdan gitmem serhatttt delikafadulden
vede aldık kaydirigubbakcemile3
giyinme odasındaki kilim koçtştan 20 tl kaydirigubbakcemile3 salon hariç tüm klimlerim 20 le 25 tl aralığında a.s salon 98 tl...
ay ne güzel söylemişsin evler duvarlar değişsede aşkımız baki kalsın :asigim:

allah mutlulukla huzurla oturmayı nasip etsin çok güzel evin canım bayıldım mutfağandaki bebek yüzlü kavonozlarından aynılarından bendede var çok şeker duruyolar gerçekten ikea aynalar ve masa lambalarımızda aynı ama ben yatak örtüne bayıldım canım nerden aldın kaç paraya aldın yazarsan memnun olurum arkadaşım ağzınızın tadı bozulmasın güle güle otur evinde:nazar:

çokk teşekkür ederim. evet bende hepsin severek aldım...:1hug:
bu yatak örtüm yataşın. 100 tl ye aldım peşinde.
3 yatak ötüm var şimdi böyle iltifat alınca iyiki bunu sermişim ddedim :kedi:

çok güzelmiş hakkatten, yemek yerken gözünüz resimdeki cıbıl kadına kaymıyo mu-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-
güle güle oturun
ya şu laptop sehpasını ikeadan aldın demi, nasıl, kullanışlı mı?:uhm:

düğünün gibi evinde orjinal canım
çok güzel çok hoş evin maşallah
Allah içinde sağlıkla, sevgiyle, huzurla oturmanızı nasip etsin inşallah

masanın üzerindeki aksesuarlara,
konsolun üzerindeki biblolara,
mutfaktaki tuzluklarınıza ve kavonozlarınıza,
banyo takımınız bayıldım

aksesuar seçiminiz bile düğününüz gibi farklı doğrusu
hatırlıyorum düğün resimleriniz de çok orjinaldi
çok sevimli ve birbirine çok yakışan bir çiftsiniz, maşallah
ben çok beğendim :nazar:

Çok güzel bir ev güle güle oturun
çok teşekkür ederimm :1hug:

merakımız bitermiş:dilcikar:

sen yayınla bak biz kk kadınlarında merak bitmez sende merak etcek bişiler buluruz üzülme gündemden düşürmeyiz:roflol:

bayıldım evin eşyalarına düzenine kutu gibi diyorsun ama güzel yerleştirmişsin :nazar:

renkler tam benlik yeşiller kırmızılar metaller şakkıdı yanlız nü varya nü resim salonda :jeyyar:

yatakodasında olsa daha iyi olmasmı:kedi:

yoksam orda dahamı iyi :nazar:

hepsiçok güzel siz güzelsiniz herşeyi gönlünüzce kullanmak nasip olsun mutluluğun daim olsun canım:nazar::nazar::nazar:Şeniz

temem o zaman merakınız bitmezse ne alaaa :kedi: zemuszemus
ayy çok şımardım ben hee bir görsen kedi gibi mırr mırr oldum kaydirigubbakcemile3
ayy en çok örtü olayı bende çok yok sevmiyorum ona takılır bizim hatunlar dedim ama herkes anladı beni. malum biliyorlar KKnın zır delisi:roflol: hiç bir yerde örtü yok balkonda örtü var :roflol:
nü ye gelelim....
yatak odasında ona gerek yok be anacım :eek:
salonda süper olduu:roflol:
ailecek severiz hafif erotizmi :roflol: aşkıma diyorum ki bu kız bana benziyor dimi aşkım.
aşkım: hayır.... hiç benzemiyor.. sen daha güzelsinn :asigim::kedi::sm_cool:

burcu çok güzel canım ya.
daha önce koymuşrun siz taşınmadan çnceki halini eser yok o haliyle arasında dağlar kadar fark var.
demekki insanın zevkinin olması bir evi güzelleştimek için yeterli.
Banyo takımın çok cici.
mutfak zaten kırmızılı kettele dikkat ettim beko ya da arçelik sanırım gözüme kestirdim bile:jeyyar:
yatak örtün çok güzel kahve ve fıstık yeşili çok uyumlu renkler.
çok beğendim gerçekten şatafat yok gösterişli ve pahalı eşyalar yok belki ama huzurlu bir ev oldupu fotolardan bile bell oluyor.
Allah sizin gibi 37 ekran tv si ile mutlu bir yuva etsin bana daa aminnkaydirigubbakcemile3

ayyy allahım herkese böyle bir yuva nasip etsn kuzuşummm :1hug:
37 ekran gelirr geçerr önemli olan huzur işte dediğin gibi a.s
mutfaktaki küçük ev aletlerim bosch marka canım daha doğrusu tüm beyaz eşyam boscha.s
aynen taşınmadan evvel eklemiştim işte bu ev o ev canım kaydirigubbakcemile5
hayat felsefem şu...
en uygun parayla en cici nasıl yapabilirim... :1rolleyes:
çünkü kendimi biliyorum 2 gün sonra sıkıldığımda atmak için bei tutan bir şeyler olmamalı.
sdece verdiğim paraya acıdığım ve sonra internette daha uyguna bulduğum çerçevelere yanıyorum. mudodan aldım sonra internette daha ucuz gördüm kahroldum. tanesi 44 interette 31 :çok üzgünüm: olsun beeee amann çok sevdim napim :lepi:

burcu'cum evişin çok güsel olmuş..
modern , sade ve huzur verici tam yaz kentine uygun bir ew olmuş
Allah sağlık , mutluluk ve huzurla oturmayı nasip etsin..

X