Burda ismi lazım olmayan konular dışında muhabbet serbest🤸‍♀️

Eşim bana incelik yapıp hamile kalmaya çalıştığım ay 300 kilo menemenlik domates almis evet tam 300 kilo bir haftadır salca menemen yapmadigim şey kalmadı domateslerle yarin geri kalanla evi kırmızıya boyamak istiyorum değişiklik olsun 🙈😢😢

Eşim bana incelik yapıp hamile kalmaya çalıştığım ay 300 kilo menemenlik domates almis evet tam 300 kilo bir haftadır salca menemen yapmadigim şey kalmadı domateslerle yarin geri kalanla evi kırmızıya boyamak istiyorum değişiklik olsun 🙈😢😢
Amanınn ben 20-25 kiloyu tek başıma zor yaptım doğrusu epey yoruldum. 300 kg nedirr ya. Yardım edecek insanlar vardır inşallah canım? O kadarını tek başına yapabilmen için Thor falan olman lazım. :KK53:
Benim eşimde konuşurken laf arasında kışlıkları “sevdiğim için” yaptığımı sanıyomuş onu öğrendim.:kızgın: Kışın sağlıklı lezzetli domates yemek için değilde kışlık yapmayı sevdiğim için yapıyormuşum güya 🤣🤣 ahhh erkolarrr ahhh:sinirli:

Bende az azdan hallediyorum. Birazdan 40 50 kilo alicam

Kızlar size bişey danışıcam. Ben daha evleneli 6 ay olucak evlenirken 63 kg ile evlendim şuan 75 kg. 😏 Çok fazla tatlı yeme isteğim var eskiden de yiyordum ama çalıştığım için kilo alımım hiç yoktu hep sabit kalıyordu. Ama şuan önüne geçemiyorum kilonun beni bastırıcak tatlı isteğimii bastırıcak bi fikriniz varmı 🙏 bu adı lazım olmayan konu bile ondan kaynaklı olmuyor diye düşünüyorum bir anda çok fazla almaya başladım.

Kızlar size bişey danışıcam. Ben daha evleneli 6 ay olucak evlenirken 63 kg ile evlendim şuan 75 kg. 😏 Çok fazla tatlı yeme isteğim var eskiden de yiyordum ama çalıştığım için kilo alımım hiç yoktu hep sabit kalıyordu. Ama şuan önüne geçemiyorum kilonun beni bastırıcak tatlı isteğimii bastırıcak bi fikriniz varmı 🙏 bu adı lazım olmayan konu bile ondan kaynaklı olmuyor diye düşünüyorum bir anda çok fazla almaya başladım.
Canım tiroidine baktır bir de şekerine baktır. Yani aslında tüm kan değerlerine baktır belki bir sorun vardır diye 😌

Bi genel kan tahlili yaptırın bakalım canım. Bi de tatlı türü istekleri bastıran şeyler var galiba. Çaya mı tarçın katıyorduk başka bişeye mi ben de okumuştum öyle bişey de unuttum. Bi araştır bakalım.

Kız ben fena oldum ya. Hep yatmak istiyorum. Demirim mi düştü ki benim yine ya. En son kışın böyle olmuştum. Demirim yerlerdeydi.
Ben de bikaç gündür öyleyim 8de uyku bastırıyor nerdeyse. Gündüz de uykumun geldiği oluyor. Bikaç gündür kahvaltıyı sallamak mecburiyetinde kalıyorum. Akşam yemeği tam oluyor sadece.Acaba bikaç günle değerlerim hemen düşer mi ki?

Ben de bikaç gündür öyleyim 8de uyku bastırıyor nerdeyse. Gündüz de uykumun geldiği oluyor. Bikaç gündür kahvaltıyı sallamak mecburiyetinde kalıyorum. Akşam yemeği tam oluyor sadece.Acaba bikaç günle değerlerim hemen düşer mi ki?
Ay hiç bilmiyorum kuzum ya. Havalardan mı vitamin düşüklüğü mü anlamadım. O kadar da takviye içiyorum. Vitamin eksikliği olamaz heralde ya.

Merhaba ağustos/eylül ayı g... planlayanlar topiği üyeleri ve diğer üyeler.
Geb...., ham..., yum..., ade..., tak....konularından uzakta, gün saymadan, gözlerimiz bozulmadan, yeni karışımlar, ilaçlar ve sular öğrenmeden muhabbet etmeye ne dersiniz?
ÖNEMLİ➡️(📍Kabul edenler bu başlık altında sansürlü kelimeleri kullanmamaya ve sansürlü kelimeleri hatırlatacak şeyler konuşmamaya söz vermiş olurlar.)
❌❌❌❌❌❌❌Ben topiği tanıtırken sansürlü haliyle yazmış olabilirim ama t.st, n...tif, ad.t falan bu şekilde de yazmak yasak 🚫❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌
Hadi içimiz şişmeye meyil etmeden, oldu mu olmadı mı diye düşünmeye tetiklenmeden biraz burda havadan sudan konuşalım.
Allah topiğimizi hayırlara vesile etsin🙏🤣
@akgnss
@yagmursulari
@Niqu
@Syhoya
@pcospcos
@Tikabasa
@busrkoc
@meris123
@YILDIS
@sbl1234
@elosul
@Ha_haa
@edrablog
tweeetyyy tweeetyyy
@ErabiaE
Oliviaa Oliviaa
@ebeanne22
@difembahyaa
@PnrYnkk
@Mervesavas28
@BethLegends
@Holifera20
@BLGESU
@cnlrm
@muggle1
@seeymaaa
@IADK
@dasistmasist
@RhieraN
@HilKlk
@Karusel
@Afratafrac
@Bright-1619
@Eternal_8
@mansure97
@fiyonaprensesolan
@medusaa
@golden-snitch
@melegim can
@catloverk
@Valera
@Boldi
@ozuge
@Merve3553
@sed2
@mmelissaa
@Smyrnasi
@merve933
@ilayasil
@Conqueror123
@cns15
@kalburayuz
@mirasanne
@nzlnzl6296
@Keles6161
@Pkolu_anneadayi
@ozgeeeee1
@TOMURCUK_27
@melikebyhn12
@Leyla09
@Gul220
@berna TURCAN
@Chen31
@Reydiya
@mucizelerbenibulur
@minikkelebek_
@Kahvelim_
S sayal
genc-anne genc-anne
@maaaavi
@kova35
@Minnos28
@akgun 35
@Medala
@beyons
@Nurrkaya
@pempbepsikolog
@banukhurb
@yasemin9191
@gulseliinn
@cans16
@kelebekxx
gunes050 gunes050
@Nrarslnn
@outoffit
@ELIF7007
@Sipser
@esen-ruzqar
@Belisimm
@pisttt
@badeli61
@gunduzcicek
@Bhsa
@turuncummm
@Sunshine597
@cicek6161
@Dunyamelekoldu
@hermionegranger-
@birmucizeistiyorum1
@Bahar esinti
Zumruduanka96 Zumruduanka96
@Bedii
@maya-06
@Soren05
@bliiss
@Blackberry36
edahandro edahandro
Linakiz Linakiz
@simurgggg
@melisaa93
Ne güzel bir tropik olmuş bu bayıldım valla biraz kafamız dağılsın yorulduk fazlasıyla

X