Burda ismi lazım olmayan konular dışında muhabbet serbest🤸‍♀️

Yaa kızlar airfryer tarifleriniz var mı ben pek bir şey yapmıyorum patates köfte tavuk hariç sanki boşuna alınmış gibi varsa tarifleriniz alırım en azından az yağlı
Kuzum ben karnabaharı minnak minnak kesip baharatlarla harmanlayıp az yağ ile airfrey da yapıyorum Allah ımmmm o nasıl lezzet harika oluyor böyle iyice kızartıyorum ama ben öyle severim ben kek bile yapıyorum. Sufle için özellikle kolaylık. Ben aşırı seviyorum airfrey ımı. Bakma kullanamıyorum bu ara kötüyüm diye yoksa benim ki her gün çalışırdı

Ya ben geçen farklı olarak sadece mısır yaptım, eşim bayıldı bitirdi onun dışında köfte patates bir de tavuk yaptım arada biber falan kozluyorum herkes değişik şeyler yapıyor benimki boşuna gibi karnabahari çok severim denerimm normalde tatliciyimdir ama dondurma harici tatlı goresim gelmiyor şu an

İnstagram da bunlarla ilgili tarifler çok kuzum oradan baksana ben çok seviyorum pratik yani tencereden kolay geliyor bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…