Popüler Konu Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

kiz twetty ne yapcan uzun surati, bende yuvarlak cok seviyorumzemuszemus
Hande yenerinkini düsünsene ne igrenc duruyo acaip uzun:bbo:

kız uzun dediysek öyle uzun değil çöyle hafif çene çıkıntısı oluyor ya üçgen gibi anlatamadım da neyse delikafadulden benim yüzümde çok yuvarlak değil ama hafif çenem uzun olsun isterdim :jeyyar: mesela senin yüz şekln çok güzel yawyummmmmmmmmmmmmmmmm cokacimcoook

bende uzun suratları seviyorum :kahve:
benimki ne uzun ne yuvarlak karıık bişey :dilcikar:
ama makyajla uzatabiliyorum bunuda kimseden öğrenmedim zaten seviyorum makyaj yapmayı deneme yanılma yöntemiyle buldum buyrunnnnnnnnn
bazen makyaj videoları izliyorum ama bişey anlamıyorum belkide bilinç altıma işliyor ne bilim onların yaptıklarını yapmasamda sonunda aynı sonuca ulaşabiliyorum laelaelaelaelae aynen böle kaydirigubbakcemile3

nası yapıon gı annat hele özel msj da atabilirsin allığı nereme sürceğimi şaşırıomsositososito

yasemin ergenenin burnu dogal die biliyorum.beren saatin burnunun estetik olmasına çok şaşırdım.internette estetiksiz güzel die yazıyordu.aslında çogu ünlüde var estetik.kızlar adriana limanın burnu peki estetikmi fikri olan varmı.çok hoş bir bayan..

bence estetikli gibi canım ama olmayabilirde fisfisfis

Eklentiler

• $ıu.jpg
    $ıu.jpg
    20,7 KB · Görüntüleme: 491
  • $Yasemin-ergene.jpg
    $Yasemin-ergene.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 1.221
  • $1342iq1.jpg
    $1342iq1.jpg
    18,5 KB · Görüntüleme: 602
  • $y25tk7qk8.jpg
    $y25tk7qk8.jpg
    88,6 KB · Görüntüleme: 160
kız uzun dediysek öyle uzun değil çöyle hafif çene çıkıntısı oluyor ya üçgen gibi anlatamadım da neyse delikafadulden benim yüzümde çok yuvarlak değil ama hafif çenem uzun olsun isterdim :jeyyar: mesela senin yüz şekln çok güzel yawyummmmmmmmmmmmmmmmm cokacimcoook

hmmm canim istedigini sadece allikla elde edemessin...koyu pudrayla yada bronzing powder ile yapabilirsin...mesela burun uzun ve kalin oldumu koyu renkte pudrayla inceltiliyor ve kisaltiliyor...yani öyle görünmesi saglaniyor...:p sende aynisini seni rahatsiz eden bölgelerde yapacaksin...mesela alligi sürdükten sonra onun alt kismina bronzer yada pudra ile sekillendireceksin...önden bakildiginda cene kisminada öyle yapcan canim...anliyacagin sekilde anlatmaya calisiyorum ama iste kesin sana corba gibi karisik geliyor...:bbo:

Son düzenleyen: Moderatör:

hehe anladim canim ne demek istedigini yerimseniben anaaa benim surat seklim güzelmi?? bende fazla begenmiyom ama cok tesekkür ederim bebemmmkaydirigubbakcemile2

bence estetikli gibi canım ama olmayabilirde fisfisfis

ben estetikli oldugundan emin degilim ama olabilir cünkü "kocum benim" diye bir dizi vardi eskiden trt`de ozamanlar burnunun kemigi önden bakildiginda kalindi, simdi okadar kalin degil yada makyaj hilesi bilemicem artik... eger yapildiysa bile sadece kemigi yapilmistir, ama bence estetikli degil ama yinede hersey olabilirsırnaşık şey

ben estetikli oldugundan emin degilim ama olabilir cünkü "kocum benim" diye bir dizi vardi eskiden trt`de ozamanlar burnunun kemigi önden bakildiginda kalindi, simdi okadar kalin degil yada makyaj hilesi bilemicem artik... eger yapildiysa bile sadece kemigi yapilmistir, ama bence estetikli degil ama yinede hersey olabilirsırnaşık şey

evet hatırlıyorum canım şuan ki burnuyla biraz farkı var bence estetikli kaydirigubbakcemile3

kızlar bence ünlü olmayan fakat burnu çok güzel olan biri var aramızda.ben onun burnuna bayıldım ya süper.ünlülerin burnundan daha güzel duruyor.kucukask senin burnundan bahsediyorum.masallah süper.maşallah diyelim gözümüz degmesin demi:nazar:

kızlar bence ünlü olmayan fakat burnu çok güzel olan biri var aramızda.ben onun burnuna bayıldım ya süper.ünlülerin burnundan daha güzel duruyor.kucukask senin burnundan bahsediyorum.masallah süper.maşallah diyelim gözümüz degmesin demi:nazar:

:kedi: :kedi: canımbenim çok teşekkür ederim a.s.

hmmm canim istedigini sadece allikla elde edemessin...koyu pudrayla yada bronzing powder ile yapabilirsin...mesela burun uzun ve kalin oldumu koyu renkte pudrayla inceltiliyor ve kisaltiliyor...yani öyle görünmesi saglaniyor...:p sende aynisini seni rahatsiz eden bölgelerde yapacaksin...mesela alligi sürdükten sonra onun alt kismina bronzer yada pudra ile sekillendireceksin...önden bakildiginda cene kisminada öyle yapcan canim...anliyacagin sekilde anlatmaya calisiyorum ama iste kesin sana corba gibi karisik geliyor...:bbo:

saol hayatım güzel anlatmışsın yani şimdi nası uzun gösterebilirim yüzümü bide onu annatırsan kaydirigubbakcemile3:roflol:sırnaşık şey

saol hayatım güzel anlatmışsın yani şimdi nası uzun gösterebilirim yüzümü bide onu annatırsan kaydirigubbakcemile3:roflol:sırnaşık şey

ahahahaha seni seviyorum canim...:KK70: gel yanima gösterim sana...:p

nasil anlatcagimi ah bir bilsem bir bilsem...:p

burayada birsey cizilmiyorki...yoksa cizerdim...sositososito

buldum bisi belki birazcik ne demek istedigimi anlarsin...:KK70:

Eklentiler

• $Rundes_Gesicht_good.jpg
    $Rundes_Gesicht_good.jpg
    25,4 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleyen: Moderatör:

bigün tüm hatunlar toplasalım, kamera acalım sen ciz biz görelim :lepi: nası fikir kaydirigubbakcemile3

buldum bisi belki birazcik ne demek istedigimi anlarsin...:KK70:

bende seni ay laf yu bebeeemm :kedi: şimdi şöyle bir bilgim var beğenmediğin yerleri koyulaştırıcan beğendiğin yerlerini de açık renge boyuycan ama bu sefer renk farkı oluyor alkisalkisalkis

X