Popüler Konu Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

bende seni ay laf yu bebeeemm :kedi: şimdi şöyle bir bilgim var beğenmediğin yerleri koyulaştırıcan beğendiğin yerlerini de açık renge boyuycan ama bu sefer renk farkı oluyor alkisalkisalkis

dogru canim...ama belli olmicak sekilde sürmelisin...ozaman renk farki olmaz...ebru_ebru nun dedigi gibi zebralasmassin...:p

beyaz tonda pudra mesela kas kenarindan basliyarak göz altina kadar c seklinde sürülür...yada cene kisminda c seklinde bir görüntü vardir...onun üstünden gecersin...highlit deniliyor buna...yada yaslandikca dudak ve yanak kismi arasinda bir cizgi olusuyor...oradada kullanabilirsin...
video cekemiyorum valla imkanim olsaydi sirf senin icin simdi bitane cekerdim...:KK70:

youtube arastir biraz canim...orda cok make up hakkinda videolar var...

özel msj kabul etmiyormusun kız tumena.. msn yazcaktım :kedi: ebru evet toplu konuşma yapalım bencede güzel olurr:kedi:

evet hatırlıyorum canım şuan ki burnuyla biraz farkı var bence estetikli kaydirigubbakcemile3

evet bencede biraz fark var tatlim ama ozamanlar gencti daha belki olgunlasinca daha bi güzel oldu bilemiyorum valla yafff bu ünlüerin ne yapicagi belli olmuyorkaydirigubbakcemile3

belgin doruk unda çok güzelmiş burnu kendi burnu sanırım çok araştırdım bişey bulamadım kızlar

kızlar en guzel burun su annem dısızındekı duygu yetıste var ayrıca estetıkte degıl cok guzel yaa keske onun fotosunu goturseydım doktoruma neyse ıs ısten gectı:)))

ayyy onundami estetikmis yyaaaa:1shok: bende diyordum ALLAH vergisi ne kadar güzel burnu var diye sasirdim dogrusukafamçokkarıştı

X