Popüler Konu Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

valla hakkaten güzel
sengözlerimebaksanab benim azcık solaryuma girmiş azcık saçı uzun azcık boyu uzun azcık gözleri gocaman halim :kedi: çok benziyoruz canımmmm delikafadulden

karamelcim baya bi benziyormussunuz canim, nerdeyse ikiz dicem hekaydirigubbakcemile3

hm zenciler genelde dudaklarinin kalinligi ve burunlarinin genisligi birde teninin esmerligini sikyet eder. komplex olduktan sonra yaptrir illa ki ama bence de eski dahli daha iyimis.

Şu ikisine sinir oluyorum :tomato:
ikisininde burnu çok kötü olmuş ece erkenin burun delikleri biri küçük biri büyük şu dj deniz denen kızında domuz burnu gibi olmuş

Eklentiler

• $96015312[1].jpg
    83,8 KB · Görüntüleme: 163
ece erkenin burnu delikleri saymazsak süper bence. Çok yakışıyor ona.Özellikle profilden çok güzel:lepi:

Cüneyt Arkın namı değer malkoçoğlu bile zamanında burun estetiği yapmışkafamçokkarıştı

Eklentiler

• $Cuneyt-Arkin-Eski-Fotograf-Imzali__15744393_0[1].jpg
    46,7 KB · Görüntüleme: 198
kızlar hani ceylanın eski burnuda güzelmiş niye yaptırmış diyorduk ya

Eklentiler

• $47[1].jpg
    14,6 KB · Görüntüleme: 148

Ebru gündeşi unutmuşsunuz kızlar....bence ilk estetik yaptırdıığında daha iyiydi...şimdi çok çirkin görünüyo...

Yok anacum bunlar hakkat manyak, ben burnumu hic elletirmem he, sadece yaparsam goguslerimi kuccultem emme krkuom bi de paracuk yok

Vayyy bee ..Mesajların hepsini okudum resimlerin hepsine baktım.. Tv de gördüğümüz kadınların çoğu burunlarına estetik yaptırmış..Biliyordum ama bu kadarını değil..

Yalnız bir şey dikkatimi çekti..Burun estetiği yaptıranların geneli daha bir güzelleşmiş.. Acaba özgüvenleri mi yerine geliyor , nedir ? Saçları makyajlşarı, ciltlerinin bile ışıltıları değişimiş ( tabi yüzünü estetiğe boğmuş faciaları kastetmiyorum )

Bence en kötü esteitk funda arar ( pinokyo gibi olmuş) ve jackson ailesinin..

En iyi estetikte deniz akkayanın.. Kadını resmen baştan yaratmışlar -tatlicadiarzu-

esra ceyhan istediği kadar inkar etsin o kalkık burnunun estetik olmadığını gelsinde külahıma anlatsın daha birkaç sene öncesine kadar bile okadar kalkık değildi

Eklentiler

• $esra1[1].jpg
    7,9 KB · Görüntüleme: 142
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…