Ortopedi Burkulma

RoseAnge

Guru
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2009
2.372
4.547
Kizlar iyi aksamlar ,
Konum kisa aslinda , ayak bilegi burkulan oldu mu hic ?
Bením Ekimin ortasinda burkuldu , doktor 2. Derece burkulma dedi ama hala yururken cok zorlaniyorum
Gecen hafta film cekildi , filmde Sorun yokmus o Zaman Neden bu kadar agriyor anlayamiyorum neredeyse 2,5 ay olacak.
20 dakikadan fazla yurursem yanma ve agri basliyor , Bilmiyorum normal mi bu durum
Tecrubesi olan paylasirsa sevinirim

Beeeen :rapci:

Düz yolda burktum hemde ağrısı tüm yaz sürmüştü nerdeyse. Şöyle yaptı babannem pirinci lapa haline getirdi içine zeytinimikiye bölüp çekirdekleriyle koyup ılıkken ayağıma sardı. 2 3 güb durdum ben onunla. Geçti aonra ağrı falan kalmadı

Beeeen :rapci:

Düz yolda burktum hemde ağrısı tüm yaz sürmüştü nerdeyse. Şöyle yaptı babannem pirinci lapa haline getirdi içine zeytinimikiye bölüp çekirdekleriyle koyup ılıkken ayağıma sardı. 2 3 güb durdum ben onunla. Geçti aonra ağrı falan kalmadı

Cok Gecmis olsun sana da
Cok zor bir durum burkulma yasamayan bilemez
Hemen bende yapayim oyleyse , Simdi neredeyse 3 ay olacak faydasi olur mu sence?

Benim de aylarca geçmedi
Yer yaptı der ya eskiler
Öyle gibiydi
Çok dikkat edin tekrar burkulursa daha da zor iyilesiyor

Cok geçmiş olsun.
Mart ayında düşüp bileğimi burktum lif kopması oldu 20 gün raporluydum tüm yaz düz ayakkabı giydim bu yüzden ayak tabanımda ödem oldu yaklasık 2 aydırda bununla uğraşıyorum.
Ortopedik olmayan ayakkabı ile uzun süre asfaltta yürümemek gerekiyormus.

Benim de burkuldu 1-2 sene önce. Şu ayak bilekliklerinden vermişlerdi ben onu 1 ay boyunca kullandım. 1-2 hafta yürümekte zorlandım, sonradan yavaş yavaş yürümeye başladım ama yine de hafif bir ters harekette sızlıyordu o yüzden bilekliğimi çıkarmadım hiç. Şu an bir sorunum yok ama çok nadiren ters hareket falan yaptığımda o medikal ayak bilekliğini takıyorum. Size de çok çok geçmiş olsun, umarım toparlarsınız.

Cok geçmiş olsun.
Mart ayında düşüp bileğimi burktum lif kopması oldu 20 gün raporluydum tüm yaz düz ayakkabı giydim bu yüzden ayak tabanımda ödem oldu yaklasık 2 aydırda bununla uğraşıyorum.
Ortopedik olmayan ayakkabı ile uzun süre asfaltta yürümemek gerekiyormus.

Gecmis olsun , odem mutlaka oluyor galiba
Bende de sislik var
Ilac yazildi ama etki etmedi
Kis gunu spor ayakkabi giyiyorum
O Zaman daha kullanisli bir ayakkabi almak gerek

Benim de burkuldu 1-2 sene önce. Şu ayak bilekliklerinden vermişlerdi ben onu 1 ay boyunca kullandım. 1-2 hafta yürümekte zorlandım, sonradan yavaş yavaş yürümeye başladım ama yine de hafif bir ters harekette sızlıyordu o yüzden bilekliğimi çıkarmadım hiç. Şu an bir sorunum yok ama çok nadiren ters hareket falan yaptığımda o medikal ayak bilekliğini takıyorum. Size de çok çok geçmiş olsun, umarım toparlarsınız.

Size de gecmis olsun
Benim bir de ilk hafta alciya alinmisti sonra hep bileklik kullandim
Cok tesekkur ederim

benim 3 ay falan olacak hala içten içe burkuluyor gibi oluyor nedenini bilmiyorum..

yalnız bende de yok yokmuş ha :KK53:

Ayy Bende bazen yururken ses geliyor Cok korkuyorum
Gecmis olsun , başka ne problem var ki ?
Denk gelmedim ben

aynısı bende oluyor onun burkulma hissi.. geçen gün arkadaş reflü için yazdı bende var dedim, diğeri migrene yazdı aha o da bende dedim.. gelecek sefere aynısı kaynımda da var diyeceğim adım menapozlu ofişe çıkmadan :KK70:

aynısı bende oluyor onun burkulma hissi.. geçen gün arkadaş reflü için yazdı bende var dedim, diğeri migrene yazdı aha o da bende dedim.. gelecek sefere aynısı kaynımda da var diyeceğim adım menapozlu ofişe çıkmadan :KK70:
:KK48: Şimdi anladım , denk gelmiş demekki
Kaynım diyimce aklıma Cem Yılmaz'ın fıtık esprisi geldi :KK48: işte o da bende var :-)
Hiç güleceğim yoktu ya sağ olasın office

İşe yarar tabiki yap mutlaka sende yer ettiyse 3 4 ay her syds 2 gun sarılı dur bence

X