Popüler Konu Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

Hazır Emre Aydın'la gündeme gelmişken Mine Tugay'ı ekleyelim, önceki ve sonraki haliyle.
Önceki halini Gülbeyaz dizisinden buldum, sanırım o zaman daha yaptırmamış burnunu (ya da burada kötü görünüyor)

Not : Avukatlarından yazı geldi fotoğrafı kaldırdık ama cidden daha önce kötüymüş.

ben ameliyat olmadim daha ama bu reismler ibret werio. benim korktugum asil sey, estetik bagimlisi olmakk. bunlar sadece istisnalar kiz korkma. genelde basarili amelyiatlar

bu estetik kizi acaip degistirmis
xxxxxxxxxxxx

Bu kişinin burnunu yapan doktorun ismini bilen varsa söyleyebilirse çoook sevinirim. teşekkürler :))

Son düzenleyen: Moderatör:
ben forumun henüz 16.sayfasındayım ama bana kalırsa en güzel burun türkan şorayın diyorum bir kaç arkadaşın dediği gibi o yıllarda harika olmuş.

berna laçin gayet sallamış cnm eski hallerine bakarsan netten patatesden hallice bir burnu varmış, ayrıca cok da kötü yapmış kim yapmışşsa...

berna laçin in burnu tabiki estetik bir zamanlar dizisini filan izliyordum.sonrda izmirli olduğu için hakkında bilgi sahibi olmuştum.komikler bence inkar ederlerken:))

türkan şorayınki gerçekten o zamanlara göre iyi yapılmış, bu konuya girmeden önce bilmiyordum açıkçası onun estetikli olduğunu...

ebru şallının eski burnu gayet güzel ve yüzüne yakıyormuş hatta şuanki burnundan çok daha iyiymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…